Kız arkadaşıma doğum günü için ne alabilirim?

Her sene ayrı bir stres bu doğum günü muhabbeti. Lütfen bana biraz fikir verin, kız arkadaşıma doğum gününde ne hediye almalıyım? Kendisi bana hediye alırken çok özeniyor güzel şeyler bulup alıyor hep.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızlar kendilerini özel hissetmek isterler. Kendimden biliyorum :)))O'na özel yaptırdığınız bir şey olabilir. İkinizin resmi baskılı t-shirt ya da fincan, bardak gibi. Bunlar ucuz gelirse isimlerinizin baş harfi yazılı bir kolye, daha da çok para harcarım diyorsanız künye olabilir :)

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 2

• Almak istediği bir şey varsa onu alırım.

• Maddi olarak daha kısıtlı imkanlari olan erkeklere önerilerimiz;Pahalı hediyelerle puan toplama şansınız yok ise daha romantik yöntemlere başvurarak etkileyici bir doğum günü hediyesi yaratmanız gerekecek.Bayanların sakin bir yerde yenen romantik bir yemekten hoşlanmama olasılığı oldukça düşüktür. Bir de kendilerini özel hissetmeleri için mekanda daha önce hazırlanmış küçük sürprizler artı puan kazanmanıza yardımcı olur. Örneğin bir kemancı kiralayıp yemeğinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Ya da bir gitarist ortamı istediğiniz hale getirebilir.

• abi sen ucuz dıyon sonra kemancı dıyon ya :D

Yükleniyor...