Silah nereden nasil alabilirim ?

Sehir merkezinden uzakta tek basima yasiyorum, kendimi korumak icin silaha ihtiyacim var. Nasil temin edebilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sehir merkezlerinde ruhsatli silah satan dukkanlar var gerekli belgeleri goturup alabilirsin

• rica ederim

• Tsk.

• o zaman bir tane kurusiki tabanca alirsin hem vergisinden hemde ruhsat islerinden kurtulmus olursun maliyetide cok uygun 50 liraya bile var

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• Silah almak eskisi kadar kolay degil. Altinda 20 kusur sigortali calismasi veya bazi sartlar altinda alinabiliyor. Tabi gercek silahtan bahsediyorum. En basit cozum ise bir Co2 tuplu silah almak. Kuru sıkı gibi sadece ses cikartmiyor. 20/30 metreden bir aracin camini rahatlikla patlatiyor.

• Aldığın silaha dikkat et yorulmuş demirden yapılmış olmasın

• ruhsatlımı ruhsatsızmı önce ona karar ver

• pardonda paşam sen hiç hayatında silah aldınmı eline ha almadıysan hiç alma zaten seni koruyacak bir erkek bul veya bir kadın hem mutlu olursun hemde etinden sütünden yararlanırsın

• sen mafya anasımısın yoksa abla :D

• savcılıga gidip korktugunu korunma amaclı silahlanmak istedigini ve tasıma ruhsatı alabilecegini soreskiden veriyorlardı sartlar olusursa ama kalktı galibaşu ansadece altın satanlara veriyorlar sadeceav tufegine gelince aldın diyelim ne yapacan hiç sen tek kırma bir silahı atesledinmi?inan omuzunu cıkarır eger tutmasını bilmiyorsan

• yani ebinde tasıman cıkarma amaclı daha kolay olur

• Cantamda neden durmasinki

• boşver silaha hiç bulasma
      bu spreyler felan onlardan al sakla eve
      kolay ulasaagın yerkere koy cantanda durmasın sadece

• Öncekileri Göster
  • av malzemeleri satan yerlere sor

• Oyle yapiyim. Tsk.

• satayım kuru sıkı sana az kullanılmış :D

• av tüfeği benzeri alabilirsin ama diğer türlü silah işi yaş iş.silah satılan yerlere sor.

• sanmam fazla maliyet çıkaracağını.silahçılara sor.hatta 2. el satıyorsa onuda sorabilirsin.

• Benim de aklimdan simdi bu geciyordu alttakime yazdim. Fazla maliyet cikarmayan bir sey olmali. Kilicim var ama atesli olsa daha iyi gibi

• İlk ruhsat alman lazım ruhsatsız silah satışı yasak

• Onun hakkın hiç bir bilgim yok ama eğer gerçekten kendinizi korumak istiyorsanız tabanca alın derim tüfekde alın el altında bulusun ama tavsiyem tabanca almanız baretta92FS olursa daha iyi olur

• Tufek icin de ayni sey gecerli mi ? Av tufegi bir cok kiside var sanirim onu almak daha kolay ?

• Silahcı'dan temin edeceksin.:D

• hahahaha :D

Kızlar Ne Diyor 2

• önce zannımca emniyete falan gitmen lazım..silah alcam böle böle de.onlar yönlenrr..senden bir sağlık raporu istiolar..ki bu 300 lira civarında onu götürüosun flan öyle bişeydi..ama av marketlerede sorabilirsin

• mafya tefeci falan bir sor soruştur:d

Yükleniyor...