Mustafa Sarıgül ve başkanlık iki zıt kavram !

Feshane de vatandaş yumruklayan zatı muhteremeyüp te miting de kendisini alkışlamayan seçmenine :"orada tenekeden durma. ya alkışla ya kaybol" demiş.ey chp liler bu adamın neyini savunuyorsunuz ? bu adama hani yüzle oy vereceksiniz ? sana hakaret edene oy mu vereceksin ?yazık ülkemin haline...Not: meclis partileri ile bağım yok... yolumuz milli görüş...

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Birider chp ye oy veren maldır. diğeri der akp ye oy veren maldır. diğeride mhp ye oy veren maldır der.Dostum. hepiniz haklısınız aslında. bu ülkede düzgün olursan eğer biryere gelemezsin. bir pislik yapıcan ondan sonra gelebilesin. bizzat siyasetin içinde durdum 1 yıl. anasını satıyım 1 tirilyon dağıttılar yediler lan parayı. halk tarafından hiç sevilmeyen biri aday oldu. ben nereye veriyorum dersen. devletin parasını yiyen ama en azından hizmet yapan bir partiye veriyorum. aslında hiç birine veresim yok

Kızlar Ne Diyor 4

• şehide kelle diyene oy veriliyorsa; Sarıgül'e de verilir.

• ya allah askına mıllı görüşte basa geldı.. onlarında ne olduğunu gayet ıyı bılıyoruz.. Baya bı peskes çekme olayı oldu.. Ha takdır ettıgım yerlerı yokmuydu vardı.. Ozellıkle mıllıyetcılerdı.. Tamam Erbakan beyın ıyı tespıtlerı olduguda doğrudur. ama genel anlayış bakımından benımkıne zıt olduğundan dolayı ben oyumu vermem.. Zaten MHP mıllı görüşten daha guclu gıt ona ver daha mantıklı

• senin böyle bu sorun olmuştu sanki zamanında ?

• mhp doğru düzgün muhalefetlik bile yapamzken Saadet Partisinden daha güçlü olma ihitmali dahi yok hanım kardeşim.

• yok daha once böyle bır sorum olmadı.. ıkıncı ıse soran begefendı; oylara gore degerlendırdım.. Yanı daha fazla oy alıyor MHP mıllı gorusun su anda ısmı bıle duyulmadı.. Belkı konyadan falan alıyordur.. Batı ıllerı ıc Anadolu karadenız komple akp MHP chp calısıyor

• adam gibi bir Sargül var zaten gerisi boş...

• R.T.E konuşma sırasında adamın biri pankart açtı hırsız var dıye kelepçe takıp kamera önunde ağzını yüzünün yerini değiştirdiler sen bir yumruktan mı bahsedıyorsun boşversene siyasetten anlamıyorsan lakırtı yapma burada da... bak şimdi demişsin ki neyını savunuyoorsun AKPnın neyını savunuyorsun hırsızlığını mı onda şehit verirken 3 5 şehit demesini mi yatak odana kadar girmesını mı baş örtüsünü mü internetını mı ? cocugu olmayan ınsanlara laf soylemesını mı savunuyorsun sizin gibiler yuzunden millet devlet topraklarımız böyle.. ayrımcılık yapa yapa birbirimizden kopardınız yok türktü kürttü lazdı cerkezdı derken mahvettınız güzelim ülkeyı dünyayı size verseler gene yaranılmaz bir yumruğun hesabına düşmüşsün... buraya girmeden önce gir bir haber sayfasına özellıkle tarafsız bır gazete olsun ılk once bılgı al... olur mu buraya cıkıpta siyasetcıyım dıye dolanıpta kımseyı kudurtma... sözum sadece sana degıl herkese yeter artık ülkemın ınsanındanda uzak durun bız bırlıkte mutluyuz... BÜYÜK BAŞLAR İŞ KARIŞTIRMASIN...

