Gereğinden fazla istekli ve seks düşkünüyüm! Bu normal midir?

Gereğinden fazla istekli ve seks düşkünü birisiyim. Uzun zamandır hiç kimseyle ilişki yaşamadım, öpüşmedim bile ama dayanamıyorum, sokaktan geçen birinin üstüne atlayasım bile geliyor, ilişki yaşayıp rahatlamak istiyorum.Ama kimseyi bulamıyorum doğru düzgün güvenebileceğim :S Mastürbasyon da yetmiyor ve hep rüyalarımda ilişkiye giriyorum, zevk alarak uyanıyorum. Bu kadar istekli olmak normal mi? Bir kız olarak bu kadar istekli başka bir hemcinsimi hiç görmedim :S

Güncellemeler:
arkadaşlar sorumu güncellemek zorunda kalıyorum sanırım yanlış anladınız hem bu kadar cesur konulşup hemde kendimi gizlememin sebebi saçma sapan damgalar yememek erkeklerin anlayacağını umuyorum ama nedense kızlar vuruyo o damgayı işte o yüzden de ilerki hayatlarında evlendiklerinde hep aldatılıcaklar :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevişmeyi istemek doğal birşey değil mi yahu? bunu açıkça dile getirmekte gerçekten güzel, keşke şu dünyada herkes açıkça söylese derdini. Ben tekrar tebrik ediyorum seni, gizli de olsan :) Sen bakma milletin yorumuna, nemfoman da değilsin, hormonal olur psikolojik olur ne olursa olur kız da erkek de bu güdüyle doğar.Sen kendine güvenip de birlikte olacağın birisini bulmaya çalış ama bu kız şöyle böyleymiş diye arkandan konuşacak dar kafalı arkadaşlar olmamasına özen göster.Ve doğaya sana verdiği bu nimet için sevişerek şükret.

• bu harika yorum için çok teşekkür ediyorum :)

• çok güzel yorumlamışsın ben de aynı şeyleri söyliycektim.. sana atıf yaparak yazcam..

Erkekler Ne Diyor 31

• Bu kadar istekli hemcinsini göremezsişn tabii. Çünkü bence sen türünün tek örneğisin :)

• "göremezsişn" bu "ş" nereden gelmiş araya. "Göremezsin" demek istedim :))

• Öncekileri Göster
    • hmm böyle düşünmemiştim :)

• Geniş düşünmek lazım olayları :))

• Rüya dedin de dün gece üç harfliler geldi rüyama. Ne şenlenmişti ortalık :D

• Sen normal değil ateşlisin. ;)Sendeki isteğin 10'da 1'i eşimde olsa evliliğim yürürdü belki. :)

• işte bazılarına anlatmak istediğim buydu umarım okurlar :) teşekkürler ayrıca :) :)

• Rica ederim.. :)

• :)

• libidon çok yüksek buda iyi bişiy merak etme =)

• akrep burcu musun?

• hayır

• Öncekileri Göster
    • :))

• ilahi megalomaniac sen adamı öldürürken bıçağı kabzasından saplayıp gülmekten öldürürsün :)))

• kızların da çapkınları olur ama sen bence asosyal bir seksopatlığa gidiyorsun. Senin gibiler için genelde Anadolu ağzında "artık şu kızı da evlendirelim bey" derler :) Seni baş göz etseler iyi olacak sanırım, inşallah kendi hiper aktivitende bir eş, sevgili bulabilirsin. zira yatakta döner yatarsa, öküz uyudu diye çokça hayıflanırsın :)

• Sen pek evden çıkmıyorsun herhalde yada küçük bir şehirde yaşıyosun sanırım?

• hımm... ya yakınında olan birine pas ver sevişmeye başla... bu kadar basit...

• walla en güzeli bence bu dünyada zevk veren şeylere öncelik vereceksin her zaman ama tabi sende ki sorun yapamıyorum uzun zamandır diosun neden peki ?

• ilişki yaşayabileceğim doğru bi insanla tanışamadım henüz :S

• Öncekileri Göster
    • ne diosun peki cokmu istiyosun sen bunu ?

• eger izin verrsen senle özel bişey konuşmek istiyorum

• kadehteki_yakamoz güzel yorumlamış bunun üstüne diyebileceğim tek şey, birine aşık ol mümkünse uzun süreli olsun yapabilirsen evlen devamlı onunla seviş..

• doğru.. :)

• Öncekileri Göster
    • doğru.. zaten kimsenin saçma sapan yorumlarını umursadığım yok hayatımda hiç tanımadığım ve görmiyceğim insanların saçma yorumlarını neden umursıyayım ki ama ciddiye alıp cevap veren herkese sonsuz teşekkür..

