Yabancı dizileri ingilizce alt yazılı olarak nerden izleyebilirim?

Arkadaslar ingilizcemi geliştirmek için yabancı dizi izlemeye karar verdim,ancak buldugum sitelerde hep türkçe alt yazı var,yabancı alt yazılı olarak nerden izleyebilirim ? bi de gramerim oldukca iyi ama konusmaya gelince tıkanıyorum,kelime ögrenmek istiyorum,filleri biliyorum,sıfat ve baglaçları ögrenirsem akıcı konusurmuyum ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kitap oku. Filmleri ing. Altyazılı izle. Sultanahmete üzerinde ASk Me yazan bir tişört giyip git. Yağmur gibi turist yapar tepene ve konuşmak zorunda kalırsın.www.dizimag.com Burada ing altyazı seçeneği her yabancı dizide mevcut

• Good night mam :)

• :)) good night o zaman :)))))

• Birşey değil ne demek.

Efendim? En iyi cevap seçmen tabi ki beni çok mutlu eder. Teşekkür ederim :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• altyazidunyasi .- com ' da rahatlıkla izliyebilirsiniz. ortalama her gğn yeni bir türk filmi ingilizce altyazlı olarak eklenior

• altyazidunyasi. com

• Son zamanlarda hdtvdiziizle.com 720p kalitede çok güzel yayin yapiyorlar herkese tavsiye ederim. link

• Pratik yap devamlı

• bazen google amcayı kullanmak bu kadar mı zor diyorum?!

• www.hdfilmizle.com www.hdfilmsitesi.comwww.dizimag.com

• Şu yöntemi dene. link

• CNBCE. E2

• yabancıdiziizle.com da var.ister türkçe alt yazı ister ingilizce alt yazı,ister alt yazısız.

• tesekkürler.

• Bende gramer yok sözcük bilgisi yok bu tecrübemi 8 yıllık oyun hayatıma borçluyum oyun oynamaktan çok oyun içindeki diyalogları türkçeye çevirmişimdir.Site adı yabancidiziizle.comSana tavsiyem oyunlardır.

• bende de gramer çok,sözcük bilgim zayıf..Mülakatlarda baya heyecan yapıyorum,hangi kelimeyi kullanacagımı sasırıyorum:/

• sözcük bilgisi çok olucaktı. :D yanlış oldu ya :D

• denerim:))tesekkürler

• ingilizce biliyorsan direk olarak ingilizce yaz arattır bilmem ne movie watch diye..çıkar karşına izlersin sana tavsiyem divx olarak izlelerden izle şimdilik yatmam gerek iyi geceler

• detaylı araştırmam lazım 1 hafta sonra eve gidiyorum şu anda internetim pek iyi değil benimle irtibat halinde kalırsan yardımcı olmaya çalışırım sana da uyarsa ;)

• aslında rosetta ston diye bi setten bahsediliyor ama ben linkleri bulamıyorum,o konuda yardımcı olabilirsen :)

• önemli değil umarım işine yaramıştır işin gerçeği detaylı istiyorsan internetten herşeyi bulabilirim sana ingilizce

• Öncekileri Göster
  • dizimag.com bulabileceğin en müthiş site.

• tesekkürler bakıcam hemen ..

• filmidiziseyret.com

• yabancidiziizle.com

• çook tesekkürler..

• yoo dogru okumuşum.
      www.yabancidiziizle.com
      izlemek istediğin alt yazı şeklini seçebiliyorsun

• gözlerim kapanıyor yanlış okumuşum pardon

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...