• Sor
  • Bence

Bir erkeğe seninle yatmak istiyorum demem çok abes kaçar mı?

cok abes kacar mi? benden sogur mu? her animi birlikte gecirdigim bir dostum o onlarda kaldigimiz zaman birlikte uyuyoruz ve bana sarilarak uyuyor nefesini boynumda hissedince cok tahrik oluyorum zor uyuyoyrum. böyle bir teklif sunmam benden sogumasina yol acar mi?

Güncellemeler:
arkadaslar encinsel yorumu yapanlar olmus, kapali oldugumdan dolayi teklif etmemis olabilir. hemen escinsel yorumunu yapistirmayin lütfen
1ay Sorunun paylaşımından sonea çok vakit geçti ama paylaşmak istedim iki gece önce arkadaşımla seviştik :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• dostluk anlamında aranızda bişey kalmayabilir ama bundan sonra da her ihtiyacı olduğunda seni arayabilir.. yani demek istediğim şu: dostluğunuzu farklı bir boyuta taşımız olursun.. eskisi gbi bir dostluğunuz olmamakla birlikte cinsel anlamda bir dostluğunuz olur artık

• neden olmasın ?

• Öncekileri Göster
    • sonucu paylaşırmısın çok sürükleyici :))

• bence de :)

Erkekler Ne Diyor 36

• Helal olsun ona :) Oyunu kuralına göre oynamis bak.

• Bu sadece mekanda yakınlığın kafana getirdiği olasılıklar dizisi. Bundan 10 yıl sonr da aynı mekanda aynı yakınlığın olup olmayacağını , olursa da bugünlerde yaptığın teklifi hatırladığında senin ve onun ne düşüneceği konusuna ; iyice bir kafa yormalısın konuya girmeden önce

• öküz değişe soğumaz bence hem niye abes olsun ki ?

• Ona cinsellik teklif etmek yerine, daha da fazla tahrik etmeyi dene. Uyurken bacak arasına yapacağın bir temas onu tahrik etmeye yetecektir. Ereksiyon oludğunu hissettiğin anda ise ikinci bir atak yaparak onu cesaretlendirebilirsin.

• Niye böyle bayanlar çıkmıyo benim karşıma

• nasil yani böyle derken

• Bu derecede yakınsan oda ister seni

• isteyip söyleyemis midir o da?

• Öncekileri Göster
    • umarim

• Penisini fark etmedimi ?

• yoo neden abest olsunkı.. dgal bısey bu..

• Bence kiskanclik ve sevgili durumu olmazsa dostlugunuz pekisir

• kiskanc bir insan degilim sevgili olmayi da düsünmüyorum sadece onu hissetmek istiyorum

• Kapalı olduğundan teklif etmiyor ama beraber yatıyor ne kullanıyorsanız söyleyin bizde alalım :)

• e baska sebebi ne olabilir ki

• Tepki vermenden çekiniyordur

• dostsunuz aynı yatkta yatıyorsunuz :)ben nekadar gerı kalmısım yahu .bu söyledıklerınızı avrupada duymadım .bence sarılıp hala uyuyorsa ılerıde duycagın bır sey sasırtmsıan senı :)

• ne gibi

• Öncekileri Göster
    • umarim dediginiz gibi olur. eger olmazsa ozaman beni istemiyor olur dimi bu

• tam sayılmaz bır kac ihtımal daha vr umarım öyle degıldır .)sen sonucu bıldırırsın ama endıse etmene gerek yok bence böyle seyler zmanla gelısecek seyler

• tam aradıgım kişi ya bana neden raslamıyor böleleri of çivi çiviyi söker hesabı istedigine pişman olurdun valla en az 6 en azzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• Kaplı açık ne fark eder, ateşle barut yan yana olunca patlamıyorsa ortada sorun var demektir.

• sonucu paylaşırmısın çok sürükleyici :))

• şahsen ben soğumazdım... ama bilemem yaniii

• btün erkekler sogumam yazmis bu durumda bütün erkeklerin hosuna giderdi

• Öncekileri Göster
    • tamam sagol

• rica ederim ;)

• sogumaz ama boyle yapma bence gene oyle arılıp yatarken don dudklarından hafıfce op tadı oyle cıkar ne o oyle gel mık benı demek abes ya :/

• dudaklarindan öpünce ters tepmez mi sence

• Öncekileri Göster
    • darısı başımıza fuckbody en guzelı aslında ya sevılı olunca boku cıkıo hedıye romantızm falan gez dolaş aradada sevış en guzelı hadı uzatmayayım ben hayırlı işler ;)

• tesekkür ederim sans dileyin...

• birebir yaşadım.'olayı saçma sapan bir boyuta taşımadığın sürece varım dedim',kabul etti.2 gün sonra her şeyime karışmaya başladı.ne olduk dedim,bir şey yok dedi.mezun olduk,o gitti.ayda bir geldiğinde yine yatıyoruz.hoşlandığını biliyorum,çıkmaya başlarsak ertesi gün ayrılacağımızı da biliyorum.

• hayir öyle duygusal hislerim yok olamaz da. Onu kaybetmek istemem o da beni. sadece onunla birlikte olmak istiyorum o kadar. birbirimizi iyi taniyoruz cok iyi partner olabiliriz..

• Öncekileri Göster
    • bunlar bir sorun olmaz benim icin

• hadi bakalım

• Sen değil de senin O arkadaşın anormal olmalı :) birlikte uyuyorsunuz haa iyi valla..

• birlikte uyuyamaz miyiz?

• Valla atalarımız boşuna dememişler ateşle barut bir arada durmaz diye...

• bu yaşlardasınız ve birlikte uyuyorsunuz.. Bu durumda bir gariplik seziyorum :)

• nasil gariplik

• yahu bu işin çoktan olması lazımdı bu kadar nasıl dayanabildiniz madem böyle birşey var ?

• neden olmasi gerekiyor ki karsimda ki insan bana deger verdigi icin belki dle getirmemis olamaz mi? belki beni kirmak istemiyor yanlis anlamami istemiyor

• nasıl bir dünya'da yaşıyonuz :D erkek yapsa bunu iğrenç de (ki çok yapıyorlar), kızlarda hem iğrenç hem tuhaf.

• Lafın tamamı deliye söylenir.Bazen kelimeler ifade edemez içinde bulunulan durumu.Öyle zamanlarda kalbinin seni yönlendirmesine izin ver kimbilir belki bişey olur dudaklarınız yakınlaşıverir öpüşmeye başlarsınız arkası gelir zaten.Sonuç mu o da kader...

• siz birlikte nasıl yatıyorsunuz ya arkadaş ayağı got ayağı olmuş

• bu cümleyi nasıl kuracağın çok öenmlidir seninle yatmak isitoyrum her erkeğe denmez tuhaf karşılar ama seninle olmak güzel olur ya da seninl eheycanlanmak unutulmaz olur gibi yaklaşırsan gayet etkileyici olur ...ama burada daha kolay bir şey var madem birlikte aynı yatağı paylaşacak kadar yakınlaşıyorsunuz o zaman biraz dekolte kıyafet giy gecelik falan yatmadan önce biraz kışkırtıcı kıyafet olabilir mesela bir mini şort ve üssten askılı bir bady altında iç çamaşırı olmasın gibi ..

• direk seninle yatmak istiyorum demen olmaz ama yatakta onu tahrik edebilirsin

• ne fark eder ?

• iyi yobaş rolde gerçekten senmi oynuyorsun bu rolü oynayacak erkek var mısence:)

• anlamadim

• Öncekileri Göster
    • ben de durmasin istiyorum zaten

• işte durmaması lazım hel onuna uyurken elini onun şeyine götür oksa bir

• Yaşlarınız kaç? Bence senden soğumaz. Muhtemelen yatakta seni deliye çevirir.:))

• ben 22 yasimdayim o 26 yasinda

• Öncekileri Göster
    • ve sadece 1 kisiyle birlikte oldum

• Ne demek hemen uyanınca WC ye gidiyor ne demek? Ne zaman yatacaksın bununla. Sana ilk sapladığında inler misin? orgazm anın nasıldır? Umarım erken boşalma sorunu yoktur partnerinin. Vallahi ben bile taş gibi oldum şu an.:))

• teklif sunacağına bir atakta bulun. sana sarıldığında sertleştiğini falan hissetmiyor musun?

• iste sadece hissediyorum penisini ama okadar anlamiyorum sertlesmis mi diye

• Öncekileri Göster
    • umarım kötü hissettirmemişimdir sana kendini?

• burda mısın?

• kapalı olup böyle bir bok yediysen mümkünse çıplak ol.

• ne alaka? bizim duygularimiz yok mu?

• Sen neden kapalısın ? niye kapandın ? Dinimize göre bırak erkek olan birinin uzaktan akraba kayın baba kocanın kardeşi vs. bile açık görükmek haram ki sen bunu kabullenerek kapanmışsın. Yazsanki ben arkadaşımla yatıyorum sevişiyorum sana tek bişey demem ne halt ediyosan et kendine ediyosun bana düşmez benim sinirlendiğim nokta şu bişeyleri kabullenerek kapanıpta sevgili olmadığın biriyle yatağa girip onu istediğini söylüyosan ve ne hikmettirki kapalı olduğunuda reklam ediyosan ki ne amaçla yptn

• Bilmiyorum. ama sen mümkünse çıplak ol. sonrada buraya yaz çıplak bir kamyon adamla uyudum yattım seviştim onu ettim bunu ettim destek veririm. Bi bok yiyosanız edebinizle yiyin saygılar.

• kapalıyım demeyeydin iyiydi.

• Uyuduğun esnada oral seks yap ona... Hayır diyemez.

• uyanmaz mi ki penisini alana kadar

• Uyanabilir tabi ki ama uyandığını fark ettirmeyebilirde, yanında uyumadan önce duşunu al ve biraz dekolte giyin, öyle yat yanına, sonra, elini penisine temas ettir, eğer tepki vermezse, ağzına alıp emmeye başla. Hayır diyemeceği kesin.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• asıl soru o benden hiç mi etkilenmiyo olmalıy yani şu pozisyonda

• katılıyorum cocuk escınsel

• aynen

• Arkadaşının bir sevgilisi var mı? Ne kadrdır çkıyorsunuz ve kapalıyım demişsin, bende kapalıyım dikkatimi çekti; arkadaşının yanında başın açık oluyormu uyurken falan ?

• basim acik oluyor uyurken sadece ve sevgilisi yok uzun zamandir tanisiyoruz ama o ankarada yasiyordu yeni geldi istanbula ve 3 defa birlikte kaldik.

• Öncekileri Göster
    • Peki teşekkr ederm canm. Bu knuyla ilgili sorularm olrsa sana bu soruna yorum atark ulaşabilrmiyim ?

• tabiki her zaman :)

Yükleniyor...