• Sor
  • Bence

YGS'de okul öncesi öğretmenliği için ortalama kaç net yapmak gerekiyor?

okul öncesi öğretmenliği için ortalama kaç net yapmak gerekiyor. ben 90 100 diye biliyordum tm öğrencisiyim. ona göre çalıstım ama konferansta bi... Daha Fazla

Güncellemeler:
dershanedeki denemelerde ortalama 85 90 net ve 360 380 arası puan alıyorum girebilir miyim ?

En İyi Görüş

• geçen seneki taban puanları kaçsa ona göre hesapla..herşeyide bizden beklemeyin canım.. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Zor ama inşallah girersin.

• Netle alakası yok. Puanla alakası var. Net ile olsaydı, hepsini sosyal-türkçe çözer çıkardım. Bende sözelciyim. Seneye sınava gireceğim ama. Bu yıl mevzun oluyorum..

• ortalama bi net sadece.

• Öncekileri Göster
    • benim oldugum noktada cok önemli bir net bile.

• Net önemli tabi ama yerleşim için puan geçerli. Ben net die bişey yok demedm..

• amcaya selamımı söyle. 75 netle çok beklersin :)

• 75 net yapmıyorum zaten 85 yapsam olur mu peki ?

• Öncekileri Göster
    • 50 den fazla gelir 370 puan alsam 60 puan gelse okuldan 430 360 alsam 420 ikin ci öğretim biyere giderim zaten 2. ögretim istiyorum. ama kortugum şey ya denemelerdeki gibi yapamassam sınavda :(

• korkma sen yapamazsan başkasıda yapamaz. sana zor gelen soruşara başkalrınada zor gelir. 2010 ygs öyleydi mesela o yüzden puanla tercih yapılmaz başarı sıralamalrı devreye girer ve artık başarı sırlaması ile tercih yapılıyor.

• konferanstaki amcayı boşversene internette ösym taban puanları ve ygs lys hesaplama programları var.

• puanları çok yüksek okul puanları eklenmiş halleri ama bilmiyorum ki okul puanımı.

• işte tahmini bir puan belirle en fazla 15 puan oynasın ne farkeder.Bu arada çalışırsan emeğinin karşılığını alırsın.

• 50 net yapan yeterli olur kolay bir bölüm

• saçmalama. 5o net le çöpçü bile olmazsın .

• Normal öğretmenden maaşı fazla. Neyin hesabındasın kardeş. :D abim okuyor okul öncesi. İşe ilk başladğında alacağı maaş 2100 lira ;)

• erkek okuyan ilk defa duydum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bu sene hazırlanmaya başladım. sen girebildin mi bir üniversiteye bu sene kaç netle girdin yardımcı olursan sevinirm :( çünkü ben aslında ingiliz dili ve edebiyatı okuyorum ama artık kararımı değiştirdim ygssden okul öncesine gitmem gerekiyor çok mu zor bunu yapmak

• sen elinden gelen en yüksek puanı yapta gerisini düşünme ama bence girersin :)

• inş çok korkuyorum herkes girersin diyo ama ben hiç emin değilim :( calışmaktan da bıktım hiç bi sosyal yaşantım kalmadı bu sınav yüzünden.

• sınavı kazanana kadar sosyalliği bir kenara bırak zaten iyi bir puan yapıp iyi bir üniversiteye girersen o zaman bool boll yaşayacaksın sosyalliği merak etme

Yükleniyor...