O erkeğin güveni tekrar nasıl kazanılır?

İlişkiniz biraz sorunlu bitti fakat birbirinizi hala seviyorsunuz o erkeğin güveni tekrar nasıl kazanılır? Acilll cevap lazım yardımmmmmm!!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mutluluguna inanıyorsan ve mutlu olacagına inanıyorsan onun peşinden koş internette neden duruyorsun?

Erkekler Ne Diyor 17

• Güven tek kullanımlıktır canım bir daha kazanman zor...

• Kaybolan güven kazanılmaz, hiçbirşey de eskisi gibi olmaz.

• zamanla olur..çok kırıldıysa baya bi zamna alır..

• umutların bittiği yerde hayallere yol vermek lazım

• Aynen öyle :)

• işin acil tarafını anlayamadım.satılıp alınan bir şeymi ki acil cevap lazım

• Onu kıskandırmaya çalışmadığın sürece ve ayrılırken ağır sözler söylemediyseniz birbirinize umut var.Zaman..

• geçti bor un pazarı sür eşeği niğdeye

• Sorunun çapına bağlı biraz, eğer önemsiz bir şeyse yalnız güven kaybından bahsediyorsun, arada hatırladığına dair mesajlar at, yok eğer ciddi bir şekilde güvenini sarsmışsan başka biriyle, yerinde olsam ona yaklaşmazdım. Senin hakkında çok da iyi planlar yapmıyordur şu an, erkeklerin intikamı kötü olur demedi deme. Hiçbir şey yokmuş gibi davranırız taki o gün gelip çatana kadar...

• erkekler eğer kızda bi yırtıklık görmemişse yani nasıl deyim kızı bi oo olara<k görmüyorsa sıkıntılı bir kızı affedebilir ama siz yinede şansınızı çok zorlamayın erkekler sıkıntılı kızlardan nefret eder. ilişkilerde inişler çıkışlar olur ii niyet süistimal edilmemeli eğper hatalı olduğunu düşünüyorsan özür dile bence.

• Sorunları Bilseydim Anlatırdım...

• büyük ihtimalle şuan başka biriyle konuşuyor

• duygusal davran, rolde olsa ayrıldığın için üzgün gibi görün ona, hatta bi arkadaşın sözde çaktırmadan ona senin için o çok pişman falan desin ama genel olarak kolay kolay ayrıldıysa tekrar bir araya gelince amacı biraz farklı olabilir. Ha tabi ayrılık nedeni aşırı kıskançlık, kapris vb. ise onu bilemem.

• Sorun çıkarmayarak.

• özür dile.

• açıp bakmak lazım

• ya bilmiyorum ama tek bildiğm erkekler kadınsı hareketlere pek dayanamaz yani kadınlığını kullan cilve felan yapabilirsin abartıya kaçmadan

• ilişkinin bitme sebebine göre degişir

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanla. :)

• Hatalıysan gönlünü almalısın, ama yok zaten fazlasıyla sorunlu bittiyse, barışsanız bile o günler akıllara gelip sorun çıkar muhtemelen..

• Kazanmam , kazanmak için kılımı bile kımıldatmam

• Özür dile ve söz ver yapmayacağına dair ..

Yükleniyor...