• burası eğlence mekanı, keyfine bak.. :)

• herkeste var o dert :)

• genelde bayanlar daha bi istekli olurlar ama çekinirler çünkü karşıdaki kişinin bi tek o yönüne nerdeyse bilmezler.aslında senin durumum epeybi zor belkide çevrendeki insanlara güvenin olmadıgı için belkide yapamıyor olabilirsinistek yönüne geline yaşına göre normal bu yaşlarda zaten cinsellik deniyimi daha bi kuvvetli oluyo ama bazen ne yapsanda olmuyo o işte çok kötü :)

• cevabın için teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• inanamıyorum aynı bensin 7 24 aynı senin gibiyim suan bile kendimden geçiyorum ah keşke 1 kere bile yaşsam şu güzel duyguyu her dakika her saniye aklımda

• bence biraz alkol almalısın dostum

• tabiki normal.sonuçta çok gençsin daha..bu yaşlarda çok daha fazla istekli olabilirsin..ayrıca ateşli bir kız olman iyi bişey bence.

• bnce normal birşey ne var bunda :) ama şu yazıyı hiç ama hiç begenmedim ''şte o yüzden de ilerki hayatlarında evlendiklerinde hep aldatılıcaklar :) ''

• gizli kullanıcı sevişelim mi ?

• filiz seviselim mi ;D

• hüseyin kayadanda kaya :)

• mastürbasyon cinsellik konusunda tatmin edici değil aksine cinsel isteği arttırıcı niteliktedir.sadece kendini kandırmış olursun.ayrıca da bunda ayıpsanacak, yerilecek bir durum yok.ve sen normalsın herkes toplumdaki günlük yaşantısında maskeleriyle geziyor.çözüm olarak da ilişkilerinde duygusallıktan uzak durmalısın.bağlanmadan karşılıklı tatmin olmalısınız.bu doğrultuda bir ilişki senin için en iyisi olur.saygı çerçevesinde olmalıdır.

• teşekkür ediyorum :) haklısın...

• biliyomusun bende senin gibi biriyim nedendir bilmiyorum ama aşırı sex düşkünü biriyim yoldan geçen her bayana bakıyorum kendime engel olamıyorum ama bu durumu normal buluyorum çünkü yaşanması gereken bi durum ve şuan güvenebileceğim birini aramıyo değilim ...

• aslında normal tabi ama genelde kızlar veya kadınlar bu kadar düşkün olmadıkları için tedirgin oluyorum kendimden :/

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler :)

• senin gibi düşünceleri cesur kendi olan bir bayanı tanımak isterdim :)

• filiz sevişelim mi?

• bu normal bahar ve yaz aylarında insanların libidosu tavan yapar bendede aynı durdurak yok sonra istekli olmak okadarda kötü degilki herkeze nasip olmaz sen nadir insanlardan birisin doyana kadar masturbasyon yap ama sakın birinin üstüne atlama ezilir adamcagız :))

• :) :)

• burcun ne ?

• siz baya aşmışsınız...

• haklısın gizli olmakta çünkü her erkek böyle kız hayal ediyor şimdi.

• evet :/

• Ben bikaç oyuncak alıp getiriyim sana istersen belki işine yarar,gelmişken de hemen ugurlamazsın :D

• yolda ilk gördüğüyle yatmadığına göre senle de yatmayacaktır ;)

• Öncekileri Göster
    • söz hakkı düşmeyecekse neden yorum yapıyoruz ki ;)

• Kişisel ve abuk bi yorum bu söz hakkı düşer elbette ama soruya yorum yap o halde

• normaldir ve kendini böyle hisseden başka kızlar da vardır elbet

• Normaldir..

• kac yildir iliskiye girmedin sen? 18-24 yil arasi mi?

• 1 sene :S

• Öncekileri Göster
    • bu kez yaftaladim, kimin ne oldugunu bilemem ama su soruda var bir sey gibi geliyor bana. bu da benim gorusum, kullanici bloke edebilir beni floral.

• çizdim oynamıyorum diyorsun. ben de diyorum ki çizerken nasıl bu kdr kaba olabiliyorsun

• gereğinden fazlaca seksi düşünmen pskolojik ve hormonal nedenlerden olabilir bunun için bir doktora görünmeni tavsiye ederim. birde bu konuyla alakalı önemli bir noktaya dikkatini çekmek istiyorum; dikkat edersen "kapitalizm" ile "seks" çok iyi kardeşler. artık sosyal hayatımızın her alanında ama her alanında, seksi çağrıştırıcı subliminal mesaj bombardımına tabi tutuluyoruz. seksi reklamlar izliyoruz. seksi giyiniyoruz. seksi sansasyonel haberlerle ilgileniyoruz. vs. vs. vs. buda senin benim gibi her bireyde de mekanizmanın çalışmasına neden oluyor. akıl hep ona kayıyor. böylesine dış etkenlerin yanında içimizdeki arzularda eklenince arzularımız mantığımızın önüne geçiyor. sonuç olarak sistemden dolayı birçok kimse fuckbuddy ihtiyacı duysada, sonrasındaki çok eksenli problemlerden dolayı bence birçok kimse sevgili ayağına ihtiyacını giderdiğini tüm samimiyetimle söyleyebilirim. sana tavsiyem ya seksi çağrıştırıcı argümanlardan uzak dur veya birisine sevgili ayağı yap. yada düşüncesinden emin olduğun fuckbuddy bul.

