Adobe flash player yükleyemiyorum yardım eder misiniz? Bir de yükledikten sonra güzel bir film tavsiyesi isterim :)))

windows 7 kullanıyorum ve flash player yükleyemiyorum kaç gündür hata veriyor.lütfeeeeeeen youtubeye hasret kaldım biri yardım etsin nolur çıldırıcam:))bu günlük soru hakkım doldu 2 soru birden olucak:)) eğer düzelirse bi film tavsiye edin:))ama yeni ayrıldım ona göre bi film olsunki izledikten sonra inthar etmeyeyim:)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşkın 500 günü aşk gibi birşeynot : seni seviyorumnot defteriSıralamaya uygun bir şekilde izle aklındaki soruları dağıtacağına eminim.

Erkekler Ne Diyor 6

• tarayıcını degişirsen sorun düzelebilir google chrome kullan bence filme gelince perfume filmi gerilim-ve ölümlü bir film :)

• programı yüklerden hiç bi sayfa açık kalmicak yükliyemez, link

• hangi tarayıcına yükleyeceksin flash ı? birde yüklerken tarayıcıların kapalı kalması gerekiyor.

• tarayici derken?opera kullaniyorum:) nasil yapcam:(

• Öncekileri Göster
    • hmm ok:))

• sonrasında izlemediysen the notebook u izle :)

• chrome yükle ve sorunların kalmasın

• Açık olan tüm programları kapat öyle yükle.

• hhhm mmmm mesela hangileri ve nerden kapatcam:)))))?hadi abicik yap bi guzellik anlat:)))

• ctrl alt delete yap görev yöneticisini aç işlemler menüsüne gir oradan hangi tarayıcıyı kullanıyorsan seç ve işlemi sonlandır dedikten sonra tekrar adobeyi yüklemeyi dene...fil önerimde şu olur SüperOt yada YeşilYol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...