Anadolu Üniversitesi öğrenci kimlik kartları Vakıfbank'ta banka hesabı olarak nasıl kullanılıyor?

Anadolu Üniversitesi öğrenci kimlik kartları Vakıfbank'ta banka hesapı olarak kullanılabiliyormuş bu nasıl oluyor? geniş bilgisi olanlar yazsın ltf.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayıır yok öyle bişey bende anadolu üniversitesi öğrenciyim.Kim uydurdu öyle bişeyi

• Kullan,tanıdık güvenlikçiye dedim,küfürlü bi şekilde gitsinler dedi

• arkadaşım var ben kullanıyorum, asıl sen bu savunmayla bankaya gitte sana gülsünler

• gece gece gerildim.Bankaya gitde bi gülsünler sana.İyi geceler

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Hesabı açıp kullandığında aylık 4 tl kesiliyor. Öğrencilerden bile kart parası alıyolar

• Cok da gerek yok gibime geliyor. Vakıfbanka bireysel basvursan 30 dakikada alırsın en falza o da. Yani ekstra birşeye gerek yok diye düşünüyorum.

• öğrencilik sonrası kapatmakta yarar var çünkü o 4 senenin acısını çıkarıyorlar

• öğrenci kimlik kartları vakıfbanktan geldiği için aynı anda atm lerdede kullana biliyorsunuz

• Geniş bilgilik bir durum yok.Kart aktif değil.Bankaya gidip aktif hale getirtmen lazım.Sadece o kadar.

• Yok yok ödenmez.Öğrenci hesap kartlarından hiçbir banka kesim ücreti almıyor ki.

• Senelik kart ucreti oden�yormu diger kartlar gibi bir bilginiz varmı.

• Hesap kartı o hesaba para yatırırsan kullanırsın diye bilmekteyim

• kullanılıyor gayet ben kullanıyorum

• ben böyle bişey duymadım

• Gecenlerde vakifbanktan bankamatik almaya gittim. Arkadaşım ordaaydi istersen aöf kartını kullanıma açayım dedi. Bende 4. Siniftayim okul bitince ne olacak diye yaptırmadım. Ya kartta sana ait bir hesap var zaten sadece aktif ediyorlar.

• başvurmak gerekiyomuş..sevmem kart kullanmayı açtırmadım hiç zaten bu sene biter inşallah..

• o kartla bankaya ugrasıp hesap actırmanız lazım ondan sora kullanabılıyorsunuz

• kartınızın arkasında siyah şerit varsa evet kullanabiliyorsunuzdur.

Kızlar Ne Diyor 1

• hala var mıdır bilmiyorum, eskiden açıköğretim fakültesi kartları özel bir tür vakıfbank atm kartı olurdu. ancak bu sadece açıköğretim'e mahsus bir uygulama idi ve diğer fakültelerin çipli kartlarıyla alakası yoktu. sanırım harç ödemelerinde vs. kolaylık sağlamak veya yoğunluğu azaltmak için öyle bir uygulama yapmıştı anadolu üniversitesi.

Yükleniyor...