Dikkat çekmek için ne yapmak lazım?

Bir erkeğin dikkatini nasıl çekebilir bir bayan? Dikkat çekmek için ne yapmak lazım?


0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

 • kahve içmeye davet et bir yerlere. sonra sohbeti bir şekilde bireysel iliskilere çek. onu konustur. Sor ve dinle, sor ve dinle , sor ve dinle...Kendisiyle ilgilenildiğini hissetsin, onun anlattıkları sey umrunda degilse bile, hep kendisini anlatmasına olanak tanıyacak sorular sor.

  Böylece senin onu önemsedigin, (ingilizcedeki "care" etmek yani), onu düsündügün , yanıtlarını dikkate alıp takdir ettigin bir adam gibi hissedecek.

  Ayrıca anlattıkları seyler arasında " kimse beni bu konuda desteklemiyor" , "aileme gore bu cok yanlis" , "arkadaslarım bana şu konuda kızar" dedigi konularda sen onu destekle. Yani yalnız basına mücadele ettigi konularda yanıında oldugunu gorsun.

  Yukarıdakiler psikolojik boyutuydu. Bir de fiziksel boyutu var. Yani bu gorusmelerde cekici giyin. Etekten şaşma. Ojeli tırnaklar, masada oturup konusurken onun üzerine esecek güzel bir kadın parfumu gibi detaylar ve de sohbet sırasında dogal dokunuslar. Eline omzuna falan...Ve gozlerinin icine bakıp gülümsemeler...

  Bunları yaptıgında hem "bu kadın beni onemsiyor, onun yanında kendimi iyi hissettim" diyecek hem de gülümsemeler, parfum, cekicilik gibi unsurlarlar da son noktayı koyarak aklına düsmeni saglayacaktır.

  Danışmanlık bedelini hesap numarama yatırabilirsin:)))

  1|0
  • Şikayet

   yorumun çok güzel tesekkür ederim deneyeceğim bu söylediklerini :)

  • Şikayet

   en iyi cevap verenim yani

   :)))