2030 yılında dünyada neler olacak?

2030 yılında dünyada ne gibi felaketler yaşanacak?...

Güncellemeler:
ciddiye alarak yazarsak sevinirm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsanlar paranın karşısında değerini iyice yitirmiş olacak . Hayvanlar bile doğada kimseye kul köle olmazken insanlar paraya ve paranın kaynağına kölelik yapmaya devam edecek. Paranın sadece yoksulluğu kapatacağını ama yoksunluğu kapatamayacağını idrak etmemeye devam edecekler. Hep daha fazlasını istemeye hep daha fazlasını tüketmeye devam edecekler. Tükettikçe tükenmeye maruz kalacaklar. Ahlak , vicdan , merhamet , gurur , sadakat , sevgi gibi insanı özellikler yerini , hırs , ego , statü gibi sıfatlara tamamen bırakacak. İnsan daha fazla ayrımcılığa , daha fazla ötekileştirmeye mahkum edilecek. İnsanlar robotlaşacak sadece kendilerine koydukları refah düzeyi , ve beklentilerinin karşılandığı anın gerçekleşmesi için çabalayacaklar. 3.Dünya savaşı yaşanmış olacak o savaş bittiğinde savaşılacak pekte bir şey kalmayacak. Doğal kaynaklar insan nüfusuna yetemeyecek seviyeye ulaşacak. Doğasal kıyamet kopmuş , doğa insanın nankörlüğünün diyetini ödetmiş olacak. Pekte yaşanabilir bir dünya beklemiyor yani..

• teşekkürler cevabın için

• Ben teşekkür ederim. Sağ olun

Erkekler Ne Diyor 15

• Yaşlancam emekli olcam torunlarla oynaycam.

• 2030a geldiğimiz de sorarsan cevap verebilirim.

• Neden direkt 2030 yılı anlayamadım. 2030'dek deseydin daha mantıklı soru oludu. 2030'a dek küresel büyük bir felaket beklemiyorum. Paranoyaya gerek yok. Olursa bir 3. Dünya Savaşı olur, o kadar.

• bence aynı zımbırtılar olur pek birşey değişmez.olursa biraz iklim dengesizliği olur

• eğer yaşarsak 2030 a kadar eğer bunamazsam torunuma bahsedeceğim adamın biri 11.04.2012 de saat 17 civarı bu yılları sormuştu yaşıyorsa kulakları çınlasın diye

• ben kadınım...

• afedersin sadece soruya odaklanıyoruz soranı takip edemiyoruz kusuruma bakmayın

• kıyamet yakındır diye düşünüyom zaten ama olaki yaşarsak dünya kesin su için savaşıyo olcak

• Dünya nüfusu 8.2 milyara ulaşacak. Kişi başına düşen gelir ortalaması 6 bin dolardan 11 bin 500 dolara yükselecek.Dünya politikası, ülkelerin İslam' a bakışı üzerine şekillenecek.Türkiye'nin AB'ye katılımıyla birlikte Avrupa Birliği içerisinde de İslam’ın etkisi daha fazla hissedilmeye başlanacak.İnsanoğlu ilk kez Mars’a ayak basacakişleyişten rahatsız olan İngiltere ve yanına çekeceği bazı ülkeler AB' den çıkacak.Süper.bilgisayarlar avuç içine sığacak. Kıyafetlerden gözlüklere kadar her üründe bilgisayar bulunacak.Nanoteknolojiyle beynimiz bilgisayarla iletişim kuracak. Yıpranan organlar yine nanoteknolojinin nimetleri sayesinde kendi kendine yenilenecek.Genetik ve kök hücre gelişmeleriyle insan ömrü uzayacak. Aynı şirket içinde 4. jenerasyondan insanlar birilikte çalışacak.Bulaşık makinesi, çamaşır ,makinesi, buzdolabı hayatımızdaki yerini koruyacak. Ancak manuel kontroller yerine ya kendi kendilerine yada sesle kumanda edilecekler.

• kes kopyala yapıştır süper ya

• 2030 a kalmaz yakında olur felaket.

• şimdi tam tarihleriylemi yazayım. Bu arada ciddiyim.

• yo sadece 2030 ne felaketler olacak onu yaz

• şimdi zaten biliyo herkes 21 aralıkta herkes ölcek. Ölmezlersede 2015 te dünyaya amerika kıtası kadar bi göktaşı çarpıp dünyayı ikiye ayırcak. Sonra ikiye ayrılan dünyanın sağda kalanına 2019 yılında ay çarpacak ve o kısmı artık kullanılamaz hale gelecek. Diğer yarısıda güneş 2029 yılında içine çekip yakacak. 2030 u göremiycez ne yazıkki.

• üniversitede kızlar teklif edecek

• yarın a cıkacagımı bilemem ama eger o vakte kadar yaşanılırsa da ;biyolojik savas ,su savasları ve siber savaslar ön plan da olacagı kanaatindeyim.iklimlerin artık eskisi gibi olmayacagı yaşamın daha zor hale gelip,insan ömrünün de dogal yaşam alanının kısıtlacagını da artı olarak ekleyebilirim.

• Kesin deprem olacak, iddiasına bile varım :D

• Onu bilmem ama 2040 ta emekli oluyorum hesapladım :)

• Sokakta seviscez!

• =D

• Cok keyifli degil mi :)

• süper...

• dünya olmayacak ozaman bişey olmayacak

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlar teklif edecek

• Büyük bir yükten kurtardın bizi beyb :((

• Erkek kıtlığı yaşanacak yani. Zaten Rusya'da başladı olay. :P

• :) 2030 yılında dünya olacak mı?

• İnsanları klonlıycaklar.

• kıyamet kopmazsa teknolojide son noktada oluruz diye düşünüyom