Sansür kanununun Türkçesi nedir?

okudum ama anlamadım. okuyan ve anlayan, bilgisi olan varsa açıklayabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bak burada çok iyi açıklamışlar :D link

• çok teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • çok saçma sapan bir şey ya

• :) Saçmalık zaten... Sen dilediğin gibi gir internete, takma kafana boşver :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Açık aslında, özetle amaç canlarının istediklerine daha kolay ulaşmak..

• İnternette işlenen suçlara daha çabuk ulaşıp, anında müdahale etmek.Herkes tutuşmuş internetime dokunma diye pardon ama suç işlemiyorsaniz niye rahatsız oluyorsunuz diye sormak lazım.

• Senin bu mantıkla yarın evin içine kamera da yerleştirseler rahatsız olmamamız lazım.. Suç işlemiyoruz evin içinde neticede.

• Öncekileri Göster
    • 34 milyon kişiyi teker teker kontrol etmek mümkün değil, belirli bir sistem kurulup o sisteme belirli tagler girilecek bunlar ( çocuk p*rnosu, özel hayat, ciddi suç içeren unsurlar gibi.) bunlara takılanları tespit edip anında müdahale edilecek. Bunlar ile ilginiz yok ise ve sadece facebook, google, tavla, sozluk, forumlar gibi sıradan yerlerde takılıyorsanız neden sizi izlesinler? Ve sizi izlemek ile uğraşsınlar?

• E bizde onu diyoruz ya zaten güzel kardeşim. Neden durup dururken izlesinler herkesi? Bütün servis sağlayıcıları bütün internet kullanıcılarının hangi sitelere girdiklerini 2 sene kayıtlı tutmak zorunda işte. Sebebi ne bunun? Evimin içine kamera koymaktan bir farkı var mı? Yada yaptığım her telefon görüşmesini kaydetmekten, yazdığım her mektubu okumaktan ne farkı var?

• interneti kapattrmamız anlamına geliyor koyim sansürlü internete mk hem para öde hemde sansür gelsin where is the adalet

• düşünsenize ben p*rno izlerken polis odaya giriyo kanun namına elini sikinden çek :AS:DAS:D:ASD:AS:dasonra anneme gidiyo ve diyoki Oğlunuz XXXXX NNNNN son 1 hafta içinde 5 posta atmıştır. Oğlunuzun haftalık p*rno borcu vergiler ile birlikte toplam 7500 liradır. Ayrıca oğlunuz p*rno izlerken yandaki reklamlara tıkladığı için + 300 lira daha ek ceza almıştır. Toplam borcu 7800 liradır '

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...