Adobe flash player yükleyemiyorum yardım eder misiniz? Bir de yükledikten sonra güzel bir film tavsiyesi isterim :)))

windows 7 kullanıyorum ve flash player yükleyemiyorum kaç gündür hata veriyor.lütfeeeeeeen youtubeye hasret kaldım biri yardım etsin nolur çıldırıcam:))bu günlük soru hakkım doldu 2 soru birden olucak:)) eğer düzelirse bi film tavsiye edin:))ama yeni ayrıldım ona göre bi film olsunki izledikten sonra inthar etmeyeyim:)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşkın 500 günü aşk gibi birşeynot : seni seviyorumnot defteriSıralamaya uygun bir şekilde izle aklındaki soruları dağıtacağına eminim.

Erkekler Ne Diyor 6

• tarayıcını degişirsen sorun düzelebilir google chrome kullan bence filme gelince perfume filmi gerilim-ve ölümlü bir film :)

• programı yüklerden hiç bi sayfa açık kalmicak yükliyemez, link

• chrome yükle ve sorunların kalmasın

• ctrl alt delete yap görev yöneticisini aç işlemler menüsüne gir oradan hangi tarayıcıyı kullanıyorsan seç ve işlemi sonlandır dedikten sonra tekrar adobeyi yüklemeyi dene...fil önerimde şu olur SüperOt yada YeşilYol

• hangi tarayıcına yükleyeceksin flash ı? birde yüklerken tarayıcıların kapalı kalması gerekiyor.

• tarayici derken?opera kullaniyorum:) nasil yapcam:(

• Öncekileri Göster
    • hmm ok:))

• sonrasında izlemediysen the notebook u izle :)

• Açık olan tüm programları kapat öyle yükle.

• hhhm mmmm mesela hangileri ve nerden kapatcam:)))))?hadi abicik yap bi guzellik anlat:)))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...