Kim milyoner olmak ister mülakatına giden var mı?

kedicik00
Ne soruyorlar? Neler demek gerek? Süreç nasıl işliyor?

Kscanlar yardımcı olun da seçileyim :D
Güncellemeler
+1 yıl
Millet yarın mülakata çağrıldım ondan soruyorum , şansım yok mu la 1.5 milyon kişiden beni de çağırdılar sonuçta. Hem manyak egzotik ya da süper zeka ya da salak tipleri çıkartıyorlar. Bende manyak katagorisindeyim soruyorlarmış kazanırsan ne yaparsın diye. çünkü yarışırsam alcam parayla manyak fikirlerim var :D
Güncellemeler
+1 yıl
Kusura bakmayın son güncelleme, bana boooll şans dileyin de geçeyim şu iki mülakatı katılayım yarışmaya ^_^
Güncellemeler
+1 yıl
Gittim görüştüm iyi geçmişti aslında, bugün arayacaklardı ama aramadılar olumsuz demekki :( :(
Kim milyoner olmak ister mülakatına giden var mı?