• Sor
  • Bence

Nasil kilo verebilirim? Göbek bölgesindeki yağlardan nasıl kurtulurum?

Göbek bölgesinde olan yağlardan nasıl kurtulabilirim lütfen yardım edinn.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• arkadaşım öncelikle şunu söyleyeyim. Bölgesel zayıflamayı unut. nolur sen günde 100mekik çekersin ama göbişin aynı olduğu gibi duruyordur. ancak karın kaslarını geliştirirsin, hem de çok iyi geliştirirsin. ama bu kası ortaya çıkartamazsın. Çünkü yağ erimemiş olacak :) mekik çekmek yaramaz mı elbette yarar ama çok fazla değil. çünkü mekik çekerken sadece tek karın kaslarınızı çalıştırıyorsunuz. vucut kas yaparken yağ yakara ve siz karın kaslarınızı çalıştırdığınızdan az bir yağ yakacaktır. halbu ki mekik çekerseniz; kol kasları, omuz ve sırt kasları, göğüs kasları, karın kasları, bacak ve kalça kasları aynı anda çalışacağından daha çok yağ yakarsınız. benim size ne büyük tavsiyem 3kg'lik 2 tane dambıl alın, kol ve göğüs çalışın. hem böylece kas yapmaz (hafif ağırlıklarla kas yapılmaz) ancak kasınızı yani vucudunuzu sıkılaştırırsınız hatta siz bile inanamazsınız duruma; göğsünüz felan çok güzel toplanır. sonra şınav çekin günde çekebildiğiniz kadar. şınav da göğüs kasları için birebirdir. özellikle göğüs kaslarını çalıştırmak için şınav çekerken ellerinizi omuz genişliğinde değil de omuzdan daha fazla açın öyle çekin. sonra tabi ki tek bunlarla olmaz. yürüyüş yapın :) yani kardiobasküler spor yapacaksınız. fiziğiniz iyi gibi hafif tempolu yarım saat koşsanız yeter :) hatta yapabiliyorsanız haftanın 2 günü yüzün derim :) kilo vermek için yüzmek kadar güzeli ve faydalısı yoktur :)umarım yardımcı olmuşumdur, bu anlattıklarım bilimsel verilere dayanıyor ona göre :))

• cook tesekkurler :)

• önemli değil umarım faydalı olmuşumdur. Bu arada fiziğimiz ne kadar düzgün olursa olsun spor yapmak şart. gerçekten sporun vucudumuza çok büyük yararları var.. 60-70 yaşında eline baston alanlardan olmak istemiyorsak şimdiden önlemimizi almak lazım. bunu neden yazıyorum fiziğiniz gayet güzel ama bazı girişimler içerisindeniz, yani sizi tebrik etmek için :)

Erkekler Ne Diyor 19

• diyetisyenspor merkezi?bu kavramları hiç duymadın mı?

• Öncelikle glsiemik endeksi yüksek karbonhidrat grubundan uzaklaş.Cips,kola,çikolatayı bırak.Karın bölgesindeki yağlanma için neler yapılabilir link

• kız manken gibisin ne kilo vermesi bak ruh ikizine link at gibi

• diyetisyen yardımı dışındaki kilo verme yöntemlerini uygulama. çok büyük sağlık sorunları açıyor

• yerel diyet uygulamaları için lütfen diyetisyeninize başvurunuz :)

• eğer evli isen ilişki ye sık gir çık bi deri bi kemik kalırsın :d

• mekik çek... sırt üstü yat ellerini başının arkasına koy doğrul yat doğrul yat... bunu günde 3 defa ve en az 15 kere yap... yediklerine de dikkat et ama abartma hatlarını koru aksi takdirde cansu dere gibi sıfır benden sopa olursun.. kazulet olursun... ;)

• hocam mekik çekme ile göbek eritilmez. yani bölgesel yağ eritmek denen bir şey yoktur. düşünsenize eğer bölgesel yağ eritmek olsaydı insan tipi çok garip olurdu yaaa. göbeğinde yağ yok basenlerinde ve göğsünde yağ taşıyor.. Iığğğğ

• diyet ve mekik

• spor salonuna gidebiliyosan iyi olur yok gdemiyosan kan ter içinde kalıp evde mekik çekicen günde 8li 3 set ve yoğurt yicen

• spor salonuna giderim her gun mu ve kac saat yapmak gerek?

• senin çalışman kas yapımı için olmayacağından yani pek zor bi çalışma olmayacak oyüzden günlükj gidebilirsin tabi geceleri düzenli uyuyacaksan
      30 45 dk günlük

• bilgisayarın başında oturmayarak canım

• Suan telefondan soruyorum zaten :p

• O zaman Telefonu bırak egzersiz yap :)

