• Sor
  • Bence

Ne tür koleksiyonlar yapılabilir?

Sizlerin yaptığı veya yapmak istedğiniz koleksiyonlar varmı değişik hiç duyulmamış koleksiyonlrdan önerebilirmisiniz ...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kitap koleksiyonum var. çiçek koleksiyonu, dvd koleksiyonu, oyun koleksiyonu, oyuncak koleksiyonu. hatta bir keresinde kadının biri tvde kurbağ oyuncakları kolkesiyonu yapmıştı çok sonra sergi açmıştı.

• çiçek koleksiyonu güzel teşekkür ederm :)

• en iyi cevap seç öyleyse :D

• Pazarlık olmaz.d

Kızlar Ne Diyor 13

• kitap ayracı koleksiyonu yapıyorum epey bir oldu her kitap fuarına gittiğimde toplarım ne kadar yeni çıkan kitabın ayracı varsa

• çanta koleksiyonum var :)

• Gazete kolleksiyonu yapmak istiyorum 40 50 60 70 80 senlerinden günümüze

• peçete davetiye kartpostal poster taş deniz kabuğu çember toka film kitapHatırladıklarım bunlar ama en güzeli günlük yazmak hatıra koleksiyonu

• Ayraç koleksiyonu ben yapıyorum şahsen.

• el izi koleksiyonu:)

• Nerereye kadar gidecek el izi kooleksiyonu .p

• Öncekileri Göster
    • hımm bu kötü:(

• Of yine damara bağlandım ben gidiyom

• Pul koleksiyonu

• benim ayakkabi koleksiyonum var, cakmak, $iir, kitap ve kendi cizdigim resimler potréler felan var... ama en cokta kur$unlari cok seviyorum

• 1. basım kitapları biriktiriyorum Agatha Christie kitapları benim bebekleriiim ve 1. basım dracula :D

• Peçete koleksiyonu yapıyorum ki ben en çiçekli böceklisinden :(

• Ee ozmn neden mutsuzsun .d

• oglum 10 aylikken krese basladi. Bende kreste yapilan butun calismalarin koleksiyonunu yapiyorum :)) Ilerde annemde ne tuhafmis der :))

• çakmak

• uçlu kalem

Erkekler Ne Diyor 6

• Kart koleksiyonum var.10-12 yaşımdan beri topluyorum.Eski telefon kartları, kredi kartları, bankamatik kartları, kredi kartları :)

• av bıçağı ve eski bıçaklara karşı bir hobim var. bıçak koleksiyonu yapıyorum :)

• sigara. birde barlarda cafelerde içeceklerin altına konan karton bardak altlıkları var.üzerinde içecek markası vs yazıyor.onların kolleksiyonunu yapıyorum.

• manita kolleksiyonu.

• koleksiyonmudur bilmiyorum ama gittiğim her ilden oraya özel birşeyler alıp kullanmadan saklıyorum..

• eskiden pul koleksiyonum vardı kızları eve daha rahat getirebilmek için ama o zaman liseli ergendim:)

• :D Pul koleksiyonunu bende denedim olmadı sıkıldım onu çok yapan var

Yükleniyor...