Boğaziçi Psikoloji'ye girmek için YGS ve LYS'de kaç net yapmak gerekir?

Önümüzdeki yıl sınava girmeyi düşünüyorum boğaziçi psikoloji istiyorum özellikle adı degil de bilişsel psikoloji ve klinik psikoloji alanında eğitime ağırlık verdiği için bu bölümü istiyorum..bilgilendirebilecek olan var mı? ygs ve lysde ortalama kaç net yapmam gerekir.. not : lys-1 ve lys-3ten alıyo psikoloji tm-3

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendin soru yazıp cevaplaman bile gerekebilir :)

• hahaha haklısın

• İnternet bu konuda sana yardımcı olacaktır.Anahtar kelimeler : psikoloji taban puanlar, 2011 ygs-lys puan hesaplama vs..

• bir site keşfettim baktım şimdi aşağı yukarı ama bu ygs yine değişicek diyolar kafam karıştı acayip

• yaklasık olarak tum soruları dogru cevaplamalısın

• :D :D haklsın.. şimdiden çalışmaya basladım zaten bakalım

• Öncekileri Göster
    • mat-2 zor ama

• matematık benim ıcın bır hobi oldugu ıcın cok da zorlayacaını sanmam:)

• İlk bin içinde olman gerekir ve bu da full'e yakın bir net çıkarman gerekir ve okul puanın da iyi olması gerekir ama okul birincisi isen şansın artar.

• mezunum ben zaten diploma notum 80..

• Okul birincisi kontenjanından faydalansaydın keşke ilk sene.Dediğim gibi ilk 1000-1200 e girmen gerekir.

• İnternete ayırdığın vaktini kıs bir an önce çalışmaya başla... Çok net çok puan gerek sana...

• aynen öyle...

Kızlar Ne Diyor 7

• kaç yanlış yapmaman gerekir daha kolay bi cevap olur..bi iki yanlış hakkın olur :)

• full net yap,baska secenek yok..bızım komsunun kızı gırdı gecen yıl bogazıcı psıkolojıye,tekırdag bırıncısı olmustu,turkıye bılmemkacıncısı olmustu...kolay ısler degıl yanı...

• kaç puanla girmiş acaba biliyo musun? evet zor işama zoru başarmak gerek.. idealler için..

• çok net:)

• çok net cevap. :)

• boğaziçiden bahsediyosun...ne kadar fulle yakın yaparsan şansın o kadar yüksek ve psikoloji revaçta olan bir bölüm..

• Hepsi doğru olmalı soruların.

• kazandınız mı merak ettim doğrusu bende psikoloji istiyorum da ..

• ilk 10bine gir

• ilk 10bin bile boğaziçi için düşük sayılıyor..

Yükleniyor...