Erkeklere ne hediye alınır?

Selam:)Erkekler doğumgününde veya herhangi bir günde ne tür hediye almaktan daha çok hoşlanırlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• kesinllikle kalite bir takım yada kullanıslı bir cep telefonu para yok diyorsanız parfüm veya kazak tabi mevsimine göre yazsa serin yaz aksamları boynuna bağlayacagı neyse onun adı işte ondan aklıma gelmedi şimdi :)

• bende anlamadim simdi:D

• Güzel deri kot veya keten pantolun altına giyilebilen (parmak arası olmasın) terlik al.

• yaz sezonuna girdik 2 günlük 5 yıldızlı otelde herşey dahil tatil hediye et

• tuttuğu takımın forması yada atkısı gibi

• genellikle parfüm,kravat,gömlek filan alırlar ama kabul görmüş ve her zaman aldığı şeyler erkeği mutlu etmez..ayrıca erkeğin gözünde özel veönemli dediğimiz günlerinde değeri azalır... siz en iyiisi farklı şey almaya özen gösterin.işte nelerden hoşlanıyorsa muhtemelen biliyorsunuzdur ve siz onu şaşırtın.ne bileyim çok seksi bir çamaşır olabilir,tarzını biliyorsanız bir kot pantalon olabilir... biraz yaratıcı olun canım...hayallerinizi zorlayın...

• herkese gore degisir ama hediye onun hobilerine ozel olmali siradan seyler sacma zaten herkes aliyor

• psp go aldın mı iş tamam

• Kimi erkek elektronik, kimisi parfüm sever :)

• peki siz hangi parfünü kullaniyorsunuz?:D

• Ben biraz klasikçiyim :) CK One kullanırım.

• Erkeklerin hepsi aynı şeylerden hoşlanmazlar.Örnek : Her erkeğe parfüm alınmaz.Alacağın kişiye uygun birşey düşünmelisin.Bir kız arkadaşım bana kolye almıştım.Ben hayatım boyunca hiç kolye takmamıştım.Çok abesti ve beni tanımadığını düşündürmüştü.Hediyeni seçerken erkek arkadaşını iyi düşünerek karar ver.

Kızlar Ne Diyor 1

• hediyepaketim .com/?kategori-1203-kisiye-ozel-cuzdan-ve-kartliklar bu hediyeleri mutlaka incele

Yükleniyor...