• Sor
  • Bence

Alkol aldığım bir gecede ertesi gün 1 buçuk saatim yok, hatırlamıyorum. Bilen yazsın lütfen nasıl olur?

Ben 20 yaşındayım, lise 2'den beri en az haftada 1 alkol alırım ve gerçekten ama gerçekten iyi içerim, sayısız defa çok içmişliğim, içkileri karıştırmışlığım var, konuşamıycak kadar çok çok sarhoşta olduğum oldu ama gene de bi önceki geceden kesitler, anlar hatırlardım. Ancak bu cuma günü, bi mekanda yine daha önce içtiğim miktarlarda içtim ve bidahaki gün 1,5 saatim gerçekten tek bir karesiyle bile yok, inanın öpüşmüş olduğum kızın yüzünü bile hatırlamıyorum, arkadaşlarım anlatıyor ve bazılarının oraya geldiğini konuştuğumuzu hiç ama hiç hatırlamıyorum. Ve bu son ikidir başıma geliyo, içtiğim gün 6 saat uyumuştum, son yemeğimi öğlen 4'te yedim ama daha önce de uykusuz ve açken içtim, ki açıkmış bile değildim, arkadaşlar bunu cidden kafama taktım, sabahtan beri araştırıyorum, siz ne düşünüyosunuz ? Bu aralar bikaç kötü olay yaşadım, trafik kazası geçirdim, ölümden döndüm o yüzden olabilir mi ? Yani blinç altındaki psikolojik bozukluktan olabilir mi ?

Güncellemeler:
2'dir basima geliyor ve bu sefer gercekten kafama taktim ve beni korkutuyo. Tam bi nedenini bulmak icin herseyi yapardim o kadar taktim yani
Cok cok cok ilginc bisey, bi insan bi ses, bi kisi, bi sac rengi dahi mi hatirlamaz, tek bi kare yok ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• Kafandaki düşünceleri düşünüyorsundur sadece

• bu kadar icme desem yine de iceceksin biliyorum ama kendini düsünüyorsan icme birgun kendini icki icmediğinde eli ayagı tutmayan bir alkolik olarak bulabilirsin belli ki vucudun buna tepki veriyor istemiyor bu kadar ısrar etmenin anlamı ne ?

• Beyni uyuşturuyor bıraksan diyorum o illeti.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir an önce tıbbi destek alarak alkolü bırakmalısın.Direkt kana karıştığı çok büyük zararları var vücut için.Bir süre sonra birçok organına çok daha fazla zarar vermeye başalayacak.

• hangover 3 diyorsun...yüzünde dövme varsa, fazla kurcalama derim

• İçme arkadaşım şu zıkkımı. Bu genç yaşta bunak olacaksın. Alkolün öldürdüğü ölen beyin hücrelerinin yerine yenisi gelmiyor, nedeni bu. Bunaklığa doğru gidiyorsun.

• Yavaş yavaş hafıza daralıyor ve beynin zarar görüyor.ben çoğu şeyi hatırlamıyorum neredeyse, hele bilgi birikimim bu yüzden boşa gitti diyebilirim.

• iste bundan korkuyorum

Yükleniyor...