Vajinaya ağda yapmak çok acıyor mu?

Ben vajinama ağda yapmak istiyorum, daha önce hiç yapmadım ve korkuyorum açıkçası. Sırf ağda kılları daha yumuşak ve geç çıkarttığı için yapmak istiyorum. Vajinasına ağda yapanla var mı? Çok acıyor mu? Ve vajinanın içine de ağda yapıyor musunuz? Tüyler ne zaman geri geliyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tamamen alt kısmına yapma taraftarı değilim ki doktorların söylemi de bu yönde. çünkü vajina mikraop kapaya meyilli bir bölge ve kıl köklerinin alınması mikrop kapmayı kolaylaştırıyor. alacaksan kenarlarını ve üst kısımlarını ağda ile al o çok acıtmıyor ama vajinaiçini ve kenarlarını doktorlar kökleri almadan kısaltın diyorlar. haa illa alacam diyorsan kendin hiç bulaşma 1.5 ayda çıkıyo zaten ağda ile alınacak uzunluğa kuaföre git orda aldır. sen kendine kıyamıyorsun 1-2 saat eziyet oluyor ama kuaför en fazla 5dk da alıyor.

• ben üçgen şeklini severim.oral yaparken bazen onları çekiştirmek güzel oluyor

• o şekil verme olayı da ayrı ya vajinasındaki kıllara erkek arkadaşının baş harfinin şeklini veren var :D

• şekil vermek istiyorsan ama traş bıçağı kullanacaksın :))))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• LAZER SONRASI DERİ HASSASİYETİ VAR İSE CİLTTE YARALAR ÇIKMAKTA SONRASINDA YİNE KILLAR YARA ARALARINDAN ÇIKMAKTADIR

• bence hiç ağda yaptırma canım ağda kılları besleyip çoğaltıyor sen onları traş et ;)

• bağışla ama vajinaya ağda yapmanın cinsellik kategorisinde ne işi var yaw :)

• yaw bu yöneticilerin aklı fikri cinsellikte zaten. yeterki bi cinsel organ adı yaz, hemen cinselliğe atarlar :D :D

• ya ben onu saglik kategorisine koymustum, demek buraya tasinmis :D

• kuaförde aldır derim onlar bu işi biliyor bir zamanlar kuaför bir sevgilim vardı o yapıyordu hem temiz hende güzel oluyor pürüzsüz

• aaahh neden soruyorlar acaba ?

• korkmanı gerektiren birşey yok ki canım ya
      ben sana söyleyim istersen anestol sürüp ağda yapıyorlar uğuşturduğu için birşey duymuyorsun.
      bana herşeyi analatır.
      duyduğuma göre ağda yapmadan önce bakire olup olmadığını soruyorlarmış nedenını bilmiyorum

• ama kuaföre gitmeye korkuyorummm :(

• bence epilasyon yok

Kızlar Ne Diyor 12

• ilk zamanlar acıyor ama zamanla artık alışıyorsun ben ilk baslarda kuaföre gidiyordum sımdı cok azaldı artık kendım yapıyorum pürüzsüz oluyor hemde bır ay kadar çıkmıyor ;)

• tavsiyem lazer epilasyon alexdır modeli makinalar. ağda felan sıkıntı basıyor bana. yıllardır tertemiz ama yaptıran çok ağdayıda.

• herbiyerini aldırıyorum çokta azalma oldu ama her ay çok külfetli oluyo -komple gidiyorum bide lazere başlıcam önümüzdeki ay daha etkili her ay düşünmezsin ;he bide emla diye bi krem var ağda öncesi (2saatte uyuşuyor) kullanabilirsin hiç acı olmuyor :) bi zararı da yok araştırabilirsin.

• cok fena acıyo yaa. ılk yaptırdıgımde aglamıstım acısından.

• Hayır acıyan yer vajina değil ön taraf

• En iyisi ve en rahatı lazerdir.

• lazerle yaptir en temizi ;)

• yaptirdim !

• sen lazerlemi yapıyorsun?

• lazer yaptır ya

• yoo çok az acıyor ki kremlerle o acıyıda dindiriyorlar.kökünü kuruttuklarından bidaha çıkmıyor

• ağda acısına dayanamayan lazere hiç dayanamaz:)

• acıyo vur jileti çık.

• şimdi daha önce hiç ağda yapmadıysan jilet vs kullandığını varsayıyorum. haberin olsun ilki feci acıcak çünkü kıl köklerin güçlüdür şimdi senin :) ağda kılları geç çıkartır ve kıl köklerini güçsüzleştirir doğru. ama kendin yapmaya kalkarsan işkenceye döner bence kuaföre git orda yaparlar beş dk da:)

• Sen hiç dokunma git kuaöfere anlat derdini.İnan eziyete çevirirsin, mosmor yaparsın tazeyi :D

• vajina kısmı pek önerilmiyor ama orda ki kıllarda akıntı tutuyor mantara sebep oluyor her zaman değil ama ararda almanın iyi olucağını düşünüyorum. İlk zamanlar acır sonra alışırsın.

Yükleniyor...