Boğa burcu erkeği inatçımıdır?

Beyler bayanlar, boğa burcu erkeği hakkında ne biliyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir boğa erkeği olarak , inatçıdır evcimendir serttir romantiktir sevişgendir vs vs. ama çoook inatçıdır. Beyazsa siyah dedirtemezsin. Ağzına eder hayatini mahfeder tavsiye edilmez , çok çapkındır.

• Bir de cok kaba mi oluyolar ne.:)

• Öncekileri Göster
    • Kör mal-alıcı durumu degil de benim icin farklıydı.

• Sıkıntı nedir ? Hem hemcinsim hemde bana benzeyen biri anladığım kadariyla.

Erkekler Ne Diyor 26

• biraz inatçıdır

• azıcık mı aşkım :)))

• :)))

• boğa burcuyum..hem inatçıyım hem de asabiyim.tersime biri denk gelirse yanımdan hemen uzaklaşsın.tekme tokat girişirim valla:DAYRICA yemek yemeyi de çok severim. cinselliğe de düşkünüm tabii her önüme gelenle yapmam o ayrı..bide özgürlüğüme.. boğa erkeği olmaktan gurur duyuyorum..tembel olmalarına gelince evet tembeldirler çoğunluğu..bende öyleyim.ama çalıştığım işyerinde en iyisi olmak isterim bunun için var gücümle çalışırım..uçları yaşamayı severim.1 dakika önce çok mutluyken 1 dakika sonra aniden dünyanın en karamsar adamı olabilirim:))DELİNİN TEKİYİM YANİ:)))))

• inatçılık eskidendi, artık umursamıyorum. ama moral bozukluğu olabilir.karşılığını almayı, gerçekçi olmayı, ya hep ya hiç felsefesini düşünürüm.ateş grubu kızlar daha çekici görünse de bir yere kadar, sadece kafasına estiği gibi hareket ediyorlar. tamamen zıt olmasına rağmen çekiyor işte. kafa yapısı olarak akrep kızları ile daha uyumlu aslında. hava grubu kızları kendini bilmiş gibi gözüküyor. su ile cıvık cıvık :P. çamur oluyor.toprakla tamamen uyum sağlıyor aynı kendisi gibi.

• Erkeğini bilmem ama kadını çk hoş <3 (:

• Evet inatçıdır..Boğa burcuyum.

• Öyle olduğu söylenir.

• ben boğa burcuyum inatcı değilim ama söyle bir konu var inatcılık mı oluyor bilmiyorum konuşmadıgım bir insanla asla konuşmam yapmıcam dediğim şeyi kimse yaptıramaz boga burcu erkeğinin en önemli özelliği sadıktır kendine baglayabilirsen yaslan arkana devam et on numara ilişkiniz olur

• Burçlara inanmam yorumsuz sorun o kişiyi tanıdıkça zaten çözersin.

• Boğa burcu erkeği böyle gecenin bir yarısı elinde sigarası ks a girip ayaklarını yatağına uzatarak rammstein dinlebilen sıradan bir erkek tipi oluyo.

• hiç inatçı değildir.. değildir dedik ya işte.. değil ya inatçı değil. etmiyo abi inat etmiyo işte.. inatçı değil, hiç inatçı değil..

• Emin misin?

• Öncekileri Göster
    • İroni ironiyi gorunce cubugunu saklarmis:)

• güzeldi :))

• sıradan bir insan

• Bir boğa olarak söylüyorum evet inatçıdır

• inatçı değilimdir nerdeyse hiç. binde 1lik bir inat var o kadar :)

• Hadi canim.:)

• Öncekileri Göster
    • Yok aslanim ben.

• hmmm iyiyymişş

• Yengeç ve koç kadar inatçı bir burçtur. İnanıyorsa ve bağlıysa öyle bir inat eder ki, inadı herkesin kabul ettiği birşey bile olsa döndürmen çok zordur. Tek çare susmak, ya da ondan daha çok inatçı olmak .)

