Aşırı cool olmak için ne yapmalı? :)

Bazı adamlara bakıyorum aşırı cool (havalı) :) biliyorum lan bildiginizi işte :) yinede yazdım mk. :) ben mesela bu adamı cok cool buluyorum :) link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cool olmak göreceli bir kavram dostum çünkü sana göre acayip derecede cool olan birisi bana göre çok sıradan olabiliyor öncelikle şunu söyliyim eğer cool olursan kimse seni sevmez yalnız kalırsın herkes arkandan konuşur çok düşmanın olur ama ben illaki cool olucam diyorsan o zaman bir tarzın olucak ve cool olmakta en önemli şey bakışlar. bakışların etkileyici olucak. yani açık açık söylersem böyle gözlerini kısa kısa bakıcaksın yani justin bieberın gözlerini kısa kısa bakması gibi. sonra şöyle havalı olan aşırı bir saç tarzı bulucaksın. cesur olucaksın saç konusundada. bunun için yine justin bieber saç tarzı önerilir. ve davranış konusuna gelirsek böyle kendini ortamın en kralı gibi hissedeceksin ben en iyisiyim diyceksin içinden sen kendini nasıl hissedersen insanlarda seni öyle görür çünkü. saçma saçma hareketler yapmıcaksın. çok fazla komik olmıcaksın. hatta hiç olmıcaksın komiklik olarak dalga geçmeyi görüceksin. senin için komedi alay etmek olucak. hahah nasılda güzel bir espri diyerek gezinmiceksin ortalıkta. çok fazla gülümseme eğer gülümsiceksende sırıtma. hani şöyle ben herşeyi yaparım gizemli biriyim beni tanımalısın ben çok coolum gülüşü yapıcaksın. yani açık söylersem bir kaşını yukarı kaldır birisi normal yerinde dursun sonrada azcık gülümse yani ordaki bir kaş herşeyi etkiliyor. ne demek istediğimi anlamışsındır umarım. bunları yaparsan cool olursun ve birazcık kasda fena olmaz ama kas çok abartı olmasın birazcık baklava yeterli olur :D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Cool olmak için uğraşmayacaksın

• bi tavsiye değil öneri milletten faklı ol ki bu seferde dikkat çekersin cool gibi yeni icatlar çıkartmayın başımıza ergen icadı lanet olasıca şey birisi milletten farklıysa ona cook diyosunuz çok saçma bu bildiğiniz kişiliktir sen kişiliğini bul ve yoluna devam et

• en ii cevap seç sonuna kadar izlesin millet 2 dk alır link

• lan bu degildi bu adam yapıyodu gene ama sonunda bir gülüyodu kahkahayla karizma yerlerde :D

• haha bizim Coşkun bile daha cool :D :D

• pnun gibi türkiyede cool karizma tecavüzcü insanmı var onun yeri ayrı

Yükleniyor...