• Sor
  • Bence

Kayseri nasıl bir yer? Kayseri hakkında bilgisi olan var mı?

Kayseri nasıl bir yer? İnsanı, yaşam tarzı olarak Keyseri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kardeşim orada okuyor, pek memnun olmadığını belirtiyor, gittim 1 hafta kaldım, öyle çok da kötü gelmedi ama tabi uzun süre kalınca anlaşılıyor, o nedenle tam bilemiyorum. Kardeşime sorayım bakalım listelesin :pBir hatırladığım mekanlar çabuk kapanıyor, aksam yiyecek birşey bulmak zor diyor bilemiyorum, otel penceresinden gördüğüm kadarıyla 12de açık kafeler ve 2de kapatan kebapçı vardı:)Modern bir şehire benziyor, her çeşit insan var. Kayserilinin uyanık olması gerçeği girdiğin her dükkanda kendini belli ediyor :)Çok bisikletli gördüm, çok hoşuma gitti, bisiklet kullanan birisi olarak bunun yaygın olması güzel.Yine de kardeşimden bilgi alayım kötü yönlerini de eklerim.

• Kayserilinin uyanık olması gerçeği girdiğin her dükkanda kendini nasıl belli ediyor mesela ?

• Öncekileri Göster
    • ERCİYES TIP gözün kapalı yaz...

• Aradan baya zaman geçmiş ama yinede yazayım dedim. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ülkemizin sayılı ve ilk tıp fakültelerinden birisidir. Eğitim kalitesi de aynı zamanda çok çok güzeldir.

Sosyal yaşam anlamında haklısınız bir Kayserili olarak biz bile çok sıkılıyoruz gidilecek mekanlar sınırlıdır bar disko içkili mekan bulamazsın kolay kolay tek tük gizli kapaklı çalışan yerler var tekin olduğunu düşünmüyorum, daha yeni yeni gece hayatı başlar gibi oldu.

Erkekler Ne Diyor 3

• Aradan baya zaman geçmiş ama yinede yazayım dedim. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi ülkemizin sayılı ve ilk tıp fakültelerinden birisidir. Eğitim kalitesi de aynı zamanda çok çok güzeldir. Sosyal yaşam anlamında haklısınız bir Kayserili olarak biz bile çok sıkılıyoruz gidilecek mekanlar sınırlıdır bar disko içkili mekan bulamazsın kolay kolay, tek tük gizli kapaklı çalışan yerlerin olduğu ve tekin olmadığı söylenir, daha yeni yeni gece hayatı başlar gibi oldu. Gece hayatından kastım cafelerin geç saatlere kadar açık kalması :)Yolları geniştir. Şehrin doğusu ile batısı arası maksimum 1 saattir. Ulaşım çok kolaydır. Dışarıdan gelen insanlar(üniversiteye gelenler) pek beğenmez Kayseriyi hatta küfür edeni bile duydum.Kişin beklentisine göre değişir şehrin iyi-kötü oluşu

• ben de şimdi erciyes üni. araştırıyorum senin gibi, sen yazdın mı gittin mi oraya bari? görüşlerin nedir ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...