• dikkate alıp uzun cevap verdiğin için teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • ben sana bişey demedim sakın alınma

• ben alındım bi kere :P

• cevabım kaldırıldı evet haklısın önyargılı bir toplumdayız, senin gibi zincirlerini kırmış bir kızla tanışmak isterim.

• masal okuma, sana son 10 dakka kararını ver, teklif açık.

• Normal bunlar kızlar erkekler hepimiz benzeriz, sadece toplumsal konulardan dolayı bunun dışa vurumu farklı olabiliyor. Umarım uygun birini bulup kendini deşarj edersin, sonra bana da dua et :) Gereğinden fazla seks düşkünüyüm diye birşey yoktur, çünkü seksin gerektiği kadarı yokSevişmek çok normal ve gerekliyken neden bizim toplumumuzda tabulaştırlır anlayamam.tur.

• bende çok istekliyim ama bi o kadar da gizliyim senin gibi :)

• gizlemek zorundayız kendimizi çünkü sexe karşı önyargılı bir toplumda yaşıyoruz :/

• önyargısı olmayan insanlar yani bizim gibi olanların tanışmasında bi sıkıntı yoktur heralde :)

Kızlar Ne Diyor 9

• hem sokaktan gecene raziyim diyorsun hem de guvenebilcegin birine bakiyosun bu nasil bi celiskidir ki.madem bukadar azdin ihtiyacini giderebilcek birini bulamamanda sasirtici. disari senin gibilerin yolunu gozleyenlerle dolu nasilsa

• sen beni yanlış anladın yada bu senin tabularının arkasından bakış açın.ben orospuluktan bahsetmiyorum sen sanırım direk öyle algılıyorsun sexi işte böyle düşünen insanlardan dolayı kendimizi gizlemek zorunda kalıyoruz.sex düşkünü bi kız hemen orospu damgası yiyor bu ne iğrençlik.şurda da demek istediğim şu yani o kadar istiyorum ki sex i ,okaktan geçene bile atlayasım geliyor o derece ama sağlıklı bi ilişki için güvenli sex şart diye arayıştayım.

• Öncekileri Göster
    • a pardon ben senin adının nichole olduğunu görmemişim :D

• istiyor ama korkuyor

• bak dostum eger bir acuzeye benzemiyorsan hiçbir erkek senin ilşki teklifini reddetmezben olsam reddetmezdim yanigit begendiğin biri varsa direkt söyle itfayecilik yapar sana %1500 eminimhadi iyi eglenceler benim yerimede ısır bir yerleriniha ah aha ha bu sitede 1 ayda nasıl six pack yapılır diye yazı yazıcagım yakında tenk yu

• hell bunların senden ders alması lazım, darı ambarında açlık çeken tavuk gibiler :)

• Öncekileri Göster
    • haha 1 ayda yavaş yap six packi =)

• o bir kız bence çünkü en çok kızlar damgalıyor sözünden anlaşılıyor.

• bildiğime göre kadınların nefsi erkeklerin nefsine oranla daha yüksek oluyormuş.. seks istemn gayet normal ama yinde bunu sokaktan geçen kişinin üstüne atlamak gibi bisey düşünemiyorum.. neyse en iyisi nefsine sahip olmaya bak arkadasım..

• tabiki normal, niye anormal olsun.ateşli olmanın neresi yanlış

• işte böyle şeyleri kızlardan duymak hoş :) teşekkürler...

• Neyin ne kadar gerekli olup olmadığına bu kadar kolay karar veremezsin. vermemelisin.bence normal, herkes de olabilir bu, hatta olmaması anormal asexüellik ve frijitlik gibi, kimse böyle bir kadını istemez.

• e annem yoldan geçene bile razıysan niye kendini gizlersin ki, aç yüzünü de mesaj kutun şenlensin o halde!

• yok ya iyi yapmış, cesareti olan benim gibi yazar, onda cesaret varsa da o yazar.

• cogu uyduruyor ya bosversene ;D

• yukardaki cevaba yaptığım yorumu okuman yeterli olacaktır

• sen uzun zamandır ilişki yaşamadığın için de olabilir. bence durumun gayet normal. benim hayatımda biri olduğu ve seks hayatımız çok iyi olduğu halde sürekli istekliyim. hatta çoğu zaman sapık muamelesi bile görebiliyorum. yani hoşuna gitmesi anlamında.

• sen aldatilmicaksin yani ;D tespitteki zekaya bak ya ;D ya bosver valla senin gibiler hep gizli kalsin ;D

• ne kadar cahilsin :)

• Öncekileri Göster
    • madem öyle sen niye kendini gizledin canım ?

• arkadas gizli ya ona karsilik

• sendede olduğu gibi daha çok seks yapmayan insanlarda görülüyor bu durum seks yapan birine sorsan iyi der olağan der duygularını biraz bastır sende her insan gibi yoksa halin duman

Yükleniyor...