YGS'de puanlar kötü geldi, 2 yıllığa geçiş hakkım yanmaz değil mi?

Turizm Meslek Lisesi'nde okuyorum son sınıfım bi bakın ?Ygs ye giridm ama puanlar kötü geldi ama 140 180 arası puanım barajı geçtim 140 puanu falan geçtim ama 2 yıllıga geçiş yapma hakkım yanmıyor diyilmi puanım az diye ? bir anlatırısanız çok sevniyirm

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bende Turizm meslek lisesinde okudum. Meslek liseleri için baraj 180. Normal liseler için baraj 140.Direk geçiş hala devam ediyor ve sınavsız da girebilirsin. Sorun değil.

• Tmm tşşkr ederim 2 yıllıklarda yerrleştirmede diploma notunamı göremi alıyorlar ?

• Evet :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok merak etme

• ygs de Türkçe sınavın kötü geçmiş olmalı :S

• 20.5 net war türkçeden tarihten 8.75 net war diyerlerini yapmaya zaman yetmedi

• 20 net war türkçeden

• bende birşey sorucam. Bende ticaret meslek lisesi öğrencisiyim 2yıllık geçiş hakkım var bir bölüm istiyorum o da 2 yıllık ama puanla alıyor diye biliyorum bir arkadaşımda 2 yıllıksa geçişte yaparsın dedi öyle birşey var mı? her bölümümle ilgili 2 yıllık ünilere düz geçiş yapabilir miyim

• Direk geçiş yapman için barajı geçmene gerek yok ki sınava girmeden bile direk geçiş yaparsın.

• Tmm ama sınava giridm puanım barajı geçmeye yetmedi yinede 2 yıllıga geçebiliyoırumuz sınaa giridm puanımda kötü

• Evet direk geçişin sınavla alakası yok girebilirsin 2 yıllık.

• hiç bilmiyorum ya.s

Erkekler Ne Diyor 4

• puanlar açıklandı mı ki?

• Turizm Lisesinde son sınıfsın ve hala TURUZİM'mi yazıyorsun? Sen komi falan ol bence okulla uğraşma hiç

• o Senin olabilecegin bi meslek o da en fazla kafanı yorma sana 8 dilde çevirisine yaparım her hırarada tuz alıp koşma o hıyar bir gün ..

• Amip

• Ahahaha benim olduğum seviyeye ulaşamıcaksın hiç yazık, resepsiyonistim turizm mezunuyum almanca ingilizce japonca biliyorum. Sesli güldüm.(Tekrar bi okudumda fena ego yapmışım)

• Yazmayı öğretmiyorlar mı o lisede yahu?! Turuzim nedir lan?!

• Turuzim

• Öncekileri Göster
    • @soran Git az ötede yi Turuzim Meslek Liselis.

• Seninkini yesem daha iyi olurdu :))

• direkt geçiş yapabiliyorsunuz diye biliyorum.

Yükleniyor...