• boğanını birincil özelliği inattır zaten

• Burçlar gercek degildir, inatçılık kişilik özelliğidir...

• Aynen, katiliyorum

• O zaman neden sordun :)

• Illuminati hafiz, caktirma:D

• burçla alakalımıdır bilmiyorum ama bende boğayım ve aşırı inatçıyım belki yapısal bişey ama emin değilim

• Hangi konuda inatlarin vardir mesela?

• Öncekileri Göster
    • Yok yok bu boga burclari hazir cevap bir ukala oluyolar.:D

• lafımı hiç esirgemem yeri geldiğinde lafımı söylerim :D

• boğa burcuyum ve çevremdekulerin benimle ilgili en büyük ortak görüşleri inatçı olmamdir

• Ben Boğa Burcuyum :) Anlatayım :)* Yemek Yapmayı yemeyi çok sever ( Buzdolabını Günde 5-6 Kez Açar İçine bakar Kapatır :)* Ne kadar Bir Sey desende O an Değil Aklına Esince Yapar ( Tembeldir )* Çok Sıcak Kanlıdır.. ( Herkesle Arakaş oalbilirler )* Anlayışlıdır ( Karşındakini Dinler + Kendini Anlatmaz )* Pratiktir ( Kısa Çzöümler ile sorunları Çözer )* Parayı Sever ( varsa harcar yoksa yokdur )* İnatçıdır ( Bazen Gereksiz uzatır Olayı :)* Seks Konusunda Uzmandır ( Diğer Burçlera göre Daha Aktifdir )* Kolay Kızmaz ( Kızarsa Tam Kızar Sakın bulaşma )* Aşırı İlgi bekler ( Dokunması Öpülmekten Hoşlanır )Aklıma gelen bunlar KEndimden biliyorum :)

• Ben pek inatçı değilimdir.Pek te düşünmem boğa burcunun inatçı olduğunu :)))

• Ölene Kadar :D

• benim tanıdıklarım hımbıldı :)

• Genelde uyumluyumdur ama bazen fazla inada bindirdiğim şeyler olur

• inat etmez ama aklına yatanı yapar. çok tartışmaz gider yapar. derin düşünür o yüzden de yavaş hareket eder. hımbıl olması çok düşünüp az iş yapmasındandır. çok severse birini sevdiği kişi için çekilmez olur. sadakat abidesidir. aldatmaz ve düşünmez bile. kıskançtır. sevdiğini çok kıskanır. genel itibariyle şehveti yüksektir. ona libido mu diyorlar. bende boğa burcuyum :) arkadaşımda boğa burcu ve bu özelliklere uyuyor.

• Bi oğlakla karşılasmadıysan inadın tanımını daha öğrenememissindir . Boğanın inadı bişey mi ?

• Zannetmiyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• Bencildir.

• belki burada bir boğa burcu erkeği vardır onların cevaplarına bakam diye geldim

• Burdakilerin hepsi boğa:)
      O degil de bu soruya bu kadar rağbet niye, anlayamadim.

• boğalar konuşmayı sevdikleri için bu site tam onlar için.o yüzden doluşan çok oluyor

• Evet, olabilir:))

• boğa burcu erkeği aşırı çapkındır

• İnatçı evet.Sabırlılar ve attıkları adımlar hep sağlamdır.Tam evlenilcek adamlar boğalar.Bazen çok sevimsizler ama

• Zodyak'ın en inatçı burcudur boğa. Kadın erkek fark etmez inadı yenilmez :)

• boğazına çok düşkün,

• Hımbıl oluyolar sonra.:D

• aynen

• Tanıdığım kadarı ile inatçıdır, evet.

• inatçı çok yemek yer ama kolay kilo almaz genelde aklı cinselliğe çalışır

• hem de fenaa. sorsan inatçı değili der ama değilim derken bile inadını görebilirsin..

• bi oğlak değil

• ben oğlak burcuyum yükselenim boğa siz düşünün inadımı :D

Yükleniyor...