• İyi geceler. Zayıflama konusunda sürekli kilo alıp kolayca verebilen birisi olarak kendimi tecrübeli sayıyorum.Dediklerimi ne kadar dinlersin bilmem ben yinede anlatayım.Öncelikle bölgesel zayıflamaya inanma sakın. Kiloyu ilk önce nereden aldıysan en son oradan vereceksin bunu çıkartma aklından.Yüzden en son alırız ve ilk yüzden veririz.Göbekteki yağlar ise şöyle düşün 1 ayda mı oluştu ki 1 ayda gitsin ? Göbek ve bel bölgesindeki yağlar çok inatçıdır ve bir organ gibi çalışıp kalbe sürekli yağ hücreleri göndererek sağlığını tehdit eder.Benim sana önereceğim şey günlük alman gereken protein değerini %10 arttırmandır.Fazlası senin için zarar . Karbonhidratta ise basitlere değil kompleks karbonhidratlara yönel.Tahil makarna pirinç gibi. Badem ceviz fındık gibi kuruyemişlerdeki yağlarda sağlıklıdır ve yağ yakımını hızlandırır.Ancak fazla değil bir avuç kadar yemen daha iyi olur çünü 100 grm fındıkta 650 kcal vardır kolay kilo aldırır.Mekik hareketi eritmez sıkı bir görünüm kazandırır.Vücuttaki en büyük kas grubu bacaklarımızdadır.Onları ne kadar çok zorlarsan o kadar çok yağ yakarsın buda benden sana bi ipucu ;) Ne kadar dinlersin bilemem söylemiş oliyim ben iyi geceler tekrar..

• aletlere asıl

• twiks diyemi yazılıyor bilmiyorum ama öyle bir alet var. parklarda bike oluyor. iki elinle kolundan tutup belden aşağısını döndürerek vaparsın. aynı zamanda bir tane fırça sapını ensene eski yoğurtçuların tezgahlarını taşıdığı gibi tut ve ayaklar sabir vüccudun üst kısmını sağa sola çevir. sıkıcı ama uzun süre yapıldığında bel ve yan karın bölgesini çalıştırır.

• Cok tesekkurler :)

• ek takviye olarak bitkisel tüketimin yanın da aç karnına hafif tempo da koşmanız hızlı kilo vermenizi saglar

• mekik çekerek :)

• onun için hamur işi ,tatlı tuzluları bırakmalısın ...spora gitmelisin en zor giden bölge göbek bölgesidir.

• Spor ve diyet.

• bol bol seks yap

• beslenmene dikkat edip karin kasi calistiran egzersizlere yonel tamamdir

Kızlar Ne Diyor 8

• spor yapıp mekik cekerek.

• sporla ancak..mekik,egzersiz bol yürüyüş makas hareketi, yüksek bir platforma çıkıp inme (basen popo sıkılışatırmak için) üff çok sıkıcılar ama yaa:(

• aynen yaa :( neyse yaz yaklasiyo yapicak bisey yok calisicam mecburen :)

• yüz çok faydasını görrsn

• evet yüzmek 10 numara kilo verdirir :) hem eğlenceli hem de yararlı :) fakat çoğu kişi hala mekik diyor yaa ne garip :)

• :D mekik mi :D:D:D:D yazda geliyor zaten bol bol yüz bak nasıl gidiyor o karnın vücudun sıkı oluyor

• tamam tesekkurler :)

• korse tak

• bende çok diet yapan biriyim dukan karatay isveç af edersin boku püsürü bisürü diyet denedim vermesine de verdim ama hepsini fazlasıyla gerisin geriye aldım. birkere moda diyetlere hiç kanmıyacaksın geri aldıktan sonra eziyet çekmenin faydası yok . kendini iyice bir analiz et meselaben herşeyi ölçüsüyle yediğim zaman ekmek ve tatlı türünü kesiğim zaman çok güzel kilo veriyorum bazıları yağlardan kesince verir benim derdim tatlıdan tatlı yediğimde hemen alıyor yemediğimde veriyorum ama tatlıyı kesmek derken hiç yeme demiyorum niye biiliyomusun çnki sen tatlı seviyorsan bundan ömür boyu uzak kalamıcaksın ve hep kestiğinde metabolizman buna alışacak ve yemeye başlarsan da hemen kilo alımın başlayacak metabolizma böyle bişey neye alıştırırsan öyle gider şimdi bugünden tezi yok hemen kendine bir yol haritası belirle aburcubur çokmu yiyorsun yeme kola meyve suyu bunlar en hızlı kilo aldırıcılar kes gitsin ne işine yaradı. çokmu çikolata yiyorsun bir kareside aynı 10 kareside aynı 5 dakikalık tat zevkin için hayatının geri kalanını karartma . ve spor . çok spora alışırsan herzman vücut onu ister ben eski bir milli sporcu olarak bunu sana söylüyorum . mesela birgün yürüyüş diğer gün pilates yaparsan hem zayıflamış hem şekillenmiş olursun ve ayrıca ağırlık çalışması yapma imkanın varsa haftada 3 gün 20 dk da bunu yaparsan yağların kolay yakılır . ben diyetler spor ve beslenme konusunda uzun bir deneyime sahibim . sormak istediğin bişeyde olursa sor . buarada sosyal medyadan da faydalan derim. ancak ünlüler değil bu işi yapan deneyim kazananlardan öğren işin sırrını diğerleri reklam zaten sağlıcakla kal.

• Pilates yapabilirsin.

• bolgesel spor mekık yan mekık vs. saglıklı beslenme

• hocam bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur.. eğer olsaydı göbekte yağ yok ama basenlerde, göğüste sırtta yağ olurdu. insan vucudu ne garip hal alırdı dimi ama..

• Öncekileri Göster
    • Sana da kıyılmaz agresif :D minik <333

• kovulcaz yeter:)))

• hemen spora başlaa hiç vakit kaybetme yaz geldi kızzz :)

• ahaha aynen ya stres oldum :D

Yükleniyor...