Aynı anda iki üniversite okunuyor mu?

mesela aynı anda hukuk ve felsefe okunur mu?açıklama kısa değildir inş :D

Güncellemeler:
hepinize cok tesekkür ederim :) .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 12

• okursun tabi anadal falan.ortalaman iyiyse çalışmayıda seviyosan bazı fedekarlıklar ile iki diploman olur.benim bi tanıdığım dershanede matematik öğretmenliği yapıyor ama aynı zamanda yıldız teknik elektronik mühendisliği mezunu.

• açık öğretimde okuyabilirsin o da bi işe yaramaz.

• merakını giderebilmek için açık öğretimde değil normal bir üniversitede okuman gerekir onunda yolu ya çap yapıcaksın ya da bitirdikten sonra tekrar sınava girip ikinci üniversiteni okuyacaksın.Hukukun kendi felsefesini okuyup,anlayabilirsen zaten merakını yeterince gidermiş olursun o da ayrı bir nokta.

• işe yaraması için değil meraklı oldugum icin zaten :) .

• zor ama imkansız değil

• İkinci anadal seçeneği ile ortalamanın iyi olmasıyla okuyabilirsin ama aynı üniversitede ya da açıktan.

• Okunur ama bu kadar zit iki alan okumak ikisini de anlamazsin

• ilahiyat da okumak istiyodum aslında :D

• okunur...istersen çap yada yada yandal yapıp seçebilirsin tabi uygunsa felsefe

• evet hem acıktan hemde normalden bitirebiliyorsun

• 170 IQ basanlar okur tabi yetenek işi...

sorun çıkınca iş bulacak mı ?

• Okunuyor, Açık öğretim olarak 2. üniversiteni aynı anda tamamlama şansın var.

• millet birini bitiremiyor sen ikisini aynı anda teprik ederim

• Evet okunuyor anacak bu senin O üniversitelerin Öğretim görevlileriyle ve yönetimiyle olan diyaloğuna da bağlı bir az..

• Birini örgün öğretim diğerini açık öğretim olarak okuyabilirsin öyle yapan arkadaşlarım oldu ama diğer türlü bilemeyeceğim

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilirmiş

• Çift anadal yapabilirsin belki.

• evet okunuyor .. mesela öğretmenliğe gittin diğelim tekrar sınava girdin hukuk geldi ikisini de bitirebiliyorsun veya mülakatla alınan bir bölümü kazandın besyo,resim,müzik vs. diğer ygs-lys puanınla da tercih yapıp başka bir bölümü daha okuyorsun.

• evet ama aöf okuman lazımda sanırım yenı yasa geldı okunmuyor net bılgım yok

Yükleniyor...