• Sor
  • Bence

Kaçan erkek kovalanır mı?

Nerede reddedilip de kızın peşini bırakan bir erkek görsem 2 güne kalmıyor telefonuna kızdan "yanlışlıkla" mesajlar gelmeye başlıyor. Bu mesajların... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Birini reddettikten sonra beklenen tavır ısrar etmesi olduğu için adamın dönüp gitmesi şaşkınlık yaratabilir. Kızda 1- İlgiyi kaybettiği için 2- Neyi kaybettiğini bilmediği için bir panik oluşur ve o anki ilgiyi geri ister. Böyle olunca belki dönseniz pişman bile olabilecekken, belkide sizden hiç hoşlanmamışken birden değere binersiniz ve dönmenizi ister. O mesajlarda oltadır hani yutarsanız (: Tabi sizden hoşlanıyor ama ağırdan satmak için yapıyorsa o başka ama bir kız seviyorsa asla reddetmez reddettiğinede sevdiğinden geri dönmez hırs, saplantı ne dersen işte.. Hoşlandığı bir çocuk kendini ağırdan satarsa da işte o zaman işler değişir ağırdan sattıkça kız ona daha çok bağlanır elde edince de değeri azalmaz (:

Kızlar Ne Diyor 7

• kaçan yakışıklıysa bana göre valla neden kovalamıyım herkes güzele veya sevdiği şeye sahip olmak ister tıpkı erkekler gibi güzel kızları nasıl kovalıyoe-rsanız bizde istediğimiz şeyleri kovalarız kaçarsa bunda bu kadar şaşırılcak ne var anlamadım?

• kızlar çok sevecen ve acıma duyguları çok gelişmiş bir insan türü

• her kaçanı kovalamayız..sadece hoşlandıysak kovalarız...ama oda bir süre fazla kaçarsa sanırım kovalamam..ne bu oyunmu..erkek dediğin kaçmamalı..oyunlar oynamamalı..

• Al işte en nefret ettiğim şeylerden bitanesi daha :-yanlış numara numarası :Dbunu ben hiç yapmadım,çok ucuz bi numara :Dkaçan erkek kovalanır, ama fazla kaçmayın be. insana keçileri kaçıttırıyosunuz sonra.

• kesinlikle böyle..kaçan kovalanır.üstüne düşersen sıkılır soğur yani en azından bnm içn öyle

• Genelde erkeqin ısrar etmesi beklenir. Çıkmadan önce nazlar yapılır, ayrılık arifesinde artık istemiyorumlar söylenir. Ne zaman ki erkek kendini geri çeker, vazqeçer, işte o zaman...kıymete biner olaylar tersine döner. Aslında sana çok alışmışım demeye başlanır. Hele de başkasına kaptırcaqını hissetti mi o zaman görülür kaçmak neymiş, fazla naz aşık usandırırmıymış, kovalamak neymiş..

• demek ki dişi beyin mekanizması böyle işliyor. napalım görünüp kaybolacaz o zaman kaçacaz hemen :))

• peşinden koşmak işe yaramadıysa dene :)

• aynn bunu öğrendiim eyi oldu :D

Erkekler Ne Diyor 3

• tavşan tazı meselesi her zaman geçerlidir bu tavşan olursan ve arkanda bir tazı varsa seni elbet kovalar

• ya kız evi naz evidir :) ama erkeği seviyorsa kız yinede hemen atlamaz hani naz evi ya :) erkek peşinden koşmazsa sevdiğini anlatmazsa tadmin olmazlar ya :) ama biz erkeklerden birden şöle yaparsak :)- benimle çıkarmısın ?- hmm hyr ya istemiyorum bir ilişki- ama seni çok seviyorum vs. vs. ( cevap beklerken kızlar )- tamam diip çekip gidersek :)peşimizden tabiki koşarlar :)

• her kaçan kovalanmaz,ama kovalanacak bir erkekse kovalanır tabi...

Yükleniyor...