Erkeklerin kullandığı en iyi saç, sakal traş makinesi hangisi?

nisanlima hediye almak istiyorum ama pek anlamam tras makinelerinden. aparati cok olan hem sac hem sakal tras makinelerinin en iyi markalari ve kullanisli olup uygun fiyata olanlari hangileridir ?

0|0
1094

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce hem saç hem sakal için olanlar sinekkaydı yapmaz,ancak saç makinesi gibi 1 numaradan biraz kısa yapar.. Önerim link

1|0
    1|0
    • Philips takıntısı olanları mı görmedik,
      Markasızla kestirenleri mi!
      Bir göz atın isterseniz:
      en-iyi-sakal-tirasi-nasil-olunur.html, sakal-tirasi-nasil-olunur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 93

• 5-6 sene once 240 tl para verip philips in en iyi makinesini aldim..
    Soyle diyim yuzume tras kopugu surup makinayla tras oluyordum sudan falan etkilenmezdi... trasi duzgundu cildi yormuyordu..

Ancaaaakk!!!
    En iyi tras makinesi bile jilet gibi yakindan tras etmez bu biir...
    Alisana kadar ozellikle boynun kizarir acir tahris olur bu ikiii...
    Hergun tras olmuyorsan bir b. ka yaramaz hicbiri.. sakalini yolar cilt milt birakmaz.. en fazla 2-3 gunluk sakali alir bu üüç...
    Ve son olarak zamanla bicaklari korelir bakim yaglama vs ister.. titiz biri degilsen yapmazsin ve sonucta cok ise yaramayan bir alet olarak kalir oylece..

En iyisi gillette mach3 ya da fusion... onlarla ugrasamam dersen yine gillette blue2 kullan at jiletler var gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • Sakal için en iyisi jilet almaktır makineler boş iş biraz. Gillette Fusion Power al derim 5 bıçak sakalı keser atar ben kullanmıyorum gerçi sakalı saldık biz kullandığım zaman bunu kullanmıştım çok iyiydi. Nivea Gel al bir de nemlendiricili traş jeli o da çok kalitelidir biraz pahalı ama. Saç için Alman marka bir makine al Almanlar kaliteli oluyor. Bu arada Allah daim etsin :)

1|0
    0|0
    • iyi fikirler verdin not alcam bunlari. cok tesekkurler amin :)

• Ama dikkat et önceden kaç bıçak kullanıyordu :) 3 bıçak kullanıyorsa önceden 5 bıçak tahriş edebilir ilk başta alışana kadar ondan dolayı sen bir de Balsam al :D Ne olur ne olmaz :D

• nemlendiricili tıkanmayan başlıkları sağlam bişey alda marka pek farketmez ben fusion kullanırım bıcak makineden ii

1|0
    0|0
  • Moser çok kaliteli alman markasıdır bütün kuaförler hep o markayı kullanır bende küçük makinesini almıştım 4 yıl kadar önce hala ilk günkü gibi.

1|0
    0|0
  • traş makinesi almayın bence çünkü tıraş bıçağının yerini hiç birşey tutmaz ben kullandım şimdi reklamlarını bile görsem sinirleniyorum bir müddet kullanıp bir kenara atacaktır.saç kesme makinesi alacaksanız elektrikli profesyonel moser markadan şaşmayın.daha ucuz bir şey isterseniz mesela ben acura ac 87 kullanıyorum şarjlı ve iş görüyor.site olarak da gold hepsiburada ve gittigidiyor da avantajlı olabilir.

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın sinekkaydı olmuyorsa erkek bakım kitli makineler var 7 8 traş başlığı yla link gibi

1|0
    0|0
  • birçok çeşit ürün var ama benim önerebileceğim markalar Philips ve Remington çok kaliteli markalar ve ürünlerdin ;) önerebileceğim bir model Philips QG3380/16 Erkek Bakım Kiti

1|0
    0|0
  • link marka ıcerıkte en saglam kalıtelısı

1|0
    0|0
  • braun iyi

2|0
    0|0
  • link

ben bunu kullanıyorum. 11 mm ye kadar ayarı var istediğin ayarda kes...

