Hoşlandığım çocuğa sorular...

Formspring'den ona sorular sorucam ama aklıma soru gelmiyor. Hoşlandığı birinin olup olmadığını sordum. Başka ne sorabilirim, şöyle mükemmel bi soru yardımında bulunabilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• formspring ne ben bilmiyomda :)) Hoşlandığın birinin olup olmadığını niye soruyosun ki sana olan ilgisiyle bunun olup olmadığını anlayabilirsin senden de hoşlanabilir hoşlandığı biri varsa belki doğru kişi sensindir onun için engelleme olacak şeyleri o tarz sorularla.. geleceği hakkındaki düşünceleri idealleri neymiş onları sor..

Erkekler Ne Diyor 5

• bence sen hoşlanıyormusun o önemli birde evlimi o önemli evli değilse boş ver bin kişi ister bir kişi alır mücadele dünyası işte sen kendi kendine kılçık atıyorsun...

• eski soru cevaplarini incele :D

• anonim olarak gir şuanda birinden hoşlanıyo musun diye sor :D

• bak bu konu da yardımcı olmak isterim.. Ben de sevdiğim kıza iltifatlar edip şiirler yazdım ona sevdiiğimi gerçekten inandırmıştım ama gerçekte karşısına çıkıp işte o bendim demek gerçekten çok zor bi durum... Eğer sevdiğin çocukla çok muhabbetin yoksa git açıl ona ama muhabbetin varsa biraz bekle çünkü bu ilişki olmazsa bir daha konuşamayabilirsiniz yani aranız bozulabilir

• niye uğraşıyosunki soru için çok soru sormak istiyosan ilk aşkını anlattır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Birini sevip sevmediğini öğrenince ne olacak ondan vazgeçebilecek misin ? En kestirme benden hoşlanıyor musun diye sor hayır derse vazgeçersin .D

• :D :D :D

Yükleniyor...