Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?

Kabul edelim; cinsel hayatımızın istediğimiz gibi olması için arada bir farklı şeyler denememiz şart!

Seçeneklerden hangisinin sana daha yakın olduğunu seçtikten sonra görüşlerini ve deneyimlerini KScanlar’la paylaşmayı unutma!
#İstediğinGibi

• Cinsel hayatımızı küçük tatlı oyuncaklarla renklendiriyorum.
    A seç
  • Kayganlaştırıcı jellerin eğlencesinden faydalanıyorum.
    B seç
  • Parolayı sadece ikimizin bildiği kostüm partileri düzenliyorum.
    C seç
  • Süper güçlerimi ortaya çıkaran gıda takviyeleri deniyorum.
    D seç
  • Farklı prezervatifler deneyerek, daha fazla his ve performansa yelken açıyorum!
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|5
102206

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 102

• Yani bence jeller ilgi cekici duruyor 😂 Birde degisik gecelik ve ic camasirlari filan

6|45
    4|6
  • En güzeli oyuncakci dükkani acmak, istedigin gibi takilirsin 😂

5|19
    5|3
  • Pek öyle çılgın biri olduğum söylenemez sevdiğim kişiyleysem gerisini bir şekilde halledebiliriz diye düşünüyorum.. Arada aşk Tutku ten uyumuda varsa zaten herşey istediğim gibidir gerisini partnerimin yaratıcı fikirlerine bırakıyorum 🙂))

15|32
    14|15
    • '' sevdiğim kişiyleysem gerisini bir şekilde halledebiliriz ''
      Monotonluk alır başını gider anlamına geliyor gibi.

• ten uyumu dediğin şey ne tam olarak?

• 5gün

mademoiselle bir zamanlar en sevdigim kadin sanatcilardan biriydi move up sarkisi hala kulaklarimda klibi hala cok neseli geliyor yeni sarkilar yapiyormu?

• Değişik prezervatifler denemek cidden ilişkiye renk katıyor. E o kadar çeşidi varsa kullanmak lazım. :)

10|28
    23|47
  • Düşündürücü

3|13
    1|0
  • Cinsel hayatım yok, olunca düşünürüm.=))

17|20
    0|2
  • cinsel hayatım yok.

0|12
    0|1
  • Eşimle rüzgara karşı tükürüyoruz bu hayatımıza heyecan katıyor.

8|6
    0|2
  • İstediğim gibi cinsel hayatımın olması için önce sevmem sonra da evlenmem gerekiyor

8|23
    2|5
  • Evlenince bu şıkların hepsini yapıcam.

5|8
    0|2
  • bu kayganlaştırıcı olayı pek steril gelmiyor ama sizin kondomlar hakikaten efsane.
    öyle fantastik işleri pek beceremiyorum, sevişmenin abcsinin ötesine geçemedim. denedim, ben de sular seller gibi okuyayım ve hatta kısmetse roman da yazayım dedim. konuştuk, güldük falan rolden çıktık. arkadaşımın ofisinde küçük kavanozda, üzerinde kalpler olan bir şey buldum işte. bu neymiş ya, ne sevimli dedim. e bir tadına baksana dedi, bildiğin tatlı kaşığıyla yedim ben onu. zaten iki üç tatlı kaşığı malzeme var içinde. yedim bitirdim üzerine de votka içtim azıcık, allah bana sıcak basıyor, hayırdır inşallah diyorum ama bunu derken de alnımda biriken terleri siliyorum filan. meğersem afrodizyak bişeymiş, çay kaşığının ucuyla yeniyormuş bu. öyle. devamını da nasıl anlatayım, utandım. eve gittim ama soyunmadan.

0|8
    1|0
    • yorumun devamını bir ben merak etmiyorum herhalde.

• Bende devsmını duymak isterdim. Yazsana. 😉

• 2gün

Hikayenin devamından çok ürünü merak ettim doğrusu.. Böylesine etkili bir ürün hiç çfena olmazdı :s

• 70 bin tl verip vajina yaptırmak.

