Kendini hasta etmenin yolu :D

Arkadaşlar doktordan bir haftalık okul raporu alabilmek için kendimi hasta etmem lazım ufak bir nezle olabilir mesela nasıl yapabilirim? soru saçma ama mecburum

Güncellemeler:
Doktordan rapor vermesini rica ettim etmez olaydım ahlak dersi verip durdu devamsızlığım sınırda olmasa bir günü bile yazmazdı zar zor bir gün yazdırdım.Bu yüzden ahsta etmem lazım bünyem zayıftır aslında çok çabuk hastalanırım dondurmayı deneyeceğim soğuk suda içeceğim bakalım =D
Yadımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Üç gün kaldı zaten sabretmeye karar verdim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sanırım normal günlerde okulu çok astınız şimdi dersler boş olunca kimseler de gelmynce mecbur okula gelmemek için bu oyunu denemk istiyorsnz dimii ozaman kendiniz etmiş kendiniz bulmuşsnz sıkın dişinizi az kalmış zaten şurda okulların kapanmasına..:))

Erkekler Ne Diyor 7

• tebeşir tozu suyu klasik bir yöntemdir

• uğraşma böle şeylerle köy cebine rakı balık parası bak keyfine çık doktorun karşısına ben kötüyüm de 1 ay rapor yazar:D

• Yahu bunu sormaya ne gerek var? Evin karşılıklı iki penceresini açacaksın, banyo kapısını açacaksın. Soğuk suya az dayanman lazım. Bir sıcak bir soğuk su yapacaksın. Vücut tam sıcağa alıştı açacan soğuğu vücut tam soğuğa alıştı açacan sıcağı. En azından bir haftalık hastalık. Banyodan çıkınca da bornozunla bir iki dakika karşılıklı açılan pencerenin arasında dur işte. Ohhh püfür püfür... Tebeşir tozundan daha hızlı daha ucuz daha az emek sarfettiriyor.

• Etkileri ağır olabilir ama deneyebilirsin; git bit dondurma al, paketlilerden olsun (algida max gibi). güneşte bırak, erisin iyice... Sonra tekrar buzluğa at, donunca ye... Birkaç gün tuvaletten çıkamayabilirsin ama :)

• 1 haftadan cok hasta olursan ne olacak?

• Bir kavunu kesip ye, bir de üstüne süt iç bol bol. Çok güzel ishal yapar. :)

• Ufak küçük kavunlar yok mu canım onlardan işte. Kesip doğrasan 1 yemek tabağı kadar çıkar. Doktor senin söylediğine bakar, bir yerini kontrol edecek değil ya. :)

• Bir kavun mu? bir kavunu nasıl yiyebilecem ki?hem ishal için doktora gitmeye utanırım

• Suya biraz tebeşir tozu katıp iç, ateşin yükselir, raporu kaparsın.

• Hmm iyide ben tebeşir alırsam annem görür ve anlar suya atılacak başka birşey yokmu?

• ben de suya tebeşir tozu olayını duymuştum

Kızlar Ne Diyor 3

• yıkandıktan sonra iyice kurulanmadan koşuya çık. ne kadar rüzgarlı bir yer seçersen o kadar garanti. hatta üzerinde göğsü açık bir tişört, ayağında da sandalet olursa, o raporun süresi daha da uzayabilir:)

• bence rapor için kendini hasta etmeye değmez sağlık bu hiç bir şey sağlıktan önemli olamaz

• Haklısınız ama ufak bir hastalık zaten ben bu boş dersleri çekersem kalpten gideceğim :D böylesi daha iyi yani =)

• Hayatım ne kendini sağlığından ediceksin ? Raporu falan boşver,devamsızlığın kaç gün ki ? Baksana bu haftadan 2 gün kaldı haftaya pazartesi zaten okullara tatil. Seçim sonrası diye.

Son hafta yoklama almazlar zaten. Devamsızlık kapıya dayandıysada doktora git konuş verir rapor hiç hasta etmeye uğraşma kendini. İste veriyorlar.

Bende küçükken hep kendimi hasta etmeye çalışırdım ama olamazdım çokçası. Çok kuvvetli bi bünyem var kışın sadece bi kere hasta olurum ,bende numara yapıyodum annemle babama yutturmaz için :D Tabi doktor yemez :D

Yarım kutu dondurmayı yersen karın ağrısından geberirsin :D Boğazların için bişey diyemem,benim hiç dondurmadan şişmedi boğazlarım.

Şeker hastalığın olsaydın yapacakların basitte :D

• izinli sayılmıyo musunuz?

• Devamsızlıgımda 19 mayıs çalışmalarından dolayı yanlış anlaşılma oldu bu yüzden sınırda neyse üç gün kaldı zaten onuda idare ederim =)

• Koştur koştur terle sonra soğuk su iç :D Ehhh zamanında okulu asmıycaktın bugünlere de bikaç gün saklıycaktın :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...