Hepsiburada.com ile alışverişte sıkıntı yaşadınız mı?

Buradan 20 lik çek alıp rimel aldım süperhızlı gönderi olduğu halde 5. gün elime ulaştı kocaman kutuya küçücük rimeli atmışlar kutusunda değil rimel tozlanmış.Kutusu olmadığından son kullanma tarihi falan yazmıyor sitesine girip müşteri hizmetlerinden şikayetimi belirttim ona cevap yok.Hay dedim sizin hizmet şeklinize 20 liralık şey için iade felan uğraşamam dedim kaldı elimde.Sizinde başınıza bu tarz şeyler geldimi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gıttıgıdıyor ve mudodan alısverıs yaptım 2.cu gun elıme gectı paketlenmesıde gayet guzel bı sekılde gerceklesmıstı hepsıburadan bır kez alısverıs yaptım 7 gunde elıme ulastı tercıh etmedıgım bı alısverıs sıtesıdır

Erkekler Ne Diyor 10

• 5.günde ulastı diye şikayetmi olur ne sabırsız insanlarsınız hata sizin gibilerin müşteri olmasında

• Sitenın kendısı dıyor dıyorum anlamınızdamı sorun var ?Yaşınız kaç ? 9 falan mı ? 9 yaşındaki çocuk bıle daha mantıklı konusur yazık.

• senin ac gozlulugun yuzunden herkes magdur oluyor herseyı 24 saatte gonderemezler bırazcık kafan basa bılse azıcın beyın olsa anlardın

• Cahillik başa bela ! Site kendisi diyor bu logo varsa 24 saat içerisinde göndeririz diye ! Evet gondermek zorunda ! Madem bişey bilmiyorsun susta adam sansınlar.

• Öncekileri Göster
  • sorun yok

• ben hiç sıkıntı yaşamadım aksine hizmetini gayet beğenmiştim

• bence bu sitenin yöneticisiyle konuş.

• Anlaşmayı onlar yapıyolar farkındaysan. konuşurlar bu konuyu yani.

• Ne alaka ?

• Hayır daha önce alışveriş yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım

• kapıda ödeme yoluyla alışveriş yapıyorum bi sıkıntı olmuyor.en son traş makinası sipariş ettim geçen hafta geldi.3 numara taragı kırık diye ürünü almadım para marada ödemedim.hemen ertesi gün onlar aradı ürününüzü hemen değiştiriyoruz diye.gerekirse 10 lira fazla veririm alırken.yeterki elimde patlamasın.

• Ben gitar almıştım, bayağı para saydım. Gitarın kasası az çizilmişti..Fiyatı 1.400 dü, hepsiburadadan 1000 tlye aldım.. Ucuz alıyorum diye seviniyordum, meğer çizikmiş. Bir dahada alışveriş yapmadım..

• :/ Derin nefes..

• Benımde canım sıkıldı kutusunda ondermedıklerıne gore son kullanma tarıhı gecmıs urun almıs olmalıyım gelde sınır olma

• O kadar canım sıkılmış ki bu duruma, doğru düzgün cümle bile kuramadım:)

• hepsi buradadan alışveriş yapılmaz. bazı alışveriş yaptığım siteler var 1 günde bile ulaştırıyorlar en fazla 2 günde geliyor. hiç bi sorun da yaşamadım.

• Çok alısveriş yaptım h.b. dan ama hiç sorun yasamadım

• tedarik süreclerini de gözden geçirin.onlara cok uzak olmama ragmen 5 yıldır sadece max.olarak 5 gün de bir kere bana ulasmıstır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsiburada'da en büyük sorun garantiye ürün göndermek hayatta bakmıyor ve almıyorlar. Müşteri hizmetleri hiç birşeye cevap verme tenezzülünde bulunmuyor

• Kesinlikle.

Yükleniyor...