1|8
    1|1
  • Cinsel hayatım Yok evlenmeden olmaz sonra düşünürüm

4|9
    1|2
  • cinsel hayatim yok evlenince dusunuruz evlenmeden yapmam

5|15
    1|3
  • Küçük tatlı oyuncaklar😂

1|10
    0|0
  • Cinsel hayatim falan yok

3|9
    0|2
  • Zaten hepinizin de muhteşem cinsel hayatı var. Hiçbiriniz yalnız değilsiniz. Hepiniz sabah akşam... He he. :D

4|4
    0|1
  • Değişik fanteziler iş görür 😂

1|11
    0|1
  • Gerçek aşk ve sevgi olduğu zaman hiçbir şeye gerek olmuyor ya yanıyor ortalık zaten tutku her şeyi tamamlıyor arada sevgi aşk tutku yoksa ne yapsan nafile öylesine yaparsın

2|7
    0|0
  • Hadi kızım beline kuvvet diyerek kendi sırtımı yumrukluyorum, işe yarıyor.
    Sanırım en çılgıncası bu.
    Çok sıkıcıyımdır.

4|6
    0|1
  • Kızlar Devam
    82

Erkekler Ne Diyor 206

• Buzdolabının üzerine çıkıyorum. O yerde bacaklarını açmışken ben de atlayıp tutturmaya çalışıyorum. Genelde başarıyorum ama takla atınca biraz başım dönüyor ve tutturamayabiliyorum.

21|13
    5|4
  • Seks esnasında önceliğim kadınımı uçurmaktır. 36 yıllık hayatımda hayatıma ve yatağıma giren tüm kadınları da pilot misali uçurdum. Yeri geldi heyecanlandım ve beş dakikada boşaldım yeri geldi 4. Postadan sonra hatuna yeter demek zorunda kaldım. Prezervatif kullanmayı sevmiyorum. Hatunun ıslaklığı mutlaka penisime değecek. Oyuncak denemedim ama zaman zaman uzakta kaldığım kız arkadaşıma vibratör de aldım. Ben zevk adamıyım, kadın mutluysa ben hep mutlu olurum. :):

15|5
    25|23
  • Parola ve kostüm partileri parolayı bilememek yok

i.radikal.com.tr/.../fft16_mf2578973.Gif

1|2
    0|1
  • Jeller gerçekten etkili. Çoğu zaman gerek kalmıyor aslında ama yine de kokusu güzel :D

2|1
    0|1
  • Önce kendime ve eşime olan saygımı yitirmemem gerektiğine karar veriyorum..

Kadına ilişki esnasında sadece cinsel bir obje gibi bir imaj verirsem, bu o an ve gelecek için hoş olmayan bir durum arzeder.. kadına çeşitli elbiseler giydirmek bana göre ters. Onu nasılsa öyle kabul etmek gerektigi kanaatindeyim.. ayrıyetten kendi fizigime dikkat etmem gerektigini de düsünüyorum, keza eşimde kendine dikkat etmeli.. bu oldugu gibi kabul etmek degil ama..

Oyuncak işine gelecek olursak, araya somut eşyalarin girmeside hoş değil, eğer oyuncak gerekli ise ben onun, oda benim oyuncagım olabilir..

Ve son olarak iyi bir cinselligin başlangıcı romantik ve ateşli cümleler olmalı.. örnek, "çok güzel kokuyorsun" diyip boynunu koklamalı, "seni çok özledim" diyip arkadan sarılıp enseden öpmek gibi gibi .

8|1
    0|1
  • Cinsel hayatımın istediğim gibi olması için evlenmem şart. Bunun için önce aşık olmam gerekiyor.

