Dikkat çekmek için ne yapmak lazım?

Bir erkeğin dikkatini nasıl çekebilir bir bayan? Dikkat çekmek için ne yapmak lazım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kahve içmeye davet et bir yerlere. sonra sohbeti bir şekilde bireysel iliskilere çek. onu konustur. Sor ve dinle, sor ve dinle , sor ve dinle...Kendisiyle ilgilenildiğini hissetsin, onun anlattıkları sey umrunda degilse bile, hep kendisini anlatmasına olanak tanıyacak sorular sor.Böylece senin onu önemsedigin, (ingilizcedeki "care" etmek yani), onu düsündügün , yanıtlarını dikkate alıp takdir ettigin bir adam gibi hissedecek.Ayrıca anlattıkları seyler arasında " kimse beni bu konuda desteklemiyor" , "aileme gore bu cok yanlis" , "arkadaslarım bana şu konuda kızar" dedigi konularda sen onu destekle. Yani yalnız basına mücadele ettigi konularda yanıında oldugunu gorsun.Yukarıdakiler psikolojik boyutuydu. Bir de fiziksel boyutu var. Yani bu gorusmelerde cekici giyin. Etekten şaşma. Ojeli tırnaklar, masada oturup konusurken onun üzerine esecek güzel bir kadın parfumu gibi detaylar ve de sohbet sırasında dogal dokunuslar. Eline omzuna falan...Ve gozlerinin icine bakıp gülümsemeler...Bunları yaptıgında hem "bu kadın beni onemsiyor, onun yanında kendimi iyi hissettim" diyecek hem de gülümsemeler, parfum, cekicilik gibi unsurlarlar da son noktayı koyarak aklına düsmeni saglayacaktır. Danışmanlık bedelini hesap numarama yatırabilirsin:)))

• en iyi cevap verenim yani
      :)))

• yorumun çok güzel tesekkür ederim deneyeceğim bu söylediklerini :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu soruyu sorsa sorsa "20 yaşlarında olan bir bayan sorar" dedim. Dediğim de çıktı. Sen elmas kutunda kal, erkek gelir, seni bulur!

• Sırf konuşmaya çalışmak için saçmalaması bile sevimli ve dikkat çekici olabilir. Yani bence öyle...

• :)

• Bu erkeğe göre ve yaşa göre değişir.Bir erkeğin dikkatini çekmek için onunla muhabbet etmen gerek ama sakın saçmalama. Eğer senin aptal olduğunu düşünürse şansın kalmaz.İlk adımı erkeğin atmasını beklersen çok beklersin, senin de bir şeyler yapman lazım sadece bakışmalar yetmez!

Kızlar Ne Diyor 4

• açık ve net ol erkeklerin en sevdiği şeydir bir de rahat ol her konuda ;)

• gözlerine bak! dikkatini ne açıdan çekmek istiyorsan başlangıç için yeterlidir

• Hürrem Kanuniyi görünce bayılmıştı!

• Ne konuda dikkat çekmek istediğine bağlı onu söyle ona göre cevap verelim.

Yükleniyor...