Sizce akp mi kazanir mhp mi chp mi ?

Ankete katilalimmmmm arkadaslar gorelimm .

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ak parti kazanır tabi ki anketler %50 - 52 arası gösteriyor o anketlerde hiç şaşmadı şimdiye kadar şaştığıda %1 veya 2 oldu.

• Artı verdiysen bende vercem doğru diyon dimi :D:D

• İyi tamam hadi benden de sana + :)

• Hahah Tşkrler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• doğum günü partisi kazansın

• Akp kazanır zannımca, chp ne zaman iktidar olacak hep merak etmişimdir

• hayal bile edemeyeceğimiz kadar uzak, hatta imkansız.

• Kim kazansa bana hayrı yok. Hepsi vergi kazığına oturtacak.

• 5.günün şafağın da doğuya bakın ak gençlik çakıp geçecek

• listeye bdp koyma gereksinimi bile koymamışsın :) mhpyi de koymayaydın bari onlar zaten kazanamaz. herrr türlü akp ne yazıkki

• eksileri oturtmuşlar ban sanki kötü bişey dedim la :) bdp kelimesini kullanmak milletimizce hakaret ne yazık ki

• hala akp diyen "ileri"zekalılar var:)))zavallılar yaaa kandırılıyorsunuz farkında değilsiniz:)))

• kimin kazanmasını istiyonuz diye sormamış kim kazanır diye sormuş ileri zekalı arkadaşım

• akp alır

• sorman bıle hata AKP

• Kesinlikleee..

• :)

• hala chp diyenler var ve en kötusu hala mhp diyenlerde var:)umut fakirin ekmegi tabi ama bu sorunun cevabı herkez biliyorki akp alacak hayır almayacak diyense lütfen siyaset biliyorum demesin...

• Aynenn...

• belediye seçimlerinde heryerden başkaları kazanabilir

• Bdp neden yok

• Allah ıslah etsin

• Sanada akil fikir versin

Kızlar Ne Diyor 11

• Akp kazanır.

• Gönlüm CHP den yana

• yahu inanmıyorum vallahi artı verdim sana ama yanlışlıkla oldu :D en son maydonoza +1 verdim sonra direk sana da verdim :))

• ben hiç yalan söylermiyim sana :))

• teşşekürler bu da hediyen :) link

• boşverin bu işleri buralarda

• Ak Parti.

• akkk partii

• Akp almasında .

• İnşallah alıcak her zamanki gibi dualar onunla.

• Yetim hakkı yiyenleri destekleyenlerin duası ne kadar kabul olur acaba ahaha

• Kimin hakkini yemis siz Allahtanda korkmuyosunuz .

• Gönlüm Mhp'den yana... kimin kazanacağına önem vermiyorum şuan

• insAllah AKP

• Tayyip'in yapmadığı kalmadı ama yinede Akp kazanacak, zaten deveye diken adama s*ken yaraşır..

• Bahane bunlar soyut şeylerle gelme bana .

• Öncekileri Göster
    • Yanlış değil..

• Andımızı kaldırdı, gezi parkı olayları oldu, ayakkabı kutusu olayları oldu ve daha birçok şey oldu ama yinede bizim geri kafalı, gerici ve yobaz insanlarla dolu ülkemiz onu seçiyor, Allah ıslah etsin hepsini.

• Chp'nin kazanacağını sanan arkadaşlara gülüyorum. Böyle bir dünyada çok beklersiniz diyorum. Akp'nin kazanmasını istemiyorum ama, onun kazanacağını biliyorum.

• Mhp kazansa mükemmel olur.

Yükleniyor...