10|1
    1|0
  • jel, oyuncak, prezervatif veya kıyafetler araç zaten amaç iki tarafın şehvet dolu olması

öncelikle; rutin seks (hayvanlar gibi) değil, insana yakışır bir şekilde romantizm dolu bir erotizm olmalı..

fanteziler (farklı yer, farklı mekan, farklı kıyafet, farklı zaman dilimleri) olmalı.. örneğin; duşta, mutfak tezgahının üstünde, koltukta, havuzda suyun içinde..

bazen çılgınca, bazen masaj yapıyormuş gibi yavaşça, bazen şakalaşarak, bazen sırnaşarak, bazen biraz sert (fazlasına kıyamam)

en önemlisi her zaman iki tarafta istemeli ve aşk dolu hislerle bir atmosfer içinde yapıldıktan sonra mutlaka sarmaş dolaş halde bir süre tatlı bir uykuya dalmalı...

0|1
    0|0
  • Cinsellikle ilgini neyi sevip neyi sevmeyeceğimi evlendiğimde karımla keşfederim. Daha mantıklı bence

5|1
    0|0
  • seksi kıyafetler, elbiseler, iç giyimler daha cazip geliyor ve daha şehvetli bir ortam oluşabiliyor, yeni pazar payı arayışı içerisindeyseniz kesinlikle iç giyime yönelin.

0|0
    0|0
  • seçeneklerde bulamadım.
    ben açıkçası partnerlerime açık net dürüst bir şekilde fikrimi beyan ediyor ve oda kabul ediyorsa ikimizi mutlu edecek hertürlü yeniliği deniyoruz.
    (sapıklık eş değiştirme yok araya erkek alma filandan bahsetmiyorum düzgünce renkli seksten bahsediyorum)

0|0
    0|0
  • Gerekli romantizm ve sevilen bir partnerin varsa hiç bir şeye ihtiyaç kalmıyor benim oyuncağım da kadınım, gerekli hazzı verirsen zaten kayganlaştırıcaya gerek kalmıyor ama prezarvatif şart sadece romantizm olmalı herşeyin başında.

4|0
    0|0
  • Jel kullanmıyorum çünkü anal yapmıyorum. Karşıyım zaten... Seks oyuncakları yerine dağ seksi kıyafetler alıyorum partnerime. Birleşme öncesi oral seksi , on sevişmeyi iyi yaparım. Kadınım resmen kıvranıyor dilimin altında. Bende heyecan katıyor . Yeri geliyor bazen ilk birleşmede 5 dakika içinde boşalıyorum. Ama bazen de uzun tutuyorum. Kadını mı serbest bırakırım. Oyuncaklar ihtiyaç duymuyorum. Ben partnerim için en iyi zevk oyuncağıyım zaten. :) bacak omuza pozisyonunu çok seviyorum. Sert penisimin vajinanın içinde tamamen olması hem partnerimi hemde beni en uç zevk noktalarına taşıyor. Ortam da önemli bunu belirteyim. Loş ışıklar veya sadece renkli mumlardan oluşan loş oda ve harika bir hafif , tatlı müzik. ..

0|0
    0|0
  • Elizabeth'i nasıl renklendirelim sayın @OKEY bey

1|2
    0|0
  • Cinsel hayatim yok, urunlerinizi aliyor ve hediye ediyorum playboy arkadaslarima canim sikkinsa balon yapiyorum tesekkurler okey.

3|0
    0|0
  • Hepsi var hepsi 😀😀

2|0
    2|0
  • bir evlenelim ondan sonra bakarız

4|1
    1|0
  • Şimdilik yaptığım birşey yok olunca yaparım hepsi olabilir hemen hemen

0|1
    0|0
  • Zamanında yediğim keçi boynuzları ve yaptığım sporlar. 😂 onlar sayesinde herşeyi eğlenceli kılabiliyorum. 😂

1|0
    0|0
  • Kafama göre istedigim yerde becerme ve cilginlik yapma ruh halindeyim. Otobus, park, ykık dökük harabe vs vs yataktakinden haz almıyorum ha bide avm wc leri bir baska oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    186
Yükleniyor...