Arkadaslar mason nedir bir din midir cenaat midir nedir neye baglidir

Arkadaslar mason nedir bir din midir cenaat midir nedir neye baglidir

Güncellemeler:
illuminat aciklayabilir misiniz googleden bakin demeyin sakin Ben sadece sizlerin görüş açınızı öğrenmek için soruyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• göz ucu ile baktığımda hemen hemen dopru yorum yapılmış kısaca yahudiliğe hizmet eden grup diyebiliriz.kaynak harun yahyanın yahudilik ve masonluk isimli kitabı.

• Kaptanjacksparrow kaynağı küçümseme. Bn zaten kaynağım Adnan Oktar demedim ama kaldı ki o bile olsa o kaynaklarını amerikdaki antiseministlerden alıp adamlarına çevirttiriyor. Aynı şekilde evrim karşıtı malzemeyi de yabancı Hristiyan dindarlardan alıyor.

• ahahaha kaynağınız harika tebrik ederim.

• hayır mason da değil.zamanında islemiyete çok büyük hizmetlerde bulunmuş biri ama özellikle 28 Şubat döneminden sonra aleyhine ya da lehine konuşulmaması büyükler tarafından tavsiye eidlmiştir.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• Gizli bir dünya devleti

• bu konular arap saçına dönmüş durumda boş ver :D

• Evrensel kardeşlik esasına dayanır. Bu topluluğa üye kişiler varlıklı,iyi eğitimli,ülkelerin üst düzey kişileridir genellikle.

Faaliyetleri yasaldır.

Bulundukları ortamda birbirlerini tanırlar(detayını bilmiyorum). Birbirlerine zor durumlarda karşılıksız olarak yardım ederler.

Dinle bir alakalarının olduğunu sanmamakla birlikte genelde topluluğun üyeleri musevilerdir(yahudi),

İllumunati de aydınlanma olarak türkçeye çevrilir.

detaylarını bilmiyorum .

• kedidir kedi...

• Onlara gore bir yasayis bicimidir

• Kvp izleyip geldin mi ?

• 2. dunya savasi sonrasi ortaya cikan ust duzey meslek gruplarindan ve muazzam sermayedar yahudilerin bir araya gelerek siyonizm anlayisiyla Örgutlenmesidir.Masonlar her ülkeden kalburüstü adamları, siyasetçi,bürokrat, asker, polis, her meslekten, her mevkiden işlerine yarayacak kişileri seçerek localarına kabulederler. Çok gizli toplantılarda ne kararlar alırlar. Gizli emelleri vardır. Tam bir yeraltı örgütü gizliliğinde çalışırlar. Öyle girmeside kolay değildir.

• evrensel kardeşlik için çaba gösteren bir yapı kurumu. dereceleri falan var.

detaylı bilgi için : google

• Kendi kaynaklarından okursan insanlık kardeşlik sosyal yardımlaşma dayanışma falan fistan diye bahseder. Bu nasıl 'insani' bir kuruluştur ki insanlık namına Bi faaliyetini duymadık ve nedense gizllik esas alınıyor. Hayır demezler mi adama neyi gizliyon. Sırf şuna bakılıp (gizliklik esasına) karanlık faaliyetlerde bulunduğu söylenebilir. Ama gençlerde film futbol izlemekten onu düşünecek kafa nerde

• oğlum bana niye masonmuşum gibi davranıyosunuz* ? ahahaha.

yahudilik ile bir alakası varsa benden ırak olsun. benim okuduğum yerlerde yahudilik ile alakası olduğu bahsedilmiyor hiç.

• Yahudilikle bağlantılı zaten masonluk. Tek gözlü Deccal'i bekliyorlar ve ona hizmet etmek için dünyanın her yerinde çalışma yapıyorlar.

• Öncekileri Göster
  • Yahudilerin nüfus yetersizliğinden dolayı yabancı milletlerin zaafını kullanarak onları kendi yaltakçısı haline getiren 'insani' kuruluş. Tarihteki çıkış ismi tapınak şovelyeleridir

• küfür etmediğin için sende saol.

• bir grup kalantor moruğun kurduğu çıkar cemiyeti..

• dernekler yasasına baglı bir sivil toplum kuruluşudur. kanunlara uygun calısmalar yaparlar.

• ben çok içlerindekiler ile konuştuğum için baya araştırdım o yüzden haklısın

• adam haklı resmi siteleri bile var :)

• Sana ağır küfür ederim şimdi de hakaret davası açarsın. Kanuna uygunmuş peh defol

• Yahudiliğin bir başka dalı.

Dini tarikat.

En güçlü olma arzusu olan

• Mason Yahudi hizmetkarıdır. Ülkemizde 33.derece yani ketum üstadlığa genelde sabetaycılar getirilir. Yani üst dereceye mümkün mertebe Yahudi kanından insanlar getirilir

• bahsettiğiniz şeyin masonlukla hiç bir alakası yok. tebrik ederim cidden.

• Kültürlü, varlıklı, kaliteli üst düzey bireylerin oluşturduğu topluluktur. Birbirlerine destek olurlar. Dinle alakaları yoktur.

• Kısaca Allah hepsini belasını versin. Ne demek Müslüman gibi görünmek ibadet (sabetayizm) ne demek diğer insanlar aşağılık bütün dünya benim bn tanrının seçkin kuluyum.(Ortodoks Yahudilik) dahabu piçlerin Hristiyan gibi görünenleri de var adı şimdi aklıma gelmedi Fransa da ve ermenistanda vs vs.

• Deizme kim din dedi zaten, ayrıca deizm dinleri red eder

• Deizim bir din değildir olduğunu düşünürsek dediğin doğru. Kendi başına bir din değildir ama dinlerle bayağı içli dışlıdır.

• Öncekileri Göster
  • Bende diyordum bu soru çıkmadı bir kaç gündür masonlar masonileri derecede masura yakalanmış hür kişiye denir:)

• yazdıgımı dogru anlayan galiba bir tek sen cıktın :) +1

• google da aradığın cevapları bulursun;)

Kızlar Ne Diyor 4

• üçgen forever.

• Mason ilahi dinlere başkaldıran gizli bir örgüttür. illuminatın ilham kaynağıdır.

• insanları dinlerinden soğutup tek çatı altında toplama girişimi, tek gözlüler

• illuminati örgütünün yöneticileri galiba :)

Yükleniyor...