• Sor
  • Bence

Maden suyu ile cilt bakımı nasıl yapılır? Maden suyuyla cildi yıkadığımızda tüylenme olur mu?

Maden suyuyla cildini yıkayan kişiler tecrübelerini paylaşabilir mi? Böyle bir sorunla karşılaştınız mı? Bazı sitelerde tüylenme yaptığını okudum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Maden suyunu cildim için hep kullanıyorum. Ve seni temin ederim pek çok high-end marka tonikten çok çok daha iyi.Kesinlikle tüylenme yapmaz. Ama sana önerim, cildinin tahriş olmaması için, 2-3 gün açıkta ağzı açık şeklinde olan maden suyunu kullanman.Eğer tüylenme olursa, bunu maden suyunda değil, hormonlarında aramalısın :D Yani demek istediğim, saçımızı güçlendiren şampuan kullanıyoruz ya da saç bakım yağları, yıkarken o vücudumuzdan akıp gitmiyor mu duşta? Bulaşmıyor mu heryere? Örneğin şampuan hiç sırtında kıllanma yaptı mı? Vücudumuz bazı yerlerinde daha müsait, bazı yerlerinde böyle bir sorun olmaz.Eğer aniden, kıllanma oluyorsa yüzünde, hemen bir doktora gidip hormon testi gibi şeyler yaptırmalısın. Bu arada, Beypazarı maden suları çok sert. Ben Danone ya da Uludağ'ın yeni çıkanlarını kullanıyorum. Ya da sana başka tavsiyem Sarıkız markası. Zaten Sarkıkız, sadece sodadan gelen bir güzellik şeyleri de çıkartmaya başladı. Geçen sene fısfıslı sodalı yüz spreyini kullanmıştım. Memnun kalmıştım. Aklında bulunsun :)

Erkekler Ne Diyor 5

• niye yıkanıyorsun pardın

• :) limonlu maden suyu içerim. bugün de sadesini almış bulundum. içerken zorlanıyorum. cilde iyi geldiğini duymuştum. içemediğim kısmını cildime sürerim, çöpe atmamış olurum diye şey ettim.

• aferin cok iyi dusunmussun , devam et:)

• afyon da maden suyu kaynağına yakınsın sanırım :) ne tuhaf sorular war ya :) karınca yumurtası yağı, yok örümcek zehiri, yok deve boku :) kıldan böyle kurtulamazsınız, anca alerjiniz varsa kudurursunuz. doktor tavsiyesi olmayan şeyler yapmayın.

• yanlış anlamışsın soruyu.:) kıldan kurtulmak için değil cilde iyi geldiğini duydum o yüzden yıkasam mı dedim ama tüylenmede de artış yapıyormuş. yapıyorsa kullanmayacaktım. zaten kullanmayacağım içeceğim.:)

• Ben genelde içiyorum bişi diyemicem :))

• denemişliğim yok ama ÇOĞU İNTERnet sitelerinde saç çıkarmak için tavsiye edilir yüz yıkanmasındada tüylenme yaptığı söylenir ama genede denemişliğim yok

• 3gün

Kızlar Ne Diyor 3

• o zman kaplıclaara giden kıl yumagı olarak dönmesi gerekir.

• +1
      denge kuruldu mu :)

• tam dengedeyım şimdi huzurla uyuya bilirm:)

• ...ama NEDEN ?!

• :) ne neden. neden mi yıkayacağım yüzümü. marquisdesade nin cevabının altında açıkladım.

• Bence yapma tatlım, gerçekten... Çok gereksiz.

• evet, bir de kıllaşma sorunuyla uğraşamam. :) zorla morla içerim ben onları.

• Canım hiç duymadım böyle bır soruna neden olduğunu

• vidoconun dediği gibi saç problemlerinde kullanıp memnun olanlar var. aynı zamanda da cilde iyi geliyormuş. kafam karıştı. sanırım bu riski alamayıp zorla içip bitirmeye çalışıcam maden sularını.

• cildi canlandırıcı etkısı olduğunu bılıyorum ama hiç tüylenme yapabılecegını duymadım kısaca

Yükleniyor...