Tek bir kız bile gelmesin, ağır konuşurum! Sakalım çıkmıyor beyler..

sakal45
yani seyrek cıkıyor ne yapıcam kimisi sarımsak diyor kimisi testesteron seviyesini ölçtür diyor siz ne diyorsunuz ?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar şurda yalvarsak kızlar nolur gelin yardım edin desek vallahi gelmezler demekki neymiş ters davranacakmışsın o zaman oluyomuş bu işler

ama kızlarda haklı 100%65 sakal bıyık bırakıyor yani onlar daha çok anlar bu işlerden
Tek bir kız bile gelmesin, ağır konuşurum! Sakalım çıkmıyor beyler..