• +1

• Öncekileri Göster
    • Tarafsız bir haber sitesi onerirmisiniz

• buyur buradan yak yaaa.. ben ne desem bır kulp bulursunuz hepımız medenı ınsanlarız dogru tarfsızı ayırabılırz kndınız okuyun dogru olan ıle baska bırseyı karsılastırın bırılerıne sorun

Erkekler Ne Diyor 12

• yumruk nasıl atılır bilmiyorsun sanırım.milli görüş diyerek sıyrılmaya çalışmanda ironik.Yüklenmen gereken kişi R.T.E.. Onun laflarından,ülkeyi bölmesinden,hırsızlıklarından,vekillerinin uçan tekmeyle chp li vekillere saldırmasından,burnunu kırmasından,ana avrat küfretmesinden bahsetmen gerekirken,bir el ile ittirmeye takılman senin akp li olduğunu gösterir.

• BUNLAR anca öylesini görüyor boşuna at gözlüğü takmıyorlar işine gelen kısımlarını görüyorlar...

• R.T.E dediğin şahsiyet milli görüş gömleğini çıkardığı gün bizim saflarımızdan ayrıldı. benim için akp si chp si mhp si farketmiyor. hepsi bir. yalnız bir gerçek var ki tayyip korkusu sizi fena sarmış... Milli Görüş ün ne anlmaa geldiğini dahi bilmeyen bir topluluk olarak akp ile bağdaştırma yapmayın yaptırmayın... ya da boş konuşmayın... gayet açık bir şekilde görüşümü belli ettim. öküz altında buzağı aramaya lüzum yok.

• her tur hakaretı yapmış ne kepazelıklere sebep olmuş ve basbakan olmuş bırının oldugu ulkede normaldır artık boylesı!vatandas bakacak en uygunu vıcdanında secıp oyle karar verecek,vatandasa edepsızlıgın cezası yok... bılakıs odulu var bu ulkede.. kılavuzu karga olanın burnu hesabı...

• Merak etme kardeşim bu ülke ananıda al git diyen şehitlere kelle diyen ona buna kasımpaşalı havalaırla kabadayı gibi cevap veren adama oy verdi onada verir akılllnamazlar bence hatta ben olsam oy için bayrak filan yaptırmam giderim bölge bölge gezerim küfür ederim herkese, oy toplarım bu ülkedeki insanlar ondan anlıyor çünkü

• hahah :D link

• fikirlere saygı duyulmaya bilir evet ama insana saygı esastır

• biz ülkücülerden insanlara saygı göstermesini geçtik . insan canına kıymayın yeter . Hrant ın katilleri kahrolsun !

• Senin pkklılar cana kıymıyor mu len zorba!

• Ülkemin gençlerinin yaptığı siyasete bakarmısın ! Çok güzel

• çare değil biçare sarıgül :))

• hadi ordan 2 numarali satilik seni !

• olsun sarıgül yalan söylüyor ama en azından söylerken millete bakarak yalan söylemiyor :))

• bide partilerle bağım yok demezler mi.. sanki diğerleri sütten çıkmış ak kaşık.. al birini vur diğerini..

• ilkokul kaçtan terksin sen ? okumayı bu yaşa geldin öğrenemedin mi yoksa ?
      meclisteki partilerle bir bağ yok diye yazmışım ?

• vuu.. sakin şampiyon :D

• Hep öyledir zaten,yazar yazar savunur savunur tarafsızım dersiniz.Başbakanın Ananı al git demesine rağmen ,şehide kelle demesine rağmen siz hangi yüzle oy verdiniz?

• Chp zihniyeti fanatik taraftar gibidirler sadece tuttuğu partiye oy verirler doğruda olsa yanlışta olsa

• Pencere açıldı Bilal Oğlan piştov patladı diye bir türkü var dinledin mi sen onu .

• parti üzerinden kimse konuşmuyor burada bu yorumla konuyla alakası olmayan boşa kuru sıkı sallamışsın... bu konu ayrı bir mevzu ha haklı mısın evet... ama bu sorunun altına verilecek cevap değil...

• parti üzerinden konuşulmuyor demişsin ama soruda bir chp kelimesiş geçiyor ben mi yanlış okudum acaba. Hoş chp li de değilim ama olayları tek taraflı incelemeye karşıyım. Yandaş basın yumruk attı diyor diğerleri yok öyle bir şey diyor . İnsan artık neye inanacağınıda şaşırıyor o kadar basın ve haber kirliliği var ki

Yükleniyor...