• Sor
  • Bence

Kıvanç Tatlıtuğ ve Gökhan Keser nasıl yakışıklı bulunuyor ya?

Kıvanç Tatlıtuğ nasıl yakısıklı bulunuyor ya?Yabancılarda bundan cok cok daha yakısıklı sarısınlar var.Onu gectim adam en azından cirkin degil Gökhan Keser ne yahu? Cocuk suratını buyuk birine gecirmis gibi.Bir de ego yapmıyor mu o tiple?

Güncellemeler:
Simdi bana Kıvanç acayip yaksıklı diyen insanların cogu zaten ya erkek ya da yas aralıgı küçükler.
Mesela İsvicrede adım bası Kıvanc Tatlıtugdan yakısıklı ve alcakgönüllü egitimli insanlar bulmak zor degil.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kıvanc gökhan keser falan yakısıklı degılse kım yakısıklı?

• gokhan keseri begenmeyen cok kişi var

• Öncekileri Göster
    • hiç sanmıyorum

• peki:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Onlar sana bayılıyodu aq

• ilk defa kıvanç' ı yakışıklı bulmayan bir kız görüyoruz...bu kıyamet alameti olsa gerek... :)

• yok var ki hiç begenmeyenler

• Öncekileri Göster
    • Farkettiysen konusunu bile acmadım o kızın biz erkekleri tartısıyoruz

• o zaman sana polat alemdarı örnek gösteriyorum o adamın hasıdır hası :)

• kişiden kişiye değişir ama kıvanç için de genel bir görüş olduğu kesin..ayrıca kenan imirzalıoğlu hepsine ezer geçer bu da benim fikrim

• Gökhan keser çocuk yüzlü onda hemfikiriz lakin Kıvanç yakışıklı adam..

• yakışıklı çocuk kıvanç

• sen gizli profille gir bde onları beğenme sen surda kendini belli edemiyosun onlara laf atma allah blir sen nasıl birisin link atta görelim bari

• ben ünlü degilim akıllı kendimi begendirmek zorunda degilim

• kıvancı görsen altına işersin sidikli seni bide kıvancı begenmiyor =)

• gördüm gayet normaldi

• kıvanç birçok yabancıdan yakışıklı bence hemde alçakgönüllü

• kıvanç harbi adam ne isveci ne ingilizi halt etmiş

• Öncekileri Göster
    • bak sana şunu söyleyeyim isviçrede kız olsun erkek olsun birine merhaba diyip cevap vermeden öküz gibi geçip giden çok insan gördüm isviçreli erkekler yakışıklı kızlarıda şahane ama küstahlar yabancılarla fazla muhattap olmuyorlar ben sadece doğruları söylüyorum kıvancı koynuma alacak halim yok ya:)

• Kıvancı ne kadar tanıyorsun peki bence kasıntı bir adam ve bu kadar abartıyı hiç mi hiç hak etmiyor

• kıvancın alcak gönlu yeter

• Kıvanç kasıntı bir eleman değil güzelim. İsviçredekilerin aksine güleryüzlü ve sıcakkanlıdır.

• Ben her alanda Davıd Beckham ı tek gecerım kıskandıgım tek erkek :)) Onun hakkındakı gorusun nedırr ?

• Brad Pittin gencligi daha iyiydi diyebilirim

Kızlar Ne Diyor 4

• Gökhan Keseri tanımıyorum da bu duruma sen niye takıldın yahu ?

• gökhanı bilmemde kıvanç yakışıklı özellikle yeni dizisindeki imajı başarılı

• kıvanç tabiki

• Gokhan keserr cirkin zaten ama kivancc bir keree turklerin icinde en tas adam asiri dikkat cekiyo ve yeni dizisinde o gozleri mukemme

• Ne alakasi varr tamamn sacmaliyosun git yatta beynine oksijen girsin ben begenirjim sen begenmezsin ama kimseye de bunlar ya kucuk falan ddiyemezsin

Yükleniyor...