Nedir aga bu selfie çılgınlığı hemen anlatın bilgilendirin aydınlatın falan bizi

önceden şu pozları verenlere apaçiler Kezbanlar falan der dalga geçerdik.nolmuş millete yahu selfie selfie takılıyor tüm ünlüler falan ne iş hakkaten nerden patlak verdi bu mevzu?:D link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Telefonun on kamerasindan kabak gibi resim cekilince selfie oluyo da kim cikarttiysa bunu saygilar.d

• apaçiliği modern çağa uyumladılar sanırım:D

• Öncekileri Göster
    • ahaha değiştir tam selfie koy hatta?:D

• Yok boyle iyi o zaman :d

Kızlar Ne Diyor 14

• millet kafayı yiyor ufaktan napcaklarıı şaşırmışlar

• Oscar töreninde yapıverdiler bir baktık Hüseyin Çelik, Melih Gökçek bile selfie çekebiliyor... Yasaklanmalı daha kötü kişilerin eline geçmeden...

• Erdoğan da var selfie de niye atladın:D link

• Eyvah eyvah...

• bilmiyorum ve bilmek istemiyorum

• vay be selfie fotoğraflarını herkes görsün diye tivıtır yasağını kaldırtmışlar desene:\

• valla ben ılk ellen degeneres ta gordum brad pıtt julıa roberts falan hepsı mınıcık zoom ekrana sırıtmıs resım cekmısler buda dunyada en cok retweet alan resım olmus ve masal boyle baslamıs : ))nefffffret edıyorum.her arkadasımın arka fon on fon ıllakı bı selfıe sı var.yada sankı sart zoom halde carpık resım cektırıp yayınlamak.benım ıcın selfıe=toplu halde cekılen kol mesafesınde resım demek : ))hadı bye :P

• En iyi cevap olmalısın...

• sorana soyleseydın keske : )))

• İnsanlarımız çok uyumlu, maşallah diyelim. Hemen her şeye uyum sağlayıveriyorlar. Herkesin yaptığını uygulayan bu insanlar nasıl kendilerini uydumcu olarak görmüyor da bunlardan haz alıyor diye hayretle izliyorum.

• özentilik işte önceden tepeden sagdan soldan kendini cekenlerle dalga geciyoduk şimdi adı selfie oldu moda oldu apaçiligin yeni kılıfı

• modanın en büyük takipçisini sunuyım sana bak link

• Bu pozlar zaten 'poz çeken ekstra biri olmadığı zamanlardan beri' yaygınken selfie etiketi olmadan fotoğraf çekmemek özentiliğin dik alası.

• kendi fotoğrafını kendin çekmek normal bir şeydi sonra adına selfie dediler moda oldu.

• Ne var yani insan canı istediği şeyi yapamaz mı ? Hemen başlarlar şimdi özentilik bilmem ne bırakım kim ne istiyorsa onu yapsın

• ben bilmem eşim bilir.

• 5 sn önce bende katıldım onlara asdgYanfie var bide..

• en kral selfie yi veriyorum sana bak bluray in hatrına şunu kabul edersin heralde link

• Olm cok hainsin lan *-*

• yeni mi tanıyosun lan beni tabikide öleyim dfjkbnfdb:D

• Herkes kafasının meraklısı

• profil resmn 10 numara:))

• bu da selfie sayılabilir aslında belki dimi:D:D

• Öncekileri Göster
    • hani nerde +1 :D insan 5 yıldız verir fgbnfgb:D

• :))

Erkekler Ne Diyor 7

• millet olarak cıldırık artık :)

• Melih gökçek te yapmış tamam hiç bir şeyi es geçmiyor :DD

• gökçeği boşver bu daha iyi link

• ahahaha yanlışlıkla basmış gibi çek pampa :D bunuda becerememiş :D

• Millet koyun agaBir şey çıkıyor, anında peşinden sürükleniyorlar

• bende anlamiyorum ki :))resim cekip koyuyorlar:))Bizdemi yapsak ksnin selfie resimleri diye:))hahahaha

• toplum olarak iyice nobranlaştık

• Onunda zamanı geçer yakındır.Kolbastıgangnam styleharlem shake...

• ne çılgınlıklar gördük biz br ara nesil şapka tepesinde pervane olan modeller ile dolanıyordu o bile geldi geçti baktılarki pervane takınca uçamayacaklar genede

Yükleniyor...