Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle Marşı nasıl Olmuş (:

Recep Tayyip Erdoğan baba icin Yapılan bu marş sizce nasıl olmuş (: link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Müthiş Abi :)Recep Tayyip Erdoğan <3

• haha aynen :)

• Recep tayyip Erdoğan bunlara şarkı yollasa bu olurdu eminim (:

Kızlar Ne Diyor 4

• güldüm.

• Cevap yazamadınız dimi

işde bende buna Güldüm (:

• size birşey sorabilirmiyim ?

• ritim iyiymiş. :)

• sıktın sen ya bı gıtsende şu siteden kurtulsak.

• iftira mı?m aahhahah sesli güldüm ve acıdım ya haline. erdoğan da oğlu da bir olup anket oylarını değiştiriyor BURAYA KADAR OKUDUM

1.5 ay sonrada bakalım anketmiymiş gercekmiymiş görürüz (:

• iftira mı?m aahhahah sesli güldüm ve acıdım ya haline. erdoğan da oğlu da bir olup anket oylarını değiştiriyor gündemi takip edeceğine gelmiş burada baba bilmem ne diyorsun? arkadaşım anket oylarını mhpden biraz alalaım vs diye değiştiren bir partiye destek çıkıcaz diye uğraşın durun siz. o kazandım dediğiniz seçimlerde de az oy bulunmadı sayım sonrası çöplerde? anketi değiştirmek ne oluyor ya? ülkeyi yanıltıyor adam resmen göz boyuyor halen gelmiş neye inanıyorsunuz.

• (:

• Öncekileri Göster
  • yaaa off! şu adama baba baba deyip durma ya. az öncede benzer bir soru açtın öcalanla ilgili. cahil cahil konuşma ya

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeş bu sitedekilerin hepsi chp zihniyetli. Fikir özgürlüğünden bahsederler ama yorumlara baktığım kadarıyla şunu gördüm: "kendi" fikir özgürlüklerini isterler, başkalarının değil. Klip güzel, marş güzel. Fakat bu yorumları haketmemeli malesef. İlla Menderes gibi mi olmalı sonu, bu zihniyettekilerin de onu kabul etmesi için?

• Çok haklısın. Ayrıca teşekkür ederim bunun için.

• işde anlatmak istediğim buydu benimde herşey özgürlük icin diyorlar onların özgürlük anlayışı küfretmek kendi görüşlerinden olmayanları ötelemek
      ;

biride cıkıp siz napıyorsunuz diyince aaa özgürlüğümüze müdahale taş sopa Şeytan ne verdiyse polısımıze saldırıyorlar Cağdaş nesil ama Allah ne verdiyse bizde biliriz kullanmasını

• Allah belasını versin ne diyim :)

• İstiklal Marşı`ndan öte marş tanımam

• aynen öyle ve marş dediğin bir millete ithaf edilmeli bence siyasi birşey ya da sadece biri için olmamalı o zaman anlamını yitirir bence

• Mehmet Akif Ersoy

• Bölücü başına sayın diye hitap eden köylüsü ondan yarım isteyince ananı al git diyen askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen ahlak fukarası zengin dostu fakir düşmanı bir zihniyetin elçisi olan o adama nasıl oluyorda baba deyip yüceltebiliyorsun ?

• kıskananlar catlasın kemal ıcınde bı marş yapsınlar indim dereye cıkamadım bir türlü

• bence biraz düşünmeden gaza geliyorsun.sakin ve mantıklı ol.

• yanlışa yanlışla karşılık verme.sakin.

• onlar aylarca yaptı sustuk şimdi sıra bizde (:

• dik dur eğilme inananlar seninle harika olmuş

• mehter ekibi söylerde kötümü olur osmanlı geliyor

Yükleniyor...