• Sor
  • Bence

Kızların mastürbasyon sıklığı nedir?

Merhaba, benim sorum kızlarda masturbasyon yapar mı ve ne kadar sıklıkla yaparlar( kaç günde bir)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ya benim tanıdığım bütün kızlar masturbasyon yapıyorlar,buraya yazanlar ya 10 yaşın altında daha çocuklar ya da anadolunun ücra köşesinde (küçümsemek için yazmıyorum) yaşayanlar,malum orada dünya kızların bacak arasındaki zarın etrafında döndüğü için..Benim çevremdeki kızlar hepsi yaparlar,hanım hanımcığı da,kapalı giyineni de,erkek arkadaşı olanı da,evli olanı da..Ben de yapıyorum ama sevgilim var zaten düzenli ilişkimiz var,yalnız o yurtdışı seyahatlerine çıkmak zorunda kalıyor,o zamanlar mastürbasyon

Kızlar Ne Diyor 8

• 0

• Mastır nedir ya kızlar için çok gereksiz bişey bence hiç yapmadım gerekte duymadım

• yaparız yaparız niye yapmayalım link ;)

• genelde haftada bir . Regl dönemine doğru son bir kaç gün günde bir defaya çıkar. Sonra seyrekleşir. Yaşlada alakalı .

• heralde 20 li yaşlaqda olmuyor,burdaki yorumlara bakarsak. Kaçlı yaslarda olur genelde.
      Soruxa duzgun cevap verdgn için tesekkurler

• :) yapan kızlar var henüz yapmayan kızlar var birde yapıp bunun yapılmaması gerektiğine inananlar var. Saygı duymak gerek.

• samimi cevap için teşekkurler.

• yaparim , canim ne zaman isterse ozaman yapiyorum bir bakmissin her gün , bazen ara veriyorum bazen günde 2-3 kere yaptigim oluyor ...,

• Bu kizin yorumlarina bayiliyorum yaaaa

• :p

• yapmaaaa

• hıc yapmam

• gerçekten mi ? Yoksa gıcıklıgına böyle diyorsun

• Öncekileri Göster
    • peki kendını nasıl durduruyorsun hic canın ıstemıyor mu yapmak.

• yok ıstemıyr:D

• hiç yapmadım

• inanman,kaç yaşındasın ki?

• ilk defa bi kaç ay öncesnde yaptım o zmndan beri dha 5 olmamştır heralde aklıma bile gelmiyo yapmak

• peki hic canın istemiyor mu? Yasın kaçki?

• Öncekileri Göster
    • 20 yas biraz gec degilmi

• kendinı durdurabilmen cidden guzel. Sen yap yinede rahatlarsın

Erkekler Ne Diyor 4

• benim bidgn kızlar yapmıyo genlide ben tanıdıgın kızlar yapmıyo genlde

• yaaa benim halim nolacak ;(

• kimisi hergün günde 2-3 kez yapıyo durduramıyo kendini, kimisi ayda yılda bir yapıyor, kimi hiç yapmamıs su ana kadar evet var biliyom çünkü :)

• yapması bizim gibi değil. bizimkisi ihtiyaç boşalmak gerekiyor üreme sistemimiz böyle. ama kızlarda boşalanacak bir şey yok. sadece kaşıntı olur kaşırlar zevk verir. hele daha önce cinsel ilişkiye girmiş bir kız ile bakire bir kız arasında fark var. bakire kız için cinsellik sadece romantizm dir oyun gibidir el ele tutuşmak gibi komik eğlencedir, ama diğer bakire olmayan kız ise biliyor bu zevki illa bir şeyler sokmak ister. tabii herkes insan.

Yükleniyor...