• Sor
  • Bence

Açıktan üniversite okumak hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Üniversiteyi açıktan okumak istiyorum. Birazcık bilgi verebilir misiniz..

Güncellemeler:
Şöyle soruyum o zaman :D
Halkla ilişkiler okumak istiyorum açıköğretimden evet :D
Ygsden kaç civarı puan çekmem yeterli olucak?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• açıktan derken açıköğretim diyorsun herhalde benim şu an okudugum gibi :) .sınava girmen yeterli açıkta bulunan bölümleri yazıyorsun giriyorsun ve sınav zamanları sınavlarına giriyorsun işte bukadar

• barajı geçmen değil sadece girmen yeterli sınava açıköğretim yazman için ama bişiler karala ayıp olmasın

• Öncekileri Göster
    • evet yapabiliyorsun sınava girmen yeterli ...ama o bölümde puan varmı bilmiyorum yarın sorarım arkadasa okuyana geri donup yaparım :)

• peki :)

Erkekler Ne Diyor 8

• barajı geç yeter..

• halk eğitim merkezlerinden geniş bilgi alabilirsin sanırım

• Barajı geç yeterli.

• Ygs sınavında 180 barajını aşman yeterli.

• aboo yapamıcam yani :(

• Öncekileri Göster
    • Bir hafta hatta birgün çalışmam yeterli olucaktır türkçeye. Çok teşekkür ediyorum..

• önemli değil :)

• Harcını yatırıyorsun ve kitaplarını alıyorsun, sonra sınavlşar oluyır ve sadece sınavlara giriyorsun.Bu kadar.

• öncelikle gizli sormanı anlamadım. açıktan okuyacaksan bikere memleketinde oku. eskişehire falan gitme. okuyacağın bölümü bilmiyom ama zor olanları var kolay okunanları var. bölümünü yazsan daha net bilgi verrim. ama memleketinde oku. millet saçmalıyor eskişehire gidiyor. okuyom diye fingirdiyor sağda solda:D hem ailen için hem senin için rahat olur.

• barajı geçmen şart.her testten 10 ar doğru yapman yeterli olur gayet kolay

• N eyapacaksın açıköğretimi,devlet memurusunda maaşınımı çoğaltacan,çaycılıktan kadroyamı geçecen,Kpss sınavlarına her sene girmek içinmi kullanacan,sana tavsiyem bilişim teknolojileri ile uğraşan eğitim veren kurslara git ve oradan sertifika al,KPSS den daha iyi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...