Gereğinden fazla istekli ve seks düşkünüyüm! Bu normal midir?

Gereğinden fazla istekli ve seks düşkünü birisiyim. Uzun zamandır hiç kimseyle ilişki yaşamadım, öpüşmedim bile ama dayanamıyorum, sokaktan geçen... Daha Fazla

Güncellemeler:
arkadaşlar sorumu güncellemek zorunda kalıyorum sanırım yanlış anladınız hem bu kadar cesur konulşup hemde kendimi gizlememin sebebi saçma sapan damgalar yememek erkeklerin anlayacağını umuyorum ama nedense kızlar vuruyo o damgayı işte o yüzden de ilerki hayatlarında evlendiklerinde hep aldatılıcaklar :)

En İyi Erkek Görüşü

• sevişmeyi istemek doğal birşey değil mi yahu? bunu açıkça dile getirmekte gerçekten güzel, keşke şu dünyada herkes açıkça söylese derdini. Ben tekrar tebrik ediyorum seni, gizli de olsan :) Sen bakma milletin yorumuna, nemfoman da değilsin, hormonal olur psikolojik olur ne olursa olur kız da erkek de bu güdüyle doğar.

Sen kendine güvenip de birlikte olacağın birisini bulmaya çalış ama bu kız şöyle böyleymiş diye arkandan konuşacak dar kafalı arkadaşlar olmamasına özen göster.

Ve doğaya sana verdiği bu nimet için sevişerek şükret.

Soran beğendi
    • bu harika yorum için çok teşekkür ediyorum :)

• çok güzel yorumlamışsın ben de aynı şeyleri söyliycektim.. sana atıf yaparak yazcam..