• Sor
  • Bence

YGS'de puanlar kötü geldi, 2 yıllığa geçiş hakkım yanmaz değil mi?

Turizm Meslek Lisesi'nde okuyorum son sınıfım bi bakın ? Ygs ye giridm ama puanlar kötü geldi ama 140 180 arası puanım barajı geçtim 140 puanu falan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bende Turizm meslek lisesinde okudum. Meslek liseleri için baraj 180. Normal liseler için baraj 140.Direk geçiş hala devam ediyor ve sınavsız da girebilirsin. Sorun değil.

• Tmm tşşkr ederim 2 yıllıklarda yerrleştirmede diploma notunamı göremi alıyorlar ?

• Evet :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Yok merak etme

• ygs de Türkçe sınavın kötü geçmiş olmalı :S

• 20.5 net war türkçeden tarihten 8.75 net war diyerlerini yapmaya zaman yetmedi

• 20 net war türkçeden

• bende birşey sorucam. Bende ticaret meslek lisesi öğrencisiyim 2yıllık geçiş hakkım var bir bölüm istiyorum o da 2 yıllık ama puanla alıyor diye biliyorum bir arkadaşımda 2 yıllıksa geçişte yaparsın dedi öyle birşey var mı? her bölümümle ilgili 2 yıllık ünilere düz geçiş yapabilir miyim

• Direk geçiş yapman için barajı geçmene gerek yok ki sınava girmeden bile direk geçiş yaparsın.

• Tmm ama sınava giridm puanım barajı geçmeye yetmedi yinede 2 yıllıga geçebiliyoırumuz sınaa giridm puanımda kötü

• Evet direk geçişin sınavla alakası yok girebilirsin 2 yıllık.

• hiç bilmiyorum ya.s

Erkekler Ne Diyor 4

• puanlar açıklandı mı ki?

• Turizm Lisesinde son sınıfsın ve hala TURUZİM'mi yazıyorsun? Sen komi falan ol bence okulla uğraşma hiç

• o Senin olabilecegin bi meslek o da en fazla kafanı yorma sana 8 dilde çevirisine yaparım her hırarada tuz alıp koşma o hıyar bir gün ..

• Amip

• Ahahaha benim olduğum seviyeye ulaşamıcaksın hiç yazık, resepsiyonistim turizm mezunuyum almanca ingilizce japonca biliyorum. Sesli güldüm.(Tekrar bi okudumda fena ego yapmışım)

• Yazmayı öğretmiyorlar mı o lisede yahu?! Turuzim nedir lan?!

• Turuzim

• Öncekileri Göster
    • @soran Git az ötede yi Turuzim Meslek Liselis.

• Seninkini yesem daha iyi olurdu :))

• direkt geçiş yapabiliyorsunuz diye biliyorum.

Yükleniyor...