0|0
    0|0
    • Tam olarakda böyle birşey düşünüyordum yani yavaş yavaş en üstten indiririm istediğim boyutu yakalarım doğru anlamışım demi ? fiyatta ucuz

• aynen öyle bro...

kafana göre ayarlayabilirsin

• Tamamdır kardeşim olmadı sipariş edeyim cuma günü sağolasın

• Maalesef ki fiyatı uygun olup kalitesi olması mümkün değil braun cruzer 6 kullanıyorum önceki makinam cruzer 3 tü neden 6 aldın dersen hediye geldi 3 ten memnundum yoksa hala da tık demeden çalışıyor 5 sene oldu :) paraya kıymak lazım kişisel bakım konusunda

1|0
    0|0
  • philips 5000 serisi güzeldir, köpüklü ya da jel ilede yapabilirsin. Nemli olacağından, cildin tahriş olmaz.

0|0
    0|0
  • bak bak beni dinle. traş makinaları boşa para güzel kardeşim.ergenler kullanır traş makinesini.sen adama git adam gibi jilet al. yanında da traş kolonyası al en güzel kokanlardan seç.lan bizde niye öyle sevgili yok anasını satayım özendirmeyin insanı işte. neyse dediğimi yap :D

1|0
    0|0
    • heheh :D aslinda jilet kullaniyo zaten ama saclarini kendi kesiyor oyuzden sakalda dahil olan bakim kiti almak istedim, asil amacm sac ama sakalda olsn dedim. sakal ona kalms ama losyonda almak iyi fikir, baska ne alabilirim kozmetk olarak yaninda

• tıraş kolonyası ,kremi de var.ama bence parfüm daha hoş olur.

• en iyisi philipstir

1|0
    0|0
  • Sakal kısaltmak için alacaksan sakal düzeltme ürünlerine yönelmen gerek tıraş makinaları sinek kaydıya yakın sonuç veriyor, ben de

braun 590cc Contour

braun 790cc

braun cooltech ct5cc

phillips sensotouch 1150 var

en memnun kaldığım braun 790cc ve braun ct5cc braundaki ürünlerde otomatik temizleme standıda var ama 500 tl gibi bir rakamı gözden çıkarman gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Hahh tam adamına geldin. Yaklaşık 22 yıldır traş makinesiyle traş oluyorum. Önce Philips kullandım sonra da Braun ve şimdi yaklaşık 7 senedir philips kullanıyorum. Traş makinasının cildi jilet kibi tahriş etmeyip kanatmayacağı doğrudur. Ama sakallar 3 günü geçince traş makinası almakta zorlanıyor. Ben de kısaltıcı bir makineyle önce kısaltıyorum sonrada normal traş makinasıyla kesiyorum. Marka olarak piyasada 2 isim var. Benim tavsiyem kesinlikle Philips olacak. Braun çok sorunlu.

0|0
    0|0
  • Senelerdir kendi saçımı kendim keserim, traş makinesinde panasonic'ten şaşma derim...

1|0
    0|0
  • remington indirimde teknosada

1|0
    0|0
  • link braun

1|0
    0|0
  • hemen hemen bütün markalardan kullandım simbo en uzun ömürlüsü çıktı.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    73

Kızlar Ne Diyor 10

• Sinbolar güzel ya da braun

0|0
    0|0
  • ağır ol abi desinler permatik kullan seni yesinleer :D

0|0
    0|0
  • philips ve braundan şaşma ama önce sevgilin hangi markayı kullanmış onu öğren yoksa cilt traş makinasının bıçağına alışana kadar çok tahriş oluyor

1|0
    0|0
  • Remington bakım ürünleri üzerine iyi bir markadır bence iyi bir fikir.
    Ben saç düzleştirici olarak o markayı kullanıyorum örneğin ve maşa olarak.
    Çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Sinek kaydı mı oluyorsun traş?

0|0
    0|0
    • Sakal olmasın yeterli

• Belirttiğim modele bakın, biraz bilgi de paylaştım.
      Iyi akşamlar.

• Teşekkür ederim

• Sinbo👎👎👎👎

0|0
    0|0
  • Kirpi gibi olursun :)

0|0
    0|0
  • 50 kuruşluk gilette kötü mü bakkalda görüyorum hep ondan al

0|0
    0|0
  • Sinbo markasi iyi degildir. bir bu alet ile genital bolgeni alamazsin. cok acir. ancak bacaklarini alabilirsin. ozel basligi olmasi gerekir.

0|0
    0|0
    • kısayken denedim acıtmıyo ama uzayınca denediğim zaman acıtır diye korkuyorum

• Uzunken acitir

• sakal mııı sana mııı :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...