• Sor
  • Bence

Göğüsler neden bu kadar birbirine yapışık acaba?

Kız arkadaşımla yaklaşık bir buçuk yıldan beri arkadaşız ve sevgiliyiz ama cinsel anlamda hiçbir ilişkimiz olmadı.Kız arkadaşımla benim evde buluştuğumuz zaman sürekli dekolte giyiniyor ve göğüs çatalı çok net gözüküyor dikkat ettim göğüsleri birbirine adeta bir yapıştırıcıyla yapıştırılmışçasına yapışık duruyor ayrıca birazda sarkık bunun nedeni ne olabilir yani göğüs neden bu kadar yapışık olabilir

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 4

• Dekolte giyince öyle gözüküyor yoksa bitişik degildir öyle gözüküyorsa büyüktür göğüsleri

• dekolte giyen bayanlara dikkat ediyorum göğüs çatalları biraz ayrık duruyor arkadaşımınki bunlardan baya bir farklı duruyor.göğüs büyüklüğü normal büyük sayılmaz

• bitişik memeleri vardır. veya push up sütyen kullanıyordur.

• push up sütyen nasıl oluyorki anlamıyorum pek

• bitişik gösteren sütyenlerden

• sütyendendir o

• destekli süryen göğüslerini birleştiriyor ğşte

Erkekler Ne Diyor 6

• ona sor, cinsel konu açılır işte böylece.

• bitişik memelerin arasına penis yerleştirmek ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

• Yanlış görüyor olabilirsin

• İri olabilir ondandir ama sarkiksa baskasina emdirmis olabilir...

• kadınlar daha iyi bilirde bence sarkık göğüsleri var onları toparlayıcı südyen kullanıyordur öyle dolgun gözüksin diye

• Ben kiz arkadasimin goguslerini anlatip butda herkese hayaller kurdurtmazdim.

• bu konu cinsellikle ilgili diye sordum.

• Öncekileri Göster
    • sence kızlar neden destekli sütyen kullanır

• Sevgilisine guzel gorunmek icin kullanirlar. Evdeyken kullanmaz disarda kullanir bigun evde oldugunda aniden bas.Ablamdan biliyorum odasinda destekli sutyeni yatagina atiyor eve gelince. Normal kaliyor. Neyse sana diyorum ben de ablami anlatiyorum oturmus burada

Yükleniyor...