Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Ne tür koleksiyonlar yapılabilir?

Sizlerin yaptığı veya yapmak istedğiniz koleksiyonlar varmı değişik hiç duyulmamış koleksiyonlrdan önerebilirmisiniz ...

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

• kitap koleksiyonum var. çiçek koleksiyonu, dvd koleksiyonu, oyun koleksiyonu, oyuncak koleksiyonu. hatta bir keresinde kadının biri tvde kurbağ oyuncakları kolkesiyonu yapmıştı çok sonra sergi açmıştı.

0|1
    0|0
    • çiçek koleksiyonu güzel teşekkür ederm :)

• en iyi cevap seç öyleyse :D

• Pazarlık olmaz.d

Kızlar Ne Diyor 13

• benim ayakkabi koleksiyonum var, cakmak, $iir, kitap ve kendi cizdigim resimler potréler felan var... ama en cokta kur$unlari cok seviyorum

1|0
    0|0
  • Gazete kolleksiyonu yapmak istiyorum 40 50 60 70 80 senlerinden günümüze

0|1
    0|0
  • kitap ayracı koleksiyonu yapıyorum epey bir oldu her kitap fuarına gittiğimde toplarım ne kadar yeni çıkan kitabın ayracı varsa

0|0
    0|0
  • çanta koleksiyonum var :)

0|1
    0|0
  • peçete davetiye kartpostal poster taş deniz kabuğu çember toka film kitap

Hatırladıklarım bunlar ama en güzeli günlük yazmak hatıra koleksiyonu

0|1
    0|0
  • Ayraç koleksiyonu ben yapıyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • Pul koleksiyonu

0|0
    0|0
  • oglum 10 aylikken krese basladi. Bende kreste yapilan butun calismalarin koleksiyonunu yapiyorum :)) Ilerde annemde ne tuhafmis der :))

1|0
    0|0
  • Peçete koleksiyonu yapıyorum ki ben en çiçekli böceklisinden :(

0|0
    0|0
  • el izi koleksiyonu:)

0|0
    0|0
    • Nerereye kadar gidecek el izi kooleksiyonu .p

• hımm bu kötü:(

• Of yine damara bağlandım ben gidiyom

• çakmak

0|0
    0|0
  • 1. basım kitapları biriktiriyorum Agatha Christie kitapları benim bebekleriiim ve 1. basım dracula :D

1|0
    0|0
  • uçlu kalem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kart koleksiyonum var.

10-12 yaşımdan beri topluyorum.

Eski telefon kartları, kredi kartları, bankamatik kartları, kredi kartları :)

0|1
    0|0
  • av bıçağı ve eski bıçaklara karşı bir hobim var. bıçak koleksiyonu yapıyorum :)

0|1
    0|0
  • sigara. birde barlarda cafelerde içeceklerin altına konan karton bardak altlıkları var.üzerinde içecek markası vs yazıyor.onların kolleksiyonunu yapıyorum.

0|0
    0|0
  • koleksiyonmudur bilmiyorum ama gittiğim her ilden oraya özel birşeyler alıp kullanmadan saklıyorum..

1|1
    0|0
  • manita kolleksiyonu.

0|0
    0|1
  • eskiden pul koleksiyonum vardı kızları eve daha rahat getirebilmek için ama o zaman liseli ergendim:)

0|0
    1|0
    • :D Pul koleksiyonunu bende denedim olmadı sıkıldım onu çok yapan var

Yükleniyor...