Günlük yaptığınız rutin işler nelerdir?

Günlük yaptığınız rutin işler nelerdir?Kısa bir özet halinde isteğinizce yazabilirsiniz ;)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• KalkarımElimi yüzümü yıkarımDişlerimi fırçalarımOkula giderimOkulda sıkıldığım zaman uyurumOkuldan çıkarım eve gelirimEllerimi yüzümü tekrar yıkarımDişlerimi fırçalarımYemek yerim ama belki.Bilgisayara girerim.Uzanırım.Uyuyakalırım.Uyanırım.Pasta yerim.Çok geç olmuş derim.Ders programımı yaparım.Bilgisayara girerim.Müzik dinlerim.Ks falan takılırım.Yemek yerim.Dişlerimi fırçalarım.Çikolata yerim.Sabaha karşı anca uyurum.Bir iki saat sonra sersem gibi uyanırım. Uflarım puflarım okula giderim.

• fldjkkjlfşglkgjşld <3

• dişlerimi fırçalarım çikolata yerim kısmı super:) bendensin

Kızlar Ne Diyor 14

• Ders çalışmakUyumakSevdiceğimle konuşmakKitap okumakTv izlemek

• yürümek yürümek yürümek

• kahvaltıokuldersi ekoyunyemekevkahvaltıokul...

• Kalk saç yap otobüslerde sürün okula git yollarda sürün orda burda takıl eve gel pc yat

• Ye.Ic.Sic.Yat

• bunlar bile zor gelio be

• evden çıkmazmısın sen :)

• Dersimin olmadığı günlerKalkarımDuş alırımDişlerimi fırçalarımKahvaltı yaparımOturur saatlerce kitap okurumSonra bilgisayara geçerimÇerez vs meyve yerimSaçımı yaparımSevgilimi ararım dışarı çıkarızEve gelirimÜstümü değiştirirBilgisayara bakarım Yemek yaparımYemek yerimKitap okurumÇikolatamı yerimMüzik dinlerimDers çalışırım Yatarım.

• çok ii :) tam kültürlü bir hayat

• Ye.İç.Tulavet.Yat.

• ev hayatı haa :)

• hayat zor :(

• YeİçTuvaletYat

• buda evcil :))

• aynen ders ders bölümde zor ):

• ev okul ev okul...

• Kalkarım, yüzümü yıkar formamı giyer saçımı düzleştirmeye koyulurum. Sonra servise yetişmeye çalışırım. Okulda uyurum. Eve gelince direkt bilgisayarı açarım, facebook, popmundo ve kizlarsoruyor.com açık olur muhakkak. Yemek yer, sonra televizyona geçerim. Ve yatakta 20 dk telefondan internete girip, sonra da uyurum. Hayatım bu :(

• popmundo neymiş ?

• Aynı yere sağdan git soldan gel

• bugünlerde ebdeyim kalk kahvaltı temizlik sora buraya takılıyorum sıkılıyorum dışarı cıkıyorum gezerim arkadaşıma giderim akşam olur eve gelirim buraya takılırım sora uyurum:D

• Hafta içi sabah öğlen arası stajyer öğretmenlik yapmak. Öğleden sonra öğrencilik yapmak des dinle, not al vs.

• KalkSigara içOkula gitSigara içEve gelSigara içSiteye girSigara içDuş alYemek yeSigara içUyu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah kalk.Okula git.Okuldan gel.Dışarı çık.Eve dön.Ders çalış.Bilgisayara otur.Bilgisayardan kalk.Gitar çal.Gitarı bırak.Televizyona git.Televizyonu kapat.Yatağına yat.Müzik dinle.Uyuyakal.Sabah kalk.Okula git....

• sabah 1 de kalk yüzünü yıka bilgisayarı aç saat 3 gibi bilgisayar başında kahvaltı yap akşam yemeğine kadar bilgisayar başında devam et yemekten sonra pc başı gece saat 5e kadar sonra dişleri fırçala ve yat.

• kalk yüzünü yıka kahvaltı yap sigara iç aç laptopu bk ks ye ne var ne yok :)

Yükleniyor...