• Sor
  • Bence

Bir ilişkide ipleri eline almak nasıl olur ?

ipleri elinde olan ve ilişkisini idare edenlere soruyorum bunu nasıl yaptnız , ya da bilen var mı nasıl yapıcam bunu .. ciddi cevaplar lütfen !

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bunu şu şekilde yapabilirsin, çiftler arasında saygı ve sevgi üst seviyede olacak, biraz deli dolu olacaksın, ara sıra kanatmadan ısıracaksın, senden çekinecek, seven insan çekinir ve istediğini yaptırırsın :))

• ama bunlar ıyaparken anlamaması lazım

• Öncekileri Göster
    • taktik örneği alabilir myiim :)

• Hani klasik bir laf vardır, sevdiğini elinde kus misali tutacaksın, fazla sikarsan bogarsin, gevşek tutarsan da uçup gider ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• kadınların doğuştan gelen bir yeteneğidir merak etme sen farkına bile varmadan söz sahibi erkek olduğu zanneder ancak kararı her zaman kadın verir

• A) kör kütük aşık edersin kendine B) muhtaç edersin kendine C) en değerli verlığını ele geçirirsin karşı tarafın senden başka alternatifi kalma( bunu genelllikle erkekler yapar) D) Karşı tarafın hamurunda doğuştan bağlılık vardır, boynuna ip taktırmadan edemez

• nasıl muhtaç edilir ?

• Öncekileri Göster
    • işlev ?

• seni diğerlerinden ayıran kişsel ya da fiziksel özelliklerin, ya da hünerlerin

• Valla benim ilişkilerimde zaten benim istemediğim birşeyi kız arkadaşım yapamıyor, çünkü çok fena üzerim ben insanı. Yani çok cana yakınımdır, çok sulu ve sırnaşığımdır. Öyle alıştırırım ki kendime ve istemediğim bişi yaptığında öyle soyutlarım ki kendimi çok ciddi sıkıntılar içinde kalan çiftim mecburen benim istediğime döner yani :) zorla değil, mecburen :D Ama hep benden yana diil tabi bu olay, ben de karşımdaki insanı mutlu etmeyi çok sevdiğimden hemen hergün onu mutlu edicek bişiler yapmaya çalışırım. Herşey karşılıklı.

• Böyle bir şeyi neden istiyorsun ? iplerin onda olması veya ortada durması senı neden rahatsız ediyor ?

• hacı ipler ortak olsun ne fark ederki önemli olan sevgi saygı sewmek sewilmek mutlu olmak değil mi

• sevgi yetmez her zaman

• evet saygıda önemlidir sewgi ve saygı warsa başka bişiye gerek yoktur.

• önce neden ipler elinde değil onun farkına var

• Bu karşıdakinin karakteriyle alakalı. Bazıları ipe gelmez. Benim gibi.

• Kızın ipleri ele alması her erkeğin hoşuna gitmez

• neden ?

• Kişilik meselesi. Bi erkek bazen kendini yönlendirenden bazende kendi yönetmesinden hoşlanır. Kişiye göre değişir

Kızlar Ne Diyor 4

• Sözünü geçir. Mesela şuraya gitmiceksin yapmayacaksın etmeyeceksin gibi davranışlar sergile yeri gelir bağır çağır falan

• Eger ipleri eline almak her istedigini yapmasi, veya istemedigini yapmamasi ise eger.. Bunu kazanmanin tek yolu sende ayni hassasiyette, anlayista ve sevgi dolu olucaksin.. Bisey vericeksinki bisey bekliceksin.. Dinliceksinki dinlicek.. Anlayisli olcaksinki oda anlayisli olcak, tatli yaklascaksinki oda ole olcak.. Hep bunu dusun o bir AYNA neyi yansitirsan aynaya sana geri onu yansitir.. Oyuzden eger bunlara dikkat edersen prensesler gibi olursun.. sahsen ben bukonuda cok sukur oleyim.. istedigim olur.. istemedigim olmaz... ama ayni sekilde onun icinde gecerli.. Ip kimde onemli degil onemli olan bu iliskiyi sevgi ve saygi icinde yurutmek..

• burçlarınız ne ? ve ne zmandır bir aradasınız ?

• Öncekileri Göster
    • evet evet mutllaka .. ekleyen bendim bu arada

• bakim bi

• Az seven olunca ipler senin elinde oluyor

• ders 1- ilşkinn ilk gnünden itibaren sözünü geçrticeksn

• ama nasıl

• hep senin dedğin oluck. o bişe isterse hayır bn bunu istiorum diceksn

• b-kararlı olmak yani

Yükleniyor...