• Sor
  • Bence

Ağda bikini bölgesine nasıl uygulanır?

bayanlar bi bakın lütfen ! şimdiye kadar ağda kullanmıyorum geçende bir kere deniyiyim dedim bikini bölgesi için yapamadım dünde deniyiyim dedim ve yine yapamadım :s nasıl yapılıyor bu ya üst kısımlar sorun diil oluyor da alt kısmı hiç yapamıyorum .. bir de yapamadığım için yapış yapış kalıyor hep onları çıkarmak ta iş .. yağı da çok küçük az sürücekmişim ama az sürünce de yetmiyor ? o yağ tek olarak satılıyor mu ? vede bu ağda alt kısımlara nasıl yapılıyor ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• *yağla temizlemek zorunda kaldığına göre sanırım sir ağda kullanıyorsunsir ayda yerine kalsik ağda kullanırsan ve alt kısımlar için ağdayı az az parmaklarına alıp yaparsan tüyleri temizlemen daha kolay olur*sir ağda yağı ayrıca satılıyor kozmetik satan yerlerde bulabilirsin

Erkekler Ne Diyor 18

• Soruyu okudum ; neremle gülcemi şaşırdım :D :D

• anüs ve vajinan'da bitane bile tüy olmamalı hatta bütün vücudundaki kılları aldır erkekler kızların tüylü olmasından çok kötü tiksinir.

• bana soracak olursan tertemiz olmalıdır. tek bir tüy kıl kalmamalıdır. yumuşacık pamuk gibi hissetmeliyim. ama nişanlının tercihi önemli, benimki benim düşüncem.

• Böyle link :D bal dök yala link :D

• amerikan traşı yap amk
    pehhhhhh

• Marketten al bir banyo jileti.

• ağdadan önce buz ile masaj yap ve ardından yapıştır tüylerin boyunun ideal ölcüde olmasına dikkat et ne uzun ne kısa

• insan sadece böle durumlarda mı mahrem yerlerini temizler senı anlamıyorum
    her daim temiz olmak lazım

• temizlik önemli bence 2 gün önceden bunu halletmelisin,

• ağdayı aşağı doğru sürüp yukarı doğru bezi çekeceksin ters yönde doğru ama alışana kadar kuaföre gitsen çok rahat edersin

• Kuaföre git

• birinden yardımm almalısın kendine zarar verme :)) fiilen yardımm

• bırak tüylü kalsın benim öyle daha çok hoşuma gidiyor :)

• bikini bölgesi:D biz ne dicez şort bölgesi mi?

• En ideal çözüm lazer epilasyondur. Doktor kontrolünde olan bir merkezde yaltırabilirsiniz, şimdiden yaptırmanızı tavsiye ederim...

• tertemiz olmalı erkekler oraya önem gösterir ben kendi adıma konusayım orasında kıl olan biriyle yapamam

• Erkekten erkeğe değişir. Kimi hafif kıllı sever kimisi tertemiz.. Ama ilk gece için temizlik iyidir iyi.

• Eniste killimi seviyor killsiz mi, bilmeden bisey sölemek yaniltici olabilir

Kızlar Ne Diyor 13

• Kuaföre git

• bir kuaföre gitmeyi dene ya da gitmek istemiyorsan annenden, ablandan, teyzenden...vs yardım al. bizden daha faydalı olacaklardır

• Gelin agdasi yapılır zaten..
    Korkmana gerek yok. . Olacak ve alisacaksin

• ağdayı aşağı doğru sürüp yukarı doğru bezi çekeceksin ters yönde doğru ama alışana kadar kuaföre gitsen çok rahat edersin

• daha önce hiç ağda kullanmadım diyorsun. Önce bi kişi yapsın ve bikini bölgen alışsın bi ağdaya.Zamanla pratik olur alırsın zaten.

• bende aynı dertle uğraşıyodum ... ama çok şükür halettim ... ağdadan önce kesinlikle duş al sinirleri gevşetecektir.. birde ağrı kesici al vermidon u denedim ben baya faydalı oldu .. ağdaya başladığında yukardan aşağı az az sür gerdir bi anda çek ... biraz acıyacak katlanacaksın .. başka yapacak bişey yok :) ben bu yöntemle alıyorum .. ağda yağı aramana da gerk yok .. zeytin yağı aynı işlemi görüyo ..

• hadi yaa bidaa zeytn yağı kullanıcam çok tşkler :) ya arkalar sorun oluyor bi de yumuşak olan kısım çok sürüyorum sanırım çekince bişi gelmiyor :s

• arka bölgelerde yardım alsan iyi olur ... ağdanın siri fazla ise yırtığa sebep olur .. kesinlikle pudralamadan körü körüne sürme .S sonuçları emin ol kötü oluyo :(

• Nasıl yapamıyorsun? ağda iyice ısınıyor mu? Sürceksin, tüylerin çıkış yönüne doğru hızlıca çekeceksin.

• ısınıyor sürüyorum ama çekerken olmuyor .. zaten doğru da süremiyorum çekerken tüylerimi hep almıyor yapışıyor ağda onlara kalıyor orda :s sonra durup çıkarmak için uyraşıyorum

• Sir ağda yap.

• Valla ben jilet sabun kullanıyorum kaymak gibi oluyor =P

• acıya dayanabilirim diyorsan eğer doktor eldiveni kullan.gerçi bikini bölgende kullanırsan ne kadar dayanabilirsin bilmiyorum.ben alt bölgede hiç denemedim.ayrıca eldiven azaltıyor.ha bir de eldivenle aldıktan sonra tuzlu su yapıp aldığın bölgeye sür.birazcık canın yanabilir.kıl köklerini yakıp azaltıyormuş.

• ilk bi kaç seferde kuaföre git. acıdan da çekemiyo olabilirsin ağdayı.

• hayır acıdan diil çekerken bez geliyor elime ama bikaç tane tüy kopmuş .. ağda hep yapışıyor bana :s sonra onu çıkarmakla uğraşıyorum yapış yapış oluyorum :s

• gerdir ve alttan yukarı doğru çek ...

Yükleniyor...