Seni seviyorum ama sevgili olamayız diyor ne yapmaya çalışıyor yardım?

maximus147
birbirimizi severek ayrıldık yaklaşık 6 ay çıktık, halen konuşuyoruz seni seviyorum ama sevgili olamayız böyle konuşalım diyor aradada güvenmiyorum falan demişliğide var. Facede "unutmasan bile unutmuş gibi yapacaksın" diye durum paylaşmış. Ne yapmaya çalışıyor anlam veremiyorum onu gözümle bile aldatmadım sadece onun için ağladım ayrıldıktan sonrada hiç umursamadığını gördüm, şuanda bile seviyorum diyor, unutmayamı çalısayım ne yapmalıyım biri ne yapmak istedigini anlatabilirmi?
Seni seviyorum ama sevgili olamayız diyor ne yapmaya çalışıyor yardım?