Arkadaşlar hep merak ettim ama kimse yadırgamasın herkezin kendi tercihi

Gizli Üye
arkadaşlar hep merak ettim ama kimse yadırgamasın herkezin kendi tercihi alkol alamıyorum ve bazı durumlardan dolayı yani kötü durumlardan dolayı ectazi ye başladım fazla değil ayda 1 defa alıyorum ama alkolüde merak etmiyorum değil ben kafamı dağıtmak istiyorum alkolü kokusundan dolayı içemiyorum kusuyorum alkol ile extacz arasındaki fark nedir yani kafa yapma açısından
Arkadaşlar hep merak ettim ama kimse yadırgamasın herkezin kendi tercihi