• Sor
  • Bence

Sizce güzel bir penis nasıl olmalıdır?

Kalınlık incelik.uzunlukdamarlı damarsızgüç performans...testisler nasıl olmalı...komple bir değerlendirme yaparsak?

En İyi Görüş

• askiminki gibii.. cok uzun olmasi cok igrenc bence... 11-12 cm onunki sanirim ve cok kalinnnn salam gibiiii mmmmmm yerim ben onuuuu :*

• teşekkürler..

• Öncekileri Göster
    • fenni sünnetçimisiniz yoksa?

• guzel 11-12 :) bi de kalinsa ne mutlu, kalinlik daha onemli :)

Kızlar Ne Diyor 13

• ideali 15 16 olmalı her pozisyonda işlevini yapabilmeli kalın ve sert olmalı en önemlisi çabuk boşalmamalı.yarıda kalmaya tahammül edemiyorum.

• maketini yapıp gönderelim buyur buradan yakarkadaş ona göre estetik mi olacaksın

• cevabınızı biraz agresif ve alaycı buldum ama teşekkür ederim... saygılar

• orta boy ve kalın olmalı. damarlı tercihim elime alınca o damarları görmeliyimtestislerde yerinde olsun yeter. o girmiyo sonuçta

• damarlı sevmeniz güzel.

• Sevdiğiniz aşık olduğunuz adamın vücudu bizim için en iyisidir,kadınlar erkekler gibi değildir,artık şunu öğrenin..Fizikten çok duygusal yaşarız biz ilişkilerimizi..Ama illa soruyorsan cevap verelim bari :-) Uzunluk kısalık sorun değil ama biraz kalın olursa güzel olur..ama yine de sevdiğim adamın penisine göre ona değer biçmem..

• daha da önemlisi sperm kalitesi.neslin devamlılığı şart.ehe.

• ;))

• bak böyle olmalıı :D link

• bir erkeğin eline cetvel alıp penisini ölçmesi kadar ezik bir durum yok yaa

• +1 :)

• Öncekileri Göster
    • büyük göğüs büyük penis büyük kalça hepsi zararlı aslında illa büyük olsun diye tutturmanın alemi yok olanı iyi kullanabilmek önemli

• büyük göğüs büyük kalça zararlı mı ? ne zararı var onun fıstık gibi işte hemde göğüs kalça neyse de büyük penisin zararı falan yok. büyük olsun diye de tuttururum ben sen kötü bi penis olsa sever misin

• tatmin etsin yeter :D

• düz olmasını çok seviyorum. ağzımdayken özellikle.

• çok güzel.. teşekkürler

• benimki aşağaı doğru hafif eğri , muz gibi ...

• penisin uc bolumu cok buyuk olmasın cunku sadece ucunu hissediyoruz penisi hissedemiyorz

• ama büyük olsa daya iyi zevk alınmazmı yani benm bildiğim öyledir ama?

• sert olmali kalin ve uzunlugu buyuk olmali testis bolumu sarkik olmamali dolgun olmali

• tabi daha iyi olur

• testis dolgun ama küçük olsa mesela iyi bi görüntü olur mu ?

• olmaz

• Testisleri olmamalıdır, oluyorsa da sarkık olmamalıdır, diri ve top gibi durmalıdır. Yoksa tiksiniyorum testislerden.

• testisleri olmamalıdır diyemeyiz diilmi ama o da fiziki yapının bir parçası... diri olsun diyorsunuz ok

• Şaka yaptık zaten. :P

Erkekler Ne Diyor 14

• gereksiz soru ama cevap diyorsan iki tarafıda tatmin ediyorsan boy pos kalınlık incelik konusus boş tartışma.klasik cevap öenmli olan işlevi:)

• ya çok saçma

• saçmaysa neden okuyorsun ne geziyorsun burada arkadaşım.

• Dostum sana en iyi cevabı yazayım. Ustaca sevişen erkeğin penisini kadın bilmez. Maharet uzuvda değil ustalıkta..

• uzun sürecek mesele orda bir de tabiki

• ben bir bayan olsaydım benimkini tarif ederdim :) o kadar eminim kendimden

• penis dediğin penis gibi olmalı

• doğru

• resim yarışması düzenle bence :), hayallerindeki penisi çizsinler :)))

• napıyosunn senn ,neyin kafası abem bu ? :)))

• valla ben partnerlerimden hep övgü aldım kim diyor ki kızlar büyük sevmez diye yalan tecrübeyle sabit, benimkini anlatayım ister inanın ister inanmayın açık sözlülük adına yazıyorum. 20,5 cm boy, başı mantar gibi kocaman, başından sonrası gayet iri damarlı ve çok kalın, ve dibine kadar çok düz, çıktığım kızlar arkadaşlarına anlatıyormuş sonradan anladım hiç tanımadığım kızlar, sonradan kız arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendiğim bana yakınlaşmaya başlıyorlar

• kadın ne ister biliyormusun:kısa (12-15 arası) epey bi kalın.. girdikten sonra 30-45 dk iş görenini ister. boy değil çap ve performasn

• uzun ince olup bok karıştıracağına kısa tok olsun kaynak çatlatsın :))

• :-))
      aslansın.. lif attırsın

• Soyle bakiyorum kizlar beni tarif ediyor sanki hem uzun hem kalin hemde islevli mutlu edemeyecegim kadin yoktur

• hakim karısına sormuş ideal penis boyu nedir ?el cevap ne uzun ne kısa ne kalın ne ince içinde dimdik uzun süre kalabiliyomu ona bakarım demiş

• en güzel penis yalan söyledikçe uzayandır. link

• :))

• Ama betimlemiyorsunuz ki kızlar betimleyin bizde ölçü alalım kendimize

• Umarım sorunu kaldırmazlar bende merak ettim nasıl olmalıymış karşılaştırıyım benimkiyle :)

• Yo normal bir soru değilmi neler neler soruyorlar...

Yükleniyor...