• Sor
  • Bence

Gözleri pek andırmasa da ismini verdim küçük kızıma..

eşinizin kızınıza/oğlunuza verdiği ismin eski sevgilisine ait olduğunu öğrenseniz ne yapardınız? link zakkum'un yüzük şarkısından esinlendim...

En İyi Görüş

• valla üzücü olur. mesela babam annemle evlenmeden hayatında başka biri varmış. birgün o kadının evine misafir olmak nasip oldu. bir baktım ki kadının oğlunun adı benim adımla aynı... kadın beni gayet iyi biliyordu, taa çocukluğumdan beri. benim iki adım var. ikisini de koymuş. şok olmuştum.

• bişey dikkatimi çekti, sen eski sevgilinin ismini kızına mı verdin. o nasıl iş yaw. erkek isimini kızına verdin ?

• Öncekileri Göster
    • şeyyy, ! ! gözlüklerimi takmamıştım :) :)

• :))

Erkekler Ne Diyor 15

• hoş bir durum değil ancak ortada kızın veya oğlun var bence onun olması daha önemli.

• Bu kadar kişiliksizmiydin derdim.

• Cık...Sen benden esinlenmişsin :) link

• benzer sorularda çıkmayınca soruverdim kusura bakma:)

• Öncekileri Göster
    • @Soran tamam telif almayacağım :)

• ahaha çok sağol ya ben de şimdi tam onu düşünüyordum:)

• O pisikolojide olmak istemezdim. Insanin onuruna dokunur

• Çocuğumu da alır annemin evine giderim 3<

• :)

• güzel soru. çocuğa mı soğursun eşinin dünyayı başınamı yıkarsın. nasıl piskopatça bir düşünce eski sevgilinin adını koymak. boşanma sebebei

• gereksiz bir sıkıntı yaratır..gelmiş gitmiş birisi için var olan birisini neden üzmeli

• Gereksiz bir fiil

• Olsun isim isimdir önemli değil.

• eş varsa geriye dair birşey kalmamalı.ne gönlüm ne aklım ne de gözüm olmamalı.bunu kendime ihanet sayarım.

• hoş bir durum olmazdı fakat bir cocuk daha oldugunda bende ona eski sevgilimin ismini koyardım ödeşmiş olurduk...

• dayağa karşıyım ama bu durumlar tam dayaklık. döverim ondan sonra boşarım. sonrada çocuğun ismini değiştiririm.

• Bazı şeyleri yaşamadan reelde ne tepki vereceğimizi bilemeyiz.

• def olsun gitsin o adamla yaşasın o zaman. madem eskiyi unutamamış neden benim başımı yakıyor ki ?

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben yapmam o da yapmasın çok kızarım

• evlenmeye karar vereceğim adam, aklından böyle hesaplar yapan bir adam olmaz

• 2. kez geldi bu soru fakat böyle birseye meil vermem

• evet öyle olmuş.az önce öğrendim..

• canını okurum dostum.

• cocuklarima isimlerini kendim verdim ..boyle bir durum olamaz:))

• Sitede gordugum en iyi soru. Cok dokunurdu. Allah yasatmasin. İstemezdim.

• teşekkür ederim :)

• ohooo sorsan adama kimbilir kaç sevgilisi olmuştur. onun yüzünden isim mi koymucam isim kalmaz sonra koycak .d

• ortalığı yıkardım. kıskancım./

• Çocuk yapmayı düşünmüyorum aslına bakarsan evlilikte uzak bana.Böylece öyle bir durumla karşılaşma ihtimalimin olabilitesi yook :)

• valla şimdi atıp tutmak kolay ama öyle bişey olsa tepkim ne olurdu bilemiyorum..böyle bişey yapması o kişiyi gerçekten sevmiş olmasına ve hala aklında olduğunu ortaya koyar..ve düşünsenize çocuğuna her hitabında aklına büyük olasılıkla o kişi geliyor..çok küçültücü bi durum..napardım bilmiyorum..

• kocamı annesinin evine yollarım ^^

• Hiç hoş olmaz. Güvenim sarsılır.

• kızıma ben ogluma kocam koyar olur bıter:)

• güzel fikirmiş:)

• Bosanma sebebi:(

• Yapmam öyle.

• tepkini soruyorum yapar mısın demiyorum ki..

• O yaparsa dalarım

• ilkim sorun yok

• Yapmam öyle bir şey. Öğrendiğimde üzülürdüm. O yapsaydı? Empati kuramamışsın.

• arada cocuk varken bosanmak öyle kolay olmaz ama aramizdaki evlilik gönül bagindan cikar sadece nufus cuzdaninda kalirdi :))

• Bosarim o adami.

• o adamı camdan fırlatsam yerıdır

• saçmalık.

• saçma olan nedir?

Yükleniyor...