Bir kızı mutlu eden sözler nelerdir? Onu seviyorum ama çok konuşamıyoruz. Bana yardım edin

Bir kıza ne dersem mutlu olur onu seviyorum ve çok konuşamıyoruz bana yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya iltifat ediceksin cilve yapıcaksın başka yolu yok bunun :)

mesela şöyle bi konu açabilirisnnnn napyn de sıra sana geldiğinde maçtan çıktım çok yorgunumm kşke bi masaj ypan olsa .p flan de eğer kızda senden hoşlanıyosa ben yapm flan dye cilve ypar eğeer hoşlanmıyosa ve sennle muhbbeti uzatmak istemyosa hmm flan dye kısa keser bence bu konuuyu açmalısın bende işe yaramıştı ;))

• iyiymiş sağol. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıza göre değişir.Kesinlikle doğal olmalısın yapmacık sözlerle kıza iltifat edecem derken kızda yalancı vs. bir imaj uyandırırsın içinden gelenleri söyle en etkilisi o olur

• Sözlerden çok hareketlerin daha iyi anlatır seni bence.. Eğer hoşlandığını bilmiyorsa, bilerek yapılmadığı sürece karşılaşmanızın mümkün olmadığı yerlerde karşısına çık ve ayakkabılarına değilde kızın yüzüne bakmayı dene (:

• seni öpebilir miyim <3

• heemen değil canım ama güzel

• Direkt hemen itici olmaz mı? :/

• Sözler söyleyecegıne eylem yap derım

• aşığız diye darbemi yapalım :D

• seni çok seviyorum de..konuşmadığımız zamanlar hep seni düşünüyorum de...aslında seviyorsan zaten ister istemez güzel şeyler söylersin..söyleyemiyormusun..

Erkekler Ne Diyor 4

• her zman onun güzel oldugunu söyle sen biraz zayıfladın mı yoksa yada bu pantolan seni zayıf göstermiş seni seviyorum seni seviyorum kelimeleri tekrar tekrar söyle D

• Kelimeler ağzından değil kalbinden çıksın.

• normal arkadaslarinla konustugun konulari dene, kendin ol yalanci ask mesk sozleri ise yaramaz

• kiza gore degisir aga :D

Yükleniyor...