Muhabbet kuşum çok kaşınıyor ne yapmalıyım?

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? O kaşınınca pirelendi falan sanıyorum ama pirelense bizede geçer hani sürekli başımızda, omzumuzda geziyor.

Bir arkadaş sirkeli suda banyo yaptır dedi ama işe yarar mı ki acaba?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• bit ilacı kullan yada bi veteriner e git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sirkeli suyla filan yıkama öldürürsün hayvanı.Muhabbet kuşu parazitlerden nasıl temizlenir link

Muhabbet kuşlarını yıkayabilir miyiz link

Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır link

Bunlar yeterli olur senin için sanırım.

0|0
    0|0
  • bencede veterinere git..

1|0
    0|0
  • veterinere gitmelisin.

1|0
    0|0
  • Toz gibi bi ilacı vardı ama tam hatırlamıyorum onu pudra gibi hayvanın tüylerine vücuduna serpiyodun galiba değişik bi ilacı daha çıkmadıysa, sen yinede bunu petshoplarda sor onlar bilirler...

0|0
    0|0
    • Kendisini ele aldırmıyor ki..

• ayy ben kıyamam bee veremem kimseyeee :))

• bol muhabbetler diliyorum ;) bakıp ihmal etmedikten sonra ne mutlu size...

• en iyisi bir kuşcuya götür derdini ona anlat yada veterinere götür

1|0
    0|0
  • ihmal etme...

0|0
    0|0
  • kaşı :)

0|1
    0|0
  • Veterinere götür mevsimlik birşeydir belki.Spreyler var rahatlatır onu.

0|0
    0|0
  • belki mantar olma yolundadır gıt bı gorun doktora.. kasıntı asırıysa..

1|0
    0|0
  • Özel spreyler var bunun için, onlardan almalısın.

1|0
    0|0
    • işte her spres kullanılmıyor ki neden kaşındığını bilmiyorum :/

• Muhabbet kuşu satan yerlere gidip soracaksın ya da veterinere götüreceksin işte.

• sirkeli su falan bilmiorum tehlikeli olurmu olmaz mı ama petshoplarda satılan pire spreyleri var o işe yarıyor.. 3 günde bir pire spreyini özellikle kanatlarının altına gelecek şekilde sıkarsan geçer kaşıntısı...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• veterinere götür.

0|0
    0|0
  • kaşıntısı için spreyler var kanatlarına ve gaga tarafına sürüyorsun yada nizoral tablet var suyunun içine karıştır ver.sanırım bitlenme var

1|0
    0|0
  • aslında muhabbet kuşları devamlı kaşınır normal diye biliyorum ama çok aşırı diyorsan veterinere götür yazık

1|0
    0|0
  • Yıka onu

1|0
    0|0
  • Yeni tüy çıkaracağı için kaşınıyor.

1|0
    0|0
  • Benim kusumda ayni sekilde dun aldim bir cok kusun icinde birlikteydi acana bit varmidir daha alismadigi icinde kafesten cikarmiyorum

0|0
    0|0
  • benim kuşum da çok kasiniyor ozellikle kuyruk tarafı. tüy çıkartıyor diken diken sanrm ondan. bir de yürürken afalliyor. s

0|0
    0|0
